Jump to content

2. Geleneksel İstanbul Buluşması

Recommended Posts

Güzel bir buluşmayı daha geride bıraktık katılan herkese teşekkürler eken arkadaşlar kendileri kaybetti çok güldük çok eğlendik muhteşem geçti daha sonra yemek yemeğe geçtik bir güzel muhabbette orda geçti yol boyu muhabbet ede ede geldik metrobüsede roquentin bıraktı bizi sağolsun zaten yarın kendisiyle gene görüşeceğiz çok kral adamdır.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 197
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gene geç kaldım ama süper eğlenceli geçti.

Muhammed , kardeşi ve ubermench de süper keyfli insanlar . Çok memnun oldum tanıdığıma (diğerleri için de geçerli tabiiki :) )

Muhammed sanırım her yere gidip hacı olmuş birisi . Yani çok mubarek bir insan olarak görüyorum kendisini :)

Güçistenci ne de uğramamız ve tanışmamız güzel olsa patronlara ve otoriteye karşı uyuzluğum iyicene arttı. Geşke oda bizle baştan sona olabilseydi.

Nese ileride bi sorun yaşarsa orayla , ilk molotof benden :p

Gelmeyen yada gelemeyenler , bence sonraki buluşmayı kaçırmasın derim .

Sitelerde Paylaş

güzel bir buluşma oldu gene, ancak ben erken ayrılmak zorunda kaldım, bu yüzden onlardan özür diliyorum. çok eğlendik, çok güldük, hoş sohbetler ettik.

herkes birbiri hakkında birşeyler anlatmış, ben de anlatayım madem.

yaman kardeşim esmer bir tranzonlu. hani afganistan ın lazı gibi bir şey :) maço tavırlar, kaynayan kan, tam bir karadenizli...

çiğdem bildiğiniz çiğdem işte, cana yakın, tatlı, sevimli, severiz kendisini.

roquentin i neden herkes nahif -yeni öğrendim bu kelimeyi- biri olarak hayal etti bilmiyorum -oğlum bir de hayal mı ediyorsunuz lan, pislik herifler? :) bence tam yazdıklarının adamı; öyle benim gibi metalci gösterip de nurcu görünenlerden değil.

lounge de bildiğin allahın anarşisti... hayır bir de keş havası var ama, neyse :)

ubermensch çok sessiz sakin bir arkadaşımız, hani vur ensesine al lokmasını... entellektüel üniversite genci havasında biri -kötü bir şey demiyorum tabi, yanlış anlaşılmayım da :)

mohammed ise kardeşiyle gelmişti, çok sevdik ikisini de. tayland fikri için ise minnettarım -hala taiwan diyesim var da, önceki sayfalarda gördüm doğrusunu neyseki- )tayland a gidip "no hand" yapacağız, var mı gelen?) gayet enerjik görünen birisi, ama yaşı en az 55 var :)

hani her ortamda olur ya anaokulu çocuğu tribinde bir dingil, hah, işte o da bendim.

ps: roquentin, 2. arkadaşın kimdi kanka, onu neden bilmiyorum :)

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi Cross u görünce amanın dedim Kuranda geçen gılmanlar gerçekmiş.. Biraz utangaç ama az anasının gözü değil!

Roquentin ise Crow un Jolly Jocker versiyonu.. Mr. Bean diyesim var..

Yaman ismi gibi değil, Çiğdemden ödü kopuyor.. Çiğdemde fettan bişey.. Eli maşalı... Kapı pencere yıkacak cinsten...

Ubermensh ise tam bir hayalet.. Sanki haplanmış gibiydi..

Lonuge tam niki gibi.. Dünya umrumda değil.. Oda enerji hapı yutmuş sanırım... 

Eh dedim ben kendi kendime sen Mohammed 70 yaşında adamın bu zıpırların içinde ne işi var diye, kendini peygamber Muhammed mi zannettin.. Ama ne yapalım gittik bir kere.. Yaşlıyım diye hesabı bana ödetmeye kalktılar.. Tuvalette gitmiştim, ben tam çıkarken hain kardeşimde dahil hepsi masadan kalkmış tüymek üzereyken hepsini merdivenlerde yakaladım..

Bu yazılanlar sadece espridir..Not düşmek zorunda kaldım malum aramızda baya espriden yoksun tipler mevcut..

Sitelerde Paylaş
Şimdi Cross u görünce amanın dedim Kuranda geçen gılmanlar gerçekmiş.. Biraz utangaç ama az anasının gözü değil!

Roquentin ise Crow un Jolly Jocker versiyonu.. Mr. Bean diyesim var..

Yaman ismi gibi değil, Çiğdemden ödü kopuyor.. Çiğdemde fettan bişey.. Eli maşalı... Kapı pencere yıkacak cinsten...

Ubermensh ise tam bir hayalet.. Sanki haplanmış gibiydi..

Lonuge tam niki gibi.. Dünya umrumda değil.. Oda enerji hapı yutmuş sanırım... 

