Jump to content

Tersıne evrım

Recommended Posts

Bağlantı(bak, sana ilk defa gerçek sanal kimliğinle hitap ediyorum) sen salaksın... Ve bu şekilde başlıkları sabote etmeye çabalarına devam edersen, ömrün bağlantıdan kısa olacak haberin olsun.

Anlamadım şimdi fikir ve düşünce beyan etmek sabotaj mı oluyor? Bağlantıya salak demende cabası. Teknik admin olarak bence hiç yakışmıyor.

Bak fevri adam beni iyi dinle. Fikir ve düşüncelerimle mücadele edemeyip beni tehdit etme. Atacaksan at. Ben buranın tozunu attırmışım zaten. Benim için önemi yok atmanın. Demek siz fikir ve düşüncelerle mücadele edemeyince atıyorsunuz üyeleri. Madem nefesiniz bu kadarına yetiyor ne demeye bu kadar iddialı konuşuyorsunuz. Savunduğu görüşe güvenenler şakır şakır cevaplarını verir. Ha dersen ki biz anlatıyoruz sen anlamıyorsun. Buraya gelen ve hala inançlı olan başkalarıda var. Onlarda anlamıyor demek ki. Ben gözüne battığıma göre yazdıklarım sizin görüşünüzü sarsıyor o zaman. Ne yaparsın oluyor böyle şeyler. :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

anaaa bağlantı :blink:

BUKET. BUKET in buranın tozunu attırmadığını söyleyemezsin. Bak atılmakla tehdit ediliyorum. Demek ki durum bu.

Bağlantının yaptıkları ise efsaneydi. Asla unutulmaz. O başka. :)

tarihinde BUKET tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
BUKET. BUKET in buranın tozunu attırmadığını söyleyemezsin. Bak atılmakla tehdit ediliyorum. Demek ki durum bu.

Sen sahiden çok zavallısın be Bağlantı. Çok utanmaz ve yüzsüz insan gördük hepimiz ama, sen bayrağı taşıyansın.

Sitelerde Paylaş
Sen sahiden çok zavallısın be Bağlantı. Çok utanmaz ve yüzsüz insan gördük hepimiz ama, sen bayrağı taşıyansın.

Yok be IFeelGood ben yılmam bu sözlerle. Sivrisinek vızıltısı bana. Bilgi için neler çektim ben. Çekerim aldırmam. İmanlı insanlardan fikir ve düşüncenin bayrağını taşıyanlardan olurum inşaallah.

Sitelerde Paylaş

Yok be IFeelGood ben yılmam bu sözlerle. Sivrisinek vızıltısı bana. Bilgi için neler çektim ben. Çekerim aldırmam. İmanlı insanlardan fikir ve düşüncenin bayrağını taşıyanlardan olurum inşaallah.

Ve sen bağlantı değilsin değil mi? :lol:

Sitelerde Paylaş
Anlamadım şimdi fikir ve düşünce beyan etmek sabotaj mı oluyor? Bağlantıya salak demende cabası. Teknik admin olarak bence hiç yakışmıyor.

Bak şimdi, salaklık abidesi... Sana defalarca evrim, kuantum, determinizm, bilim, bilimsel yöntem anlatıldı; ayar üstüne ayar yedin. Karşılığında ise tek yapabildiğin kulaklarını tıkayıp "la la la evrimin tanımı yok... la la la banane banane nedensellik... la la la" yapmak oldu. Sen, yardıma ihtiyacı olan bir kımıl zararlısısı, tartışabilecek yetiden yoksun; tek yapabildiği kendi zanlarını argüman olarak kullanan öküzün tekisin.

Öküz var ya... o senden daha faydalı ve bilgilidir...

Senin saçmalıklarını, zehirlerini tek tek gösterdik ve gerekirse devam ederiz. Ama seninle yapılan tartışmalar bir sonuç vermiyor, çünkü pişkin bir megolaman, bir hödük, bir asalak, bir kaypak, bir cahil ve idefixsin...

