Jump to content

Anime

Recommended Posts

Arkadaşlar anime film tavsiyelerimizi yazalım bu başlığa.

Bağımlısı olan var mı?

1-2 yıl kadar önce hastalık derecesinde çok fazla zaman ayırıyordum,daha sonra Düğün TV diye bir kanal keşfedip çeşitli yörelerden çekilen düğün görüntülerini izlemeye başladım.

Çalışmaya başlayınca atlattım bu hastalığı,zaman sorunu yüzünden.

2-3 gündür yine anime izliyorum. Zamanım da var.

En sevdiğiniz animeleri yazarsanız sevinirim.

Sitelerde Paylaş

gelmiş geçmiş en iyi animelerden basilisk kesin izle 25-26 bölüm zaten ama süper mtv de pazar gecelşeri 10-12 arası veriyordu anime kuşağı hala varmı bilmiyorum kızları çok güzel yapıyolar . ama ben animelerdeki karizmatik erkekleri seviyorum genelde başları önde hep bişeyler düşünür gibi off bu yaşta diyorum lan bende öyle olsam ayarlıyamıcam kız yoktur heralde :D :D

Sitelerde Paylaş
ben de pek severim kocoman gözlü minik capon kızları.

nerden bulabilirim onlardan? :)

capon kızları bana çok çekici geliyor. yakında bavulumu alıp asyaya doğru açılacam. eros da söz verdi geleceğine. iki elim bokta olsa gelirim, senin yerin başkadır keyyciğim dedi.

Sitelerde Paylaş
biri animemi dedi, izlemedigim bi gun yoktur : )))

naruto, onepiece, dragon ball, fullmetal alchemist.. -_- -_-

anime icin size yeterince yardimci olacak birde link vereyim.. turkce altyazilidir cogusu : ))

http://www.animefreak.tv/

yalniz aramizda kalsin, anime izledigim bi sirdir :unsure: :unsure:

Bence fazla izleme, gerçek dünyaya dönmen zor olabilir ;)

Sitelerde Paylaş
Ben de ilk defa izledim ama Death Note fena değil tavsiye ederim tabii yine de japon çizgi filmi olunca tuhaf saçmalıklar olabiliyor onları görmezden gelirsen hoş vakit geçirirsin..

bunun sinema filmi cikti, onu izledim.. cok super olmasada gayet guzel bir filmdi.. internetten izlemek isteyen olursa, link verebilirim ^_^ ^_^

Bence fazla izleme, gerçek dünyaya dönmen zor olabilir ;)

dunyanin pisliklerini görmekten biktigim icin, hayal dunyasinda gezinmeyi tercih ediyorum :p :p

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...