Eh dedim ben kendi kendime sen Mohammed 70 yaşında adamın bu zıpırların içinde ne işi var diye, kendini peygamber Muhammed mi zannettin.. Ama ne yapalım gittik bir kere.. Yaşlıyım diye hesabı bana ödetmeye kalktılar.. Tuvalette gitmiştim, ben tam çıkarken hain kardeşimde dahil hepsi masadan kalkmış tüymek üzereyken hepsini merdivenlerde yakaladım..

Bu yazılanlar sadece espridir..Not düşmek zorunda kaldım malum aramızda baya espriden yoksun tipler mevcut..

Yaziyi iyi gelmissin ama!

Not dusme gafletin'de bulunarak :(

Zurnanin'' ZIIRRTTTT'' dediyi yerde Zicmissin ! :lol::lol::lol:

Bu bi Sakadir ! :D

Sitelerde Paylaş

:blink::blink::blink:

herşey karşılıklı yaf.. :D o kadarda el maşalı değilimdir.. o gün farklı bir gerginlik vardı üzerimde yaman onu gayet iyi biliyordu.. o yüzden alttan almayı tercih etti.. başka zamanlarda o kadar değilim ve yaman beni sakinleştirmeyi iyi bilir.. azıcık saçımı okşar ve ben süt liman olurum..

ufff nasıl bir savunma mekanizmasıdır bendeki yahu... :lol:

ama şu an tatsız bir olay var yaşadığım buna rağmen gülümseyebildim teşekkürler mohammed..

Sitelerde Paylaş
:blink::blink::blink:

herşey karşılıklı yaf.. :D o kadarda el maşalı değilimdir.. o gün farklı bir gerginlik vardı üzerimde yaman onu gayet iyi biliyordu.. o yüzden alttan almayı tercih etti.. başka zamanlarda o kadar değilim ve yaman beni sakinleştirmeyi iyi bilir.. azıcık saçımı okşar ve ben süt liman olurum..

ufff nasıl bir savunma mekanizmasıdır bendeki yahu... :lol:

ama şu an tatsız bir olay var yaşadığım buna rağmen gülümseyebildim teşekkürler mohammed..

Aman yaw Çiğdem.. Amma da alıngansız yaw.. Espri niyetine yazdım diyede not düşmüştüm.. :) 

Sitelerde Paylaş

Dünkü toplantıya gelememiştim. Bugün Yaman, Roquentin ve Çiğdem ile görüştük; sağolsunlar beni kırmadılar geldiler, kendi çapımızda ufak bir buluşma yaptık. :)

Sitelerde Paylaş

ufak bir buluşmaydı evet ama ben inanılmaz keyif aldım.. zaten istiklalin o güzelliğiyle keyif almamak mümkün değil.. ee keyfin hepsini de istiklale yıkmak doğru değil ama ben övgü işinde yeteneksizim idare et :p tekrar teşekkürler..

Sitelerde Paylaş
ufak bir buluşmaydı evet ama ben inanılmaz keyif aldım.. zaten istiklalin o güzelliğiyle keyif almamak mümkün değil.. ee keyfin hepsini de istiklale yıkmak doğru değil ama ben övgü işinde yeteneksizim idare et :p tekrar teşekkürler..

Astur bile İstiklalin güzelliğini gölgeleyemedi yani... :)

Sitelerde Paylaş

gaz verme, söylemeyeceğim asturu çok sevdiğimi ve sohbetinden cidden keyif aldığımı.. söylemiycem dedim.. <_< astur bile derken, dur kurtarayım durumu istiklal asturla ayrı bir güzel.. ama şimdi diğerlerine haksızlık oldu. mmm istiklal bizim onun üzerinde yürüyor olmamızdan çok hoşnut kalmış aynı ekibi tekrar çağırıyormuş.. :))) roq, astur ve sevgilime duyrulur..

Sitelerde Paylaş
Astur bile İstiklalin güzelliğini gölgeleyemedi yani... :)

Elimden geleni yaptım :)

Sitelerde Paylaş

Buluşma güzeldi, sizleri tekrar görmek de isterim. 2 yıllık üye olsam da, benim için forum üyeleri tanıma konusunda bir başlangıç oldu. Bilmediğim bir şeyler öğrenmiş oldum bile.

Herkez keyifliydi, hatta cross-yaman-roqu üçlüsü absürd idi. O sıcakta normaldir diye düşündüm :drinks: . Çiğdem bu ortama göre pek efendi, pek saygı duydum. Sonradan aramıza katılan Lounge ve Mohammed ile malesef yeterince konuşamadık, artık bi dahaki sefere.

Ayrıca ben sakin bir karakterim niye şaşırdınız ki. Sivri yazılar yazıyor olmakla sinirli olmak aynı şey değil. Buluşmada herhangi bir tartışma açmış olsaydık anlardınız heralde. Herneyse

Sitelerde Paylaş

Ben übermensch ile görüşemedim, muhteşem iddialarını bir de kendinden dinleyemedim, neyse artık bir dahaki sefere.

Sitelerde Paylaş

Artık yıl 2009 oldu übercim, amele gibi kitap taşımanın alemi yok. Hem ağaçlar falan da ölüyor...Sen sen ol e-booktan şaşma. Git Gigapedia'ya üye ol bence.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...