Jump to content

Kuran'nın tamamına yakını Cebrailin sözlerinden oluşuyorsa.

Recommended Posts

• İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hadisena canım! :blink:

Peygamber Cebraili gece gördüm diyor. Ve göğü kaplıyordu diyor. İkinci kez de son sidre ağacının orda gördüğünü Kuran söylüyor. Hepsi gece oluyor.

Bir ayette:

'O emin olunan gökteydi ve ona doğru sarktı, sonra aktarıcaklarını aktardı' diyor.

Bu bir araç ya :(( Demekki yalan söylemiyordu Peygamber. :(( Ve bence UFOydu. Çok ilginç ya.

tarihinde inevitablen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Peygamber Cebraili gece gördüm diyor. Ve göğü kaplıyordu diyor. İkinci kez de son sidre ağacının orda gördüğünü Kuran söylüyor. Hepsi gece oluyor.

Bir ayette:

'O emin olunan gökteydi ve ona doğru sarktı, sonra aktarıcaklarını aktardı' diyor.

Bu bir araç ya :(( Demekki yalan söylemiyordu Peygamber. :(( Ve bence UFOydu. Çok ilginç ya.

o bir ufoysa ve senin peygamberin ondan vahiy alıyorsa, peygamberin kafayı yemiş demektir.. ufoyu cebrail kendisini de peygamber sanıyor zavallı.. sen dizlerimin bağı çözüldü diyorsun ya, muhammed o kadarla kurtaramamış kafayı sıyırmış demek ki.. ben peygamberim diye çıkmış meydane...

Sitelerde Paylaş
Cebrail ve anlatılan diğer melekler ve Allah'ın orduları denilen şeyler ve Peygamberin Miraç olayını yaşarken anlattıkları bir Astro Seyahati miydi? Yoksa mesajcılar Dünya dışı uzaylılar mı? Yoksa onlar tek olan gücü bize haber mi veriyor. Bizi bilgilendirmeye mi çalışıyorlar.

Walla bu kadar teknoloji ve gelişmişliği sağlamış zuzaylılar bu kadar dandirikten kitap ve mesajlar yollladılarsa aşkolsun.

bide gide gide allahın arabiasına gitmişler yani yuh olsun onlara. Sizin uzaylılığınıza zevkinize doğal güzellik kavramınıza tüküreyim hemi

tarihinde Lounge tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Walla bu kadar teknoloji ve gelişmişliği sağlamış zuzaylılar bu kadar dandirikten kitap ve mesajlar yollladılarsa aşkolsun.

bide gide gide allahın arabiasına gitmişler yani yuh olsun onlara. Sizin uzaylılığınıza zevkinize doğal güzellik kavramınıza tüküreyim hemi

:lol::lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş

Dünyada Marsa en çok nere benzer?Tabi ki Arap çölleri :D

Sitelerde Paylaş

inev, sana daha olası bir şeyi anlatayım..

Rivayet göre, kabeyi korumak için, allah fiilerin üstüne ebabil kuşlarını yollar. Ama ondan sonra nedense onu gene koruyamaz ve kabeyi putlar işgal eder..

Acabai kabeyi putların işgal edebilmesi için mi korumuştur allah?

Her neyse, asıl asıl mesele şu.. allah ebrehe'ye dur derken, putlara gıkını çıkarmaz. Dahası bugün, 17 aylık bebeye tecavüz edilirken oturup seyreder..

Ya muhammede gelen, cebrail değilde, şeytanın ta kendisi idiyse.. Onu yoldan çıkarıp, insnaları malum pislik öğretisine saptırmak için, gelip muhammedi kandırmışa? Ya bu imtihan denen şeyin cevabı, muhammedin laflarına kanmamaksa?

Sitelerde Paylaş
o bir ufoysa ve senin peygamberin ondan vahiy alıyorsa, peygamberin kafayı yemiş demektir.. ufoyu cebrail kendisini de peygamber sanıyor zavallı.. sen dizlerimin bağı çözüldü diyorsun ya, muhammed o kadarla kurtaramamış kafayı sıyırmış demek ki.. ben peygamberim diye çıkmış meydane...

Hayır bakın onun yapacağı bişi yok. Sadece gördüklerini anlattı ve kendisine verilen görevleri yerine getirmeye çalıştı. Sen olsaydın ne yapardın.

Sitelerde Paylaş
hep derim uzaylıların oyunu bu diye zaten

insan soyunu köleleştirmek için yaptılar bunu :lol:

Hayır şöyle düşün:

'İnsanı yarattıklarımızdan bazılarından üstün kıldık'

O canlılar, melekler bizde üstün ve daha bilinçli, onlar asıl gerçekleri bizden daha iyi biliyor. Ve bizimle temasa geçiyorlar. Olabilir.

Sitelerde Paylaş

Bakın, Hirada yalnız birini buldular. Tek ve anlatıcaklarına harfiyen uyabilecekleri birini.

'Biz seni dosdoğru bir yol üzere bulduk. Dediklerimize uymassan Allahtan da sana bir yardım gelmez'

Ayete bak.

Sitelerde Paylaş
inev, sana daha olası bir şeyi anlatayım..

Rivayet göre, kabeyi korumak için, allah fiilerin üstüne ebabil kuşlarını yollar. Ama ondan sonra nedense onu gene koruyamaz ve kabeyi putlar işgal eder..

Acabai kabeyi putların işgal edebilmesi için mi korumuştur allah?

Her neyse, asıl asıl mesele şu.. allah ebrehe'ye dur derken, putlara gıkını çıkarmaz. Dahası bugün, 17 aylık bebeye tecavüz edilirken oturup seyreder..

Ya muhammede gelen, cebrail değilde, şeytanın ta kendisi idiyse.. Onu yoldan çıkarıp, insnaları malum pislik öğretisine saptırmak için, gelip muhammedi kandırmışa? Ya bu imtihan denen şeyin cevabı, muhammedin laflarına kanmamaksa?

Tamam ama Muhammedin anlattıkları benim gördüğüm ve tanık olduğum UFO olayı ile aynı. Ben de 1500 yıl önce 6. sınıfa giderken gördüüm şeyi hem de evimizin üzerinden geçerken gördüm, görseydim ben de onun anlattılarının aynını derdim her halde.

Sitelerde Paylaş

Daha yüksek bir olasılık.Artık böyle şeylere inanmıyorum ancak zaman zaman kuranı şeytan mı öğretti diye düşünmeden de edemiyorum.

"Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır"

Sitelerde Paylaş
Daha yüksek bir olasılık.Artık böyle şeylere inanmıyorum ancak zaman zaman kuranı şeytan mı öğretti diye düşünmeden de edemiyorum.

Ayetin tamamını koysana buraya da ne olduğunu herkes görse.

Sitelerde Paylaş
Ayette Allahın kafirleri taklit etmesini ibretle okuyun.

Hani o inkar edenler, seni tutuklamak ya da öldürmek veya sürgün etmek amacıyla, tuzak kuruyorlardı. Onlar bu tuzağı tasarlıyorlarken, Allah da bir düzen (bir karşılık) kuruyordu. Allah, düzen kurucuların (tuzaklarına karşılık verenlerin) hayırlısıdır. (Enfal Suresi, 30)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...