Senin her düzelttiğimiz yamuğunu, sanki ayar edilmemiş gibi nakaratlar halinde pişkince tekrarlamana müsade edecek değiliz.

Sana evrimin tanımını anlatsam, iki dakikada şurada ayar edip, tüm bilgisizliğini ortaya koysam, yine iki gün sonra aynı pişkinlikle bunları tekrarlayacaksın. Senin internet literatüründeki ünvanın belli, sana ve senin gibilere kısaca troll deniyor.

Bak fevri adam beni iyi dinle. Fikir ve düşüncelerimle mücadele edemeyip beni tehdit etme.

Senin fikir ve düşüncelerin yok ki! Senin ezberlerin var...

Atacaksan at. Ben buranın tozunu attırmışım zaten.

:lol:

Patolojik bir vaka olduğun kesin :)

Benim için önemi yok atmanın. Demek siz fikir ve düşüncelerle mücadele edemeyince atıyorsunuz üyeleri.

Fikirleri ile mücadele eden ve edilen yüzlerce üye geldi geçti. Fikirleri ile mücadele edilenler ile trollük yapanların ayrımını yapmak zor olmasa gerek.

Sitelerde Paylaş
Kodoman of ya of. Taktın Bağlantıya kafanı. BUKET ben BUKET. Forum herkese açık. Okuyup öğrenenler çok. Ben pekala sıkı takip edenlerden birisi olabilirim.

Dandiğinden iki public web-proxy kullanmak kimliğini gizlemeye yetmiyor. Aynı salaklıkları tekrarlayarak kendini bariz bir şekilde belli ediyorsun, hem inkar ederek, hem de bağlantı hayranı olduğunu iddia ederek kendini küçük düşürüyorsun.

Sitelerde Paylaş
Dandiğinden iki public web-proxy kullanmak kimliğini gizlemeye yetmiyor. Aynı salaklıkları tekrarlayarak kendini bariz bir şekilde belli ediyorsun, hem inkar ederek, hem de bağlantı hayranı olduğunu iddia ederek kendini küçük düşürüyorsun.

Uzun etme Kodoman. Şurada bilgi tartışması yapıyorum. Ezber mezber diye başlamışsın. Ya madem ezber bu inanç işi gece gündüz bu ezberle ne diye uğraşıyorsunuz? Aman beyni yıkanmış insanların biz bir düzeltelim mi diyorsunuz? İyide bak gelen geçen soruyor bu kadar güçlü bir inancın ve kökleşmiş din bilgisinin yerine ne koyacaksınız diye. Cevap sanat ve bilim. He babanızın malıydı sanat ve bilim.

Argümanlarım sağlamdır sağlam. :) Öyle olmasa gelip uğraşmazsın yazdıklarımla.

Küçük düşmek mi? Ben aldırmıyorsam sana ne? Demek ki umurumda değil. Hem Bağlantı hakkında iyi konuşmak aşağılayıcı birşey mi? İyide onun hakkında başka iyi konuşanlarda oldu. Sizin ne garip düşünceleriniz var. Kendi düşüncelerinizi gerçekten çok önemsiyorsunuz. Biraz sizi toplumun ve buraya giren bazı inançlı insanların nasıl gördüğüne bir bakın bakalım. Dünyadaki tüm ateistlerin hakkında düşünülen ve söylenenler hiç hoşuna gidecek cinsten değil. Siz kendinizi öyle bilgili ve saygın falan sanıyorsunuz ama herkes öyle düşünmüyor. Yapılan tartışmalarla burası kalburüstü tabii. Ama forumun genel tarzı bilgili ve seviyeli müslümanları kaçırtacak cinsten. Açıkça ortadaki ateizmde bir kibir ve saldırganlık var. Ha ben buna aldırmayabiliyorum. Hatta fena halde nasıra basarım arada. Az savaşçı değilimdir hani. Ama çok kişi böyle değil tabii.

Sitelerde Paylaş

fightclub020.jpg

Öncelikle size Fight Club'dan bir kaç tane örnek veriyorum.

