Jump to content

crossfox

Recommended Posts

doğum günün kutlu olsun crossfox..

yeni yaşında ve her zaman tüm güzelliklerin seni bulması temennisi ile..

sevgiler..

teşekkür ederim çiğdem; yarın da bir dansöz isterim ama, yoksa allahıma kitabıma gelmem :)

Mutlu yıllar çitos.

sağol hasstur kankam, hep beraber...

crosfox ve eyetisen'in doğum gününü kutlarım.Huzur ve başarı dolu nice senelere.

teşekkür ederiz euclid -eyetisen abim de ederdi yani, o yüzden onun adına da şeettirdim.

Doğum günün kutlu olsun Crossfox.

sağolasın kardeşim yaman.

mutlu yıllar dilerim crosfox

teşekkür ederim tanrıçam, yeni yılıma da güneş gibi doğdun; içim huzurla doldu...

Eyetisen abi ve Crossfox, dogum gününüz kutlu olsun. Basarili ve huzur dolu bir yil temennisiyle..

teşekkür ederiz tekrar; başarı da huzur da hepimizin olsun...

Sevgili Eyetisen ve sevgili Crossfox'un doğum günlerini kutlarım. Mutlu yıllara.

sana da teşekkür ederiz freddie, hep mutlu olalım; bunu da doğum gününden doğum gününe hatırlamayalım, umarım...

İkinizede mutlu yıllar,bir yastıkta kocayın.

Pardon,karıştırdım galıba. :lol:

teşekkürler rastaman; karıştırdın ancak, karıştırmasan bile eyetisen abimin kocayacak hali de kalmadı ki artık; kocadı gitti bile :p

Sevgili Crossfox, senin doğum günü başlığın, beni bugüne dek yazdığım başlıkların içinde beni en mutlu edeni.

Biz seninle yaşıttık değil mi?.....

Sana sağlık, mutluluk, başarı ve zenginlik diliyorum. Hep bu kadar sevimli ol.

moderatörlerin en güzeli, en tatlısı, sen mutluysan eğer, ben de mutlu olurum...

yaşıtız da, ay olarak büyük olmam lazım; bir yerde abi bile sayılırım :)

iyi dileklerin için teşekkür ederim; umarım hep böyle genç ve güzel kalırsın...

Merhaba crossfox, tek satırda kestirip atmaların eksik olmasın

merhaba bayşapka, becerebilsem tek kelimeyle kestirip atacağım ama; ıı ıhh yapamıyorum -ama itiraf et, seversin beni :)

Kısa ve soğuk bir tebrik mesajı istemiyorum ama... Doğum günün kutlu olsun, nice aydınlık yıllar dileğiyle...

teşekkür ederim kodoman, ışık bizimle olsun...

buna da şükür deyip, gelecek yılı heyecanla bekliyoruz :)

doğum günün kutlu nurcu kardeşim cross.

teşekkür ederim nurcu moderatör-takiyyeci ateist kardeşim murteddd... bana ceza falan vermezsin umarım; kızıyorsan da demem bir daha nurcu falan?

Mutlu yıllar crossum

teşekkürler dostum kara, senden de güzel haberler bekliyorum öss, sbs, dgs, dmg ve bilimum diğer kısaltmalar için...

Fevzi(24), crossfox(21), Satsuma50(54), eyetisen(54), telfloodsz(46), Orasiarhich(46), malinups(37), nidesipse(21)

Hepinize,Mutlu yillar!

teşekkür ederiz ege!

Mutlu yıllar Eyetisen ve Crossfox..

teşekkürler sangre, mutluluk hepimize -ben doğdum diye değil tabi, genel anlamda...

mutlıu yıllar, mutlu evrimler.....

daha nice ara geçiş forumları,sıçