Jump to content

Hangi akıl sahibi bunları yaşamak isterki?

Recommended Posts

tek canlı insanmı,illa insanla aynı andamı yaratılmış olması gerekir herşeyin?

bi git kitabına bak insanla ilgili hükümlere bak ondan sonra gel bıdıbıdı yapp..

denyoluğunu bir kez daha kanıtladın.. tebrikler.. yıldızlı pekiyi...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 370
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

>>> ulen dna,yı taratan kimdir?dna,sını kendimi kim koyduya,rast gelemi oldu,yada sizin seleksiyon,seçilim zırvalıklarınızlamı oluşdu.

Taratan !?

Evet, DNA rasgele oldu, öyle olmasa, neden %80'i hiç bir işe yaramıyor olsun ki? Ve DNA Yı şekillendiren mutasyondur, hep rasgele olur.. Ve o rasgeleliği düzen sokanda evrimdir..

>>> binlerce hayvan var ve bu hayvanlardan hiçbirisi bal yapamazken sıradan bir sineğin bal gibi bir şifayı üretmesi teorilenizlemi oldu,dnasında vardı osunda vardı busunda vardı,en dibine in kim yarattı odna,yı??

Arı sinek değildir.. Ve bal yapan tek canlıda o değildir. Yani sen sadece zırvalıyorsun, hiç bir halt bilmiyorsun.. Bal gibi bir şifayı üreten arı, nedens eonu bize yedirmemek için, canını ortaya koyar..Arı balı sen yiyesin diye değil, yavrularını beslemek için üretir. Ve aynen, o balı nasıl yapacağıda gene DNA'sında mevcuttur..

Neyi inkar ediyoruz? Allah dediğin bedevi masalını mı? buyur, tut kulağından getir göster allahı da görelim hadi madem..

siz ne derseniz deyin onlar inkar etmeye devam ederler.burda kuranı doğruluyrsun zaten.

Sitelerde Paylaş
bi git kitabına bak insanla ilgili hükümlere bak ondan sonra gel bıdıbıdı yapp..

denyoluğunu bir kez daha kanıtladın.. tebrikler.. yıldızlı pekiyi...

napacaksın ne zaman yaratıldığını Allahın gücüne akıl sır erdirmeyemi çalışıyorsun.zıkkımlanıyosun demi.taş kırığıda yiyebilrdin şükret haline.

Sitelerde Paylaş
napacaksın ne zaman yaratıldığını Allahın gücüne akıl sır erdirmeyemi çalışıyorsun.zıkkımlanıyosun demi.taş kırığıda yiyebilrdin şükret haline.

Taş kırığı yense iyi, sidik içenler var sidik! Dünya yüzeyinde sidik içen bir tek canlı yoktur, müslümanlar dışında. Kim bilir, belki bokunu bile yemişsinizdir de, arada kaynatıp yok sayıyorsunuzdur.

Çünkü o Allahınız, Muhammet'in sidiğini, kanını da size rızk olarak verdi, öyle değil mi?

Dolayısıyla haline şükretmesi gereken sensin. Sadece Muhammet'in değil de tüm canlıların bokunun-sidiğinin-kanının rızkınız olduğunu söyleseydi, ne bok yiyecektiniz?

Sitelerde Paylaş
Taş kırığı yense iyi, sidik içenler var sidik! Dünya yüzeyinde sidik içen bir tek canlı yoktur, müslümanlar dışında. Kim bilir, belki bokunu bile yemişsinizdir de, arada kaynatıp yok sayıyorsunuzdur.

Çünkü o Allahınız, Muhammet'in sidiğini, kanını da size rızk olarak verdi, öyle değil mi?

Dolayısıyla haline şükretmesi gereken sensin. Sadece Muhammet'in değil de tüm canlıların bokunun-sidiğinin-kanının rızkınız olduğunu söyleseydi, ne bok yiyecektiniz?

İnsanoğlunun her zaman en derinliklerine gitmek istediği uzayda bir ilk yaşandı.

Astronotlar idrar, ter ve soludukları havadan arıtma yoluyla elde edilen suyu törenle içti.

Uluslararası Uzay İstasyonu'nda (UUİ) görevli astronotlara Dünya'daki NASA yetkilileri de "şerefe" diyerek aynı şekilde elde edilen sularını yudumladı.

Yeni uygulamayla UUİ'ye Dünya'dan gönderilen su miktarında önemli ölçüde azaltma sağlanacak ve (NASA) büyük bir para tasarrufu yapmış olacak.

http://www.nethaber.com/Yasam/102435/Insan...arlarini-aritip

Sitelerde Paylaş
İnsanoğlunun her zaman en derinliklerine gitmek istediği uzayda bir ilk yaşandı.

Astronotlar idrar, ter ve soludukları havadan arıtma yoluyla elde edilen suyu törenle içti.

Uluslararası Uzay İstasyonu'nda (UUİ) görevli astronotlara Dünya'daki NASA yetkilileri de "şerefe" diyerek aynı şekilde elde edilen sularını yudumladı.

