Jump to content

ABRU GÜNDES VATAN ICIN BENDE ASKER OLURUM DEDI

Recommended Posts

Evvettt

Ebru Gündes kizimiza helal olsun.Kutluyorum bu konusmasindan dolayi EBRU KIZIMIZI.RÜKÜS bülent, Ebrudan gereken yaniti aldi zaten.

Ebru kizimizin,yüz güzelligi yüreyinede vurmus.

Bülen yosmasida carsilarda boya koymayip sürüp sürüstürdügü halde,yine suratsiz,yinede suratsiz.Yüzü nasilsa yüregide ögle.

Teröristlerin öldürdügü 50,000 insanimizi görmüyor sanki.Kim koruyacak bu ülkeyi?

Boya küpüne dalip cikan Bülen Ersoyda diyorki,oglum olsa,ben askere göndermem,

Öyle gönderirsinki hemde ziplaya ziplaya.Sikar biraz NAZIK YERLERINI oglunu askere göndermemek.Nasil göndermezsin,senin boyalardan kokar o rüküs cesedini kim koruyacak.Baskalarinin ogullari askere gidecek ama hanimefendininki gitmeyecek heeeeeee.

Ben Orhan beyin yerinde olsamda sen benim yanimda öyle konussaydinda yarim kilo boya surdugün o dudaklarinin üstüne bir okkali tokati yerdin.

Sen kim oluyorsunda,kac paraliksinda zart zurt edip askere güle oynaya gidenleri kinarsin.Bu konusmanin hesabini sana soran biri cikar sanirim.Bu milletten özür dile,yoksa bu millet söyledigine pisman ederseni.

Benden söylemesi.

Senin kokmus boyali suratini seyre gelenleri bundan sonra bulamayacaksin.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

bu arada bülent ersoy ile ilgili eski sayfalar da açılır artık...

ne kadar çirkin biri olduğundan başlandı zaten... Her halde AHmet Kaya gibi bir fotoğraf zor bulunur diyeceğim ama bu ülkede her şey olur. bulunur mu bulunur...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Bence Bulent Ersoyu, imam nezaretinde yeniden erkek yaparlar, sonrada ibreti alem icin Tv lerde teshir edilir.

:lol:

Ama soyle bir olayda vukuu bulabilir, ben bundan eminim. Birden ortada cinsiyet degistirmenin yada escinsel olmanin Islamda haram oldugu falan gibi haberler cikar(diyanet bir fetva yayinlayabilir), Bulos u bu yolla kosye SIKIStirirlar.

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...