Jump to content

Hangi akıl sahibi bunları yaşamak isterki?

Recommended Posts

• İleti 370
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Onların tavanları ne delinir, ne de çatlar. Allahları kalınlaştırıp tutuyor ya... :lol:

CÂSİYE 23- Nefsinin arzusunu ilâh edinen, Allah’ın; (hâlini) bildiği için saptırdığı ve kulağını ve kalbini mühürlediği, gözüne de perde çektiği kimseyi gördün mü? Şimdi onu Allah’tan başka kim doğru yola eriştirebilir? Hâlâ düşünüp ibret almayacak mısınız?

Sitelerde Paylaş
Cüppeli profil fotondaki karın mı?

Keh kehhh (hacı mode loaded)

hayır o senin evrim geçirmedenki son halin önceden müslümandınız ya hep kafanıza dank etti,ateist oldunuz ve bugünkü haline geldin..evrimdeki son noktanızı buldunuz.kızmayın canım böyle demiyormuydunuz :D

Sitelerde Paylaş
Niye ateizm o olsun ki? Bunu siz yapıyorsunuz, 8-9 yaşındaki bebeleri koynunuza avrat diye alıyorsunuz, yüzünüze vurulduğunda niye zorunuza gidiyor cübüş?

178- İnkâr edenler, kendilerine vermiş olduğumuz mühletin, sakın kendileri için hayırlı olduğunu sanmasınlar. Biz, onlara ancak günahları artsın diye mühlet veriyoruz. Onlar için alçaltıcı bir azap vardır.

Sitelerde Paylaş
CÂSİYE 23- Nefsinin arzusunu ilâh edinen, Allah’ın; (hâlini) bildiği için saptırdığı ve kulağını ve kalbini mühürlediği, gözüne de perde çektiği kimseyi gördün mü? Şimdi onu Allah’tan başka kim doğru yola eriştirebilir? Hâlâ düşünüp ibret almayacak mısınız?

La get! Nefsinin arzusunu ilah edinmişmiş de bilmem neler...

Nefsinin arzusunu ilah edinen varsa o da müslümanlardır. Allah adı altında, olmayan bir cennete ve orada olduğuna inandığınız tomurcuk memeli bakire sübyanlara, yumurta gibi civan oğlancıklara, şarap ırmaklarına tapıyorsunuz.

Sapıklığı din edinmişsiniz, ağlayanınız yok...

Sitelerde Paylaş
178- İnkâr edenler, kendilerine vermiş olduğumuz mühletin, sakın kendileri için hayırlı olduğunu sanmasınlar. Biz, onlara ancak günahları artsın diye mühlet veriyoruz. Onlar için alçaltıcı bir azap vardır.

Hah, işte aynen böyle devam et. Cevap veremediğiniz, pucuttuğunuz zaman böyle ayet zırvası adı altında günah da, sevap da, ıvır zıvır da diye geveleyin...

Sitelerde Paylaş
Hah, işte aynen böyle devam et. Cevap veremediğiniz, pucuttuğunuz zaman böyle ayet zırvası adı altında günah da, sevap da, ıvır zıvır da diye geveleyin...

sen soru sor biz elimizden geldiğince cevap verelim cakırcalı

tarihinde alkals tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Peygamberin hayatı sünnettir cüppeli... 6 yaşında gösteriyor aşağı yukarı. Hani peygamberini örnek alıyor olabilirsin. İşte müslümanlık budur.

17 yaşında olduğunu söyleyen kaynaklar da varken ısrarla 6 yaşını seçmenin altında bir masumiyet mi yoksa puştluk mu yatıyor?

Sitelerde Paylaş
Cüppeli profil fotondaki karın mı?

Keh kehhh (hacı mode loaded)

kusura bakma birader daha fazla dayanamadım çok pitpirikli biriyim.sen o resimdeki kızın ne yaptığının farkındamısın acaba.o senin inanmadığın inanmak istemediğin , bir türlü beyindeki o atomların moleküllerin hücrelerinin almadığı kalbin ve beyninle inkar ettiğin şeye inandığı için saygısını gösteriyor. ikinci olarak o foğtaraftaki senin kızkardeşin veya eşin olabilirdi. dalka geçmeden önce bin kere düşün bir kere söyle.ayrıca balığa allah yoktur diye yazmışsın ayıp etmişsin insan kendi atasının (evrim teorisi)üzerine bunları yazabilirmi. gidipte dedenin kefeninin üzerine işeyebilirmisin.anladım kadarıyla senin arkadaş grubun veye ailen biraz dini yönden kıtlar. bu da seni ister istemez bunun gibi saçma sapan sözler yazmana neden oluyor.senin suçun değil tabi bütün suç baban ve annende.allah bilir belki de gaysindir veya kızsan lezbi,yensindir.sen hayatın boyunca ikilemler içinde kalacaksın.çünkü neyin iyi olduğu neyin doğru olduğunu idrak edemiyorsun.bana gelince bir zamanlar sizden daha iyi daha şiddetli bir ateistim.ben komünist bir ülkede doğdum yaşadfım yıllarca. yıllar boyu kitaplarda evrimi okudum. stalini okudum, darwini okudum, karl marxı okudum.sakın benimle bu konularda tartışmaya g,rme seni, mahcup ederim.senin özentiyle okuduğun özentiyle katıldığın seminer,parti veya toplantılara ben senelerce girdim.insan ne oldum değil ne olacağı önemlidir.

bir daha birşey söylemeden önce aileni düşün ,arkadaşlarını düşün, çevreni düşün. sana allahı düşün demiyorum zaten senin için var olmayan bir şeyi düşünemezsin senin de bir gün ömrün sona geldiğinde (kıçın yere dediğinde derler)belki bu yazdıklarım senin aklına gelir.çünkü ben en azından uğrunda ölünmesi ve beni bekleyen bir şeylerın var olduğuna inanıyorum.ister kötü olsun ister iyi olsun.senin gibi bu dünyaya ot çekip , gezmeye tozmaya, dans etmeye , milletle dalga geçmeye ,gelmediğime inanıyorum.unutma birgün seninde atomların patlayabilir hücrelerin yok olabilir. ETME BULMA DÜNYASI

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...