Yeni uygulamayla UUİ'ye Dünya'dan gönderilen su miktarında önemli ölçüde azaltma sağlanacak ve (NASA) büyük bir para tasarrufu yapmış olacak.

http://www.nethaber.com/Yasam/102435/Insan...arlarini-aritip

Cübükullahülazim, şu an çeşmeden içtiğin su da çeşitli canlıların ifrazatının; kanının, sidiğinin, bokunun, kusmuğunun, sperminin, kılının, tüyünün içinde bulunduğu sıvıların doğal veya yapay yollarla damıtılması sonucu elde edilmiş sudur. Oradan bakıp da idrar veya bok suyu içtiğini söyleyebilir misin?

Sen bu mantıkla kendi sidiğini içip bokunu da yiyorsundur.

Akıllı ol, bok yenir mi, sidik içilir mi cübüş?

Sitelerde Paylaş

ne sidiği len sapkın insanları islama mal etmeyin;Allah vermiş nimeti demi örnek şeftaliyi,veya balı onun ne zaman yaratıldığını niçin yaratıldığını sorguluyor.

kafirler için zakkum ağacı ve deve dikeni var cehennem mönüsünde onlara ne dersin??yanında içecek ne alırdınız?havin,sadid??(asit eriyiği,irin)

tarihinde lincoln80 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ne sidiği len sapkın insanları islama mal etmeyin;Allah vermiş nimeti demi örnek şeftaliyi,veya balı onun ne zaman yaratıldığını niçin yaratıldığını sorguluyor.

kafirler için zakkum ağacı ve deve dikenide var cehennem mönüsünde onlara ne dersin??yanında içecek ne alırdınız?havin,sadid??

Hadi lan ordan sapıkullahülazim! Peygamber diye bir sapığın kanını, sidiğini içip bokunu yemektense zakkum ve devedikeni yemek evladır.

Sapkınmış! Madem sapkınlık, o sapkınları peygamberiniz olacak rezilullah niye bu yedikleri boktan, içtikleri sidikten dolayı takdis ediyor, başlarının kıçlarının ağrımayacağını söyleyip teşvik ediyordu?

İğrençsiniz işte, iğrenç! İler tutar yanınız yok...

Sitelerde Paylaş
Hadi lan ordan sapıkullahülazim! Peygamber diye bir sapığın kanını, sidiğini içip bokunu yemektense zakkum ve devedikeni yemek evladır.

Sapkınmış! Madem sapkınlık, o sapkınları peygamberiniz olacak rezilullah niye bu yedikleri boktan, içtikleri sidikten dolayı takdis ediyor, başlarının kıçlarının ağrımayacağını söyleyip teşvik ediyordu?

İğrençsiniz işte, iğrenç! İler tutar yanınız yok...

kim sokdu aklına böyle şeyleri nerde yazıyo,kaynak göster?

ateistlerin yazıların kopyalayıp yapıştırma buraya gerçek kaynak göster.

Sitelerde Paylaş

kafirler için zakkum ağacı ve deve dikeni var cehennem mönüsünde onlara ne dersin??yanında içecek ne alırdınız?havin,sadid??(asit eriyiği,irin)

iğrençsiniz be, bu kuranı tanrı falan göndermemiş resmen şeytan göndermiş .Sen de bu işkenceden zevk alacaksın öyle mi ?

Bu kuran resmen halkı kin ve düşmanlığa sevk edip,fitne çıkarıyor ve savaşlara neden oluyor.Tanrı göndermiş olabilir mi bunu.

(Kahharulazam @ Jun 13 2009, 12:41)

şimdi şöyle bi mantık yürüttüm yinede bir canlının oksijene ihtiyaç duyması için oksijene ihtiyaç duyması gerekiyor..ama bunu neye göre neden yaptığı belirsiz...

Bu ne be ..

Sitelerde Paylaş
kim sokdu aklına böyle şeyleri nerde yazıyo,kaynak göster?

ateistlerin yazıların kopyalayıp yapıştırma buraya gerçek kaynak göster.

aç hadis kitaplarını oku,sahih hadis olması gerekiyor,kütübü sidde mi okursun buhari mi oarada yazıyor.

Sitelerde Paylaş
iğrençsiniz be, bu kuranı tanrı falan göndermemiş resmen şeytan göndermiş .Sen de bu işkenceden zevk alacaksın öyle mi ?

Bu kuran resmen halkı kin ve düşmanlığa sevk edip,fitne çıkarıyor ve savaşlara neden oluyor.Tanrı göndermiş olabilir mi bunu.

(Kahharulazam @ Jun 13 2009, 12:41)

şimdi şöyle bi mantık yürüttüm yinede bir canlının oksijene ihtiyaç duyması için oksijene ihtiyaç duyması gerekiyor..ama bunu neye göre neden yaptığı belirsiz...

