Jump to content

Darwinin kendi ağızından evrimi dinleyelim

Recommended Posts

7nci yydaki türklere saldıran arab askeri gibisin.

yürrrü taş arabası.

:)namazımı kılayımda yatayım artık ben.yeter artık bu kadar geyik muhabbeti.Miilet sizinle dalga geçiyor,siz sağa sola tükürük saçıyorsunuz:)siteye üye olmadan önce millete ateizme saygı duyacaklarına dair yemin ettirin pardon siz inanmıyordunuz,sözleşme falan yaptırın:):)gerçi Lincoln80 hakkınızdan gelir sizin.Başka bi lincoln80 aramaya gerek yok.Allah rahatlık versin.canım sıkıldığında eğlenmek için gelirim tekrar inş.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 144
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:)namazımı kılayımda yatayım artık ben.yeter artık bu kadar geyik muhabbeti.Miilet sizinle dalga geçiyor,siz sağa sola tükürük saçıyorsunuz:)siteye üye olmadan önce millete ateizme saygı duyacaklarına dair yemin ettirin pardon siz inanmıyordunuz,sözleşme falan yaptırın:):)gerçi Lincoln80 hakkınızdan gelir sizin.Başka bi lincoln80 aramaya gerek yok.Allah rahatlık versin.canım sıkıldığında eğlenmek için gelirim tekrar inş.

rüyanda cennete filan girmişsindir artık.

Sitelerde Paylaş
Bugün bilimin neredeyse çoğunluğu evrimi reddederken bu herkesi kendi yanınızda gösterme çabası nedir??????[/b]

Benim de en çok güldüğüm cümle budur :D

Bütün dindarlar aynı şeyi söyler : Evrim çürütüldü.. Bilim evrimi reddediyor... vs. vs.

Bilimi Harun Yahya kitaplarından ve Sızıntı dergilerinden takip eden insanların evrimi çürütüldüğünü sanmalarını doğal karşılıyorum :)

Oysa Evrim hiç olmadıgı kadar Biyolojinin temeli durumundadır şuan.. Milli eğitim bakanlıgının Fen ve Teknoloji dersinde bile 8. sınıflara ders olarak okutulan Evrim sözde çürütüldü öyle mi :)

Yaratılış teorisine ait tek bir kanıt bile yokken bu dindarların evrimi çürütme çabaları komik :D

Sitelerde Paylaş
Benim de en çok güldüğüm cümle budur :D

Bütün dindarlar aynı şeyi söyler : Evrim çürütüldü.. Bilim evrimi reddediyor... vs. vs.

Bilimi Harun Yahya kitaplarından ve Sızıntı dergilerinden takip eden insanların evrimi çürütüldüğünü sanmalarını doğal karşılıyorum :)

Oysa Evrim hiç olmadıgı kadar Biyolojinin temeli durumundadır şuan.. Milli eğitim bakanlıgının Fen ve Teknoloji dersinde bile 8. sınıflara ders olarak okutulan Evrim sözde çürütüldü öyle mi :)

Yaratılış teorisine ait tek bir kanıt bile yokken bu dindarların evrimi çürütme çabaları komik :D

evet, doğal olarak yaratılış teorisi diye birşey de yok.

olsa olsa hipotez olur,

türletin şak diye ortaya çıkmadığı kabak gibi meydanda olduğu için art niyetli bir hipotez olur.

bu yüzden saniyesinde hipotezlik vasfını da yitir.

bilim böyle şabalaklıklara izin vermez.

Sitelerde Paylaş

http://blip.tv/file/1155795

Bayşapka'nın ilk sayfalarda verdiği bu videoda Ken Miller'ın anlattığı gibi; "yaratılış" iddiasının bilimsellikle alakasız bir olay olduğunu mahkeme kabul ettikten sonra, yalnızca yaratılış kelimelerinin "akıllı tasarım" olarak değiştirilmesiyle ortaya çıkmış versiyonu da "akıllı tasarım" oluyor.

Amerikan başkanının o zamanlar bu işle ilgili bir danışman ya da müsteşarı da, bu teorilerin bilimle uzaktan yakından alakalı olmadığını açıkça belirtiyor.

Hiç zorlamaya gerek yok yani :/

tarihinde Kale180 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...