Biliyorsunuz Tyler ile Jack(yukardaki resimdekiler) aslında aynı kişiler.

Jack ; "çoklu kişilik bozukluğu" yaşıyor.

00:47:28,974 --> 00:47:31,059

Ben Jack'in alevlenmiş reddedilme duygusuyum.

00:51:48,442 --> 00:51:50,027

Ben Jack'in kırık kalbiyim.

00:39:28,452 --> 00:39:29,620

Ben Jack'in boşa harcanmış ömrüyüm.

00:38:19,383 --> 00:38:20,509

Ben Jack'in sırıtan intikamıyım.

00:19:08,649 --> 00:19:10,651

Ben olmadan Jack kalp atışını, kan basıncını ve hatta nefesini ayarlayamaz.

Senden çok güzel Fight Club replikleri çıkıyor, Buket.

Buket:

"Ben bağlantı'nın, narsist yanıyım."

"Ben bağlantı'nın, komplexli yanıyım."

"Ben bağlantı'nın, ezik yanıyım."

"Ben bağlantı'nın, sırıtan intikamıyım."

Şu video'da bakmanızda fayda var ;

http://tr.truveo.com/%C3%87oklu-ki%C5%9Fil...r/id/1767104845

IFeelGood abla;

Affına sığınarak, yukarda ki filmden örneklere dayanarak ,

bağlantıya pardon bukete

"çoklu kişilik bozukluğu" teşhisi koyuyorum.

Yanlışım varsa bilgisizliğime ver IFeelGood. :)

Saygılar

CasTRo

tarihinde CasTRo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hoş bir benzetme olmuş Castro ve teşhisine kesinlikle katılıyorum :)

Bir de, bu salak sanıyor ki; Bizim kendisinin bağlantı olduğundan şüphemiz var.. Sanki, o olup olmadığı konusunda arada kalmışız.. Ama yine de o olduğunda ısrar ediyoruz..

Senin kişiliğinde bozukluk olduğu ile ilgili her hangi bir şüphemiz yok güzelim.. Herkes senin ne mal olduğunu biliyor bu forumda.. Ve tabii ki acil tedaviye ihtiyacın olduğunu da :)

Sitelerde Paylaş
Uzun etme Kodoman. Şurada bilgi tartışması yapıyorum. Ezber mezber diye başlamışsın. Ya madem ezber bu inanç işi gece gündüz bu ezberle ne diye uğraşıyorsunuz? Aman beyni yıkanmış insanların biz bir düzeltelim mi diyorsunuz? İyide bak gelen geçen soruyor bu kadar güçlü bir inancın ve kökleşmiş din bilgisinin yerine ne koyacaksınız diye. Cevap sanat ve bilim. He babanızın malıydı sanat ve bilim.

Argümanlarım sağlamdır sağlam. :) Öyle olmasa gelip uğraşmazsın yazdıklarımla.

Küçük düşmek mi? Ben aldırmıyorsam sana ne? Demek ki umurumda değil. Hem Bağlantı hakkında iyi konuşmak aşağılayıcı birşey mi? İyide onun hakkında başka iyi konuşanlarda oldu. Sizin ne garip düşünceleriniz var. Kendi düşüncelerinizi gerçekten çok önemsiyorsunuz. Biraz sizi toplumun ve buraya giren bazı inançlı insanların nasıl gördüğüne bir bakın bakalım. Dünyadaki tüm ateistlerin hakkında düşünülen ve söylenenler hiç hoşuna gidecek cinsten değil. Siz kendinizi öyle bilgili ve saygın falan sanıyorsunuz ama herkes öyle düşünmüyor. Yapılan tartışmalarla burası kalburüstü tabii. Ama forumun genel tarzı bilgili ve seviyeli müslümanları kaçırtacak cinsten. Açıkça ortadaki ateizmde bir kibir ve saldırganlık var. Ha ben buna aldırmayabiliyorum. Hatta fena halde nasıra basarım arada. Az savaşçı değilimdir hani. Ama çok kişi böyle değil tabii.