Bu ne be ..

bu dünayadaken bile iğreniyorsun demi.

bunları yaşayınca napacaksın bakalım ki eğer imana gelmezsen.

aslan15:ayy ne bu ya midem bulandı öghhh.

cehennem zabanisi:oldu canım başka ne isterdin.Allahı inkar ederken alay ederken kime güvendin?kime güvendiysen gelsin kurtarsın şimdi seni.

aslan15:vayyy..uyyyy...ben öleydim başıma gelenler vayy..uyyyy..

cehennem zebanisi:zırlama len tokmak geliyo bak cehennemin dibini boylucan şimdi :D :D

Sitelerde Paylaş
bu dünayadaken bile iğreniyorsun demi.

bunları yaşayınca napacaksın bakalım ki eğer imana gelmezsen.

aslan15:ayy ne bu ya midem bulandı öghhh.

cehennem zabanisi:oldu canım başka ne isterdin.Allahı inkar ederken alay ederken kime güvendin?kime güvendiysen gelsin kurtarsın şimdi seni.

aslan15:vayyy..uyyyy...ben öleydim başıma gelenler vayy..uyyyy..

cehennem zebanisi:zırlama len tokmak geliyo bak cehennemin dibini boylucan şimdi :D :D

+ abi ben tırsıyorum biraz ya baksana herkes bizden farklı.

- lan olum biz ateistiz birşey olmaz yok işte allah .

+ dimi ya ehehe gorsem de inanmam zaten.

- evet olum bizim için farklı uygulama vardır kesin.

zebani: la siz ikiniz gelin bakayım böle.

+ bak gordun mu bizi kenara çekicekler.

zebani: siz ateistmişsiniz. sizin için en guzel yeri ayarladık cehennemde, öyle emir geldi.

- abi ben dedim sana a.q dinlemedin zebani bey zebani bey bir karışıklık oldu herhalde ben müslümanım sayayım istiyosan 5 şartı sanada.

- oruc kılmak

namaz getirmek

zekata gitmek

hacca tutmak

5. side hmm ehem kem küm

+ sus sus a.q battık battık eşşehudenme ilave ilahelühepelb....as siktir yaaa

Sitelerde Paylaş
+ abi ben tırsıyorum biraz ya baksana herkes bizden farklı.

- lan olum biz ateistiz birşey olmaz yok işte allah .

+ dimi ya ehehe gorsem de inanmam zaten.

- evet olum bizim için farklı uygulama vardır kesin.

zebani: la siz ikiniz gelin bakayım böle.

+ bak gordun mu bizi kenara çekicekler.

zebani: siz ateistmişsiniz. sizin için en guzel yeri ayarladık cehennemde, öyle emir geldi.

- abi ben dedim sana a.q dinlemedin zebani bey zebani bey bir karışıklık oldu herhalde ben müslümanım sayayım istiyosan 5 şartı sanada.

- oruc kılmak

namaz getirmek

zekata gitmek

hacca tutmak

5. side hmm ehem kem küm

+ sus sus a.q battık battık eşşehudenme ilave ilahelühepelb....as siktir yaaa

:good: :good: :D :D

Sitelerde Paylaş

ateist: -sen!, bize yoksun demişlerdi...

tanrı: -kim dedi?

ateist: -eee, ibneeleeeeeerrrr! yaktınız lan beni!

a:sen kimsin

t:ben tanrıyım

a:yemin et?

t:görmüyon mu lan işte karşındayız ne yemini

a:abi,varya dünyada arkadaşları hep kandırıyodum tanrı yoktur diye o hıyarlarında hepsi yiyolardı,ben biliyodum zaten senin olduğunu:)

t:hadi len ordan...

t- hoşgeldin

a- hocam ben kırmızı hapı almıştım yalnız?..

t- yine mi matrix .

tarihinde cubbeliali tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ateist: -sen!, bize yoksun demişlerdi...

tanrı: -kim dedi?

ateist: -eee, ibneeleeeeeerrrr! yaktınız lan beni!

a:sen kimsin

t:ben tanrıyım

a:yemin et?

t:görmüyon mu lan işte karşındayız ne yemini

a:abi,varya dünyada arkadaşları hep kandırıyodum tanrı yoktur diye o hıyarlarında hepsi yiyolardı,ben biliyodum zaten senin olduğunu:)

t:hadi len ordan...

abi yeter ya valla gülmekten ölcem şimdi.Keşke onlarda iman etselerde başka konularda gülsek..

Sitelerde Paylaş
Bizi oraya girermiyiz boşver de,sen Cehennemden çıkmıyorsun Cübbeli,aklın hep orda.Korkma o kadar.

Sizi grup terapisi bile paklamaz.

ATEİST: MERHABA ABİ!

TANRI: SELAM, TANIDIN MI?

ATEİST: ŞEY, HAYIR, YOK... TANIYAMADIM!

TANRI: GÜZELİM KASMA ARTİK, BİZ BİZEYİZ...

ATEİST: BİRDEN KÖTÜ OLDUM DA ABİ!

TANRI: BİŞEY İÇER MİSİN?

ATEİST: SU VAR MI? ABDEST ALICAM DA...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...