Al işte... tipik troll tavrı! Ben ne diyorum, o ne anlatıyor!

Ateistler nasılmış, hanimini yutmuşmu yutmamış mı, öyle olmuş olmamış; yok ateistler boşlukmuşta... ne alaka? Ben ne anlatıyorum, konu ne umurunda değil, tartışma gündemi umurunda deği; tek yaptığı karşıt tarafı genelleyerek yaftalayıp çamura yatıp, kara çalmak. Kalkmış ateizm hakkında kendi sanrılarını anlatıyor... Şimdi bu kişi troll değilde ne?

Sitelerde Paylaş
Evrıme ınanmıyorum ama merak ettiğim bir konu var.

Tersıne evrım olabılır mı ?

Yani zaman içersın de başlangıç noktasına dönme gibi bir evrımsel süreç yaşanabılır mı ?

Sizce böyle bir ihtimal kaınatın kendılığınden var olması kadar, kendılığınden yok olması demekmidir.

tabiki vardır. hepimiz eşşeğe doğru evriliyoruz.

Sitelerde Paylaş
Şu video'da bakmanızda fayda var ;

http://tr.truveo.com/%C3%87oklu-ki%C5%9Fil...r/id/1767104845

IFeelGood abla;

Affına sığınarak, yukarda ki filmden örneklere dayanarak ,

bağlantıya pardon bukete

"çoklu kişilik bozukluğu" teşhisi koyuyorum.

Yanlışım varsa bilgisizliğime ver IFeelGood. :)

Saygılar

CasTRo

Allah iyiliğini versin Castro.. Alemsin..

Teşhisin konusunda bir yorumda bulunamayacağım tabii. Ama ortada ciddi bir sorun olduğu da gerçek.

Normale biraz yakın, kendine bir parça saygı duyan herhangi biri, Bağlantı'nın kendine yaptığını yapmaz, yapamaz.

Bir de bu durumu bilgiye ulaşmak ve öğrendiklerini öğretmek adına yaptığını söylemiyor mu?.. Aldırmam ben, ne derseniz deyin diyor..

Hakikaten yazık. Yemin ederim çok üzülüyorum kendini düşürdüğü bu hale.

Sitelerde Paylaş
Evrime inanmayanlardan tersine evrim lafımı duymak çok ilginç...

Yüzüne inanmayan tersine nasıl inanacak.

Adamların içi dışı birbirine karışmış.

Neye inanacaklarını şaşırıyor şaşkınlar.

Yüzü işlerine gelmiyor. Bir de tersini deneyelim bari diyorlar her halde.

Devam etmeden önce Kenakk'ye soralım..

Evrimden ne kastediyorsun?

Eğer yaratılışı anlıyorsan tersi var.. Sizlersiniz.. Daha ters evimleşen bir kuram bilmiyorum.

Bir şey hakkında soru sormak ona ınanmayımı gerektirir.Bu durumda hepınız müslümanlara türlü türlü sorular soruyorsunuz ama hiç birinizde ınandığınızdan sormuyorsunuz şaşkın kım olmuş oluyor ?

Tersıne evrım tartışılan bır konu bunu sızlerde bılıyorsunuz böyle bir cevap yerıne daha bılımsel cevaplar beklerdım doğrusu.

Sitelerde Paylaş
Cümleye bak. Evrime inanmıyorum ama tersine evrim var mı acaba?

Allah yok ama ters Allah var mı acaba?

heh heh.

heh.

Gayet masumane bi soru sorduk onu bıle cevaplamak da zorlandınız ya helal olsun.Arkadaşım sen boşver benım ınanıp ınanmamı ben sızın bu konu hakkında yorumlarınızı merak ettım.Siz nasıl ınanmadığınız allah hakkında bıze sorular yöneltıyorsunuz bız kabalık etmeden cevap verıyoruz.Sizde aynı davranışı sergıleyebılırsınız değil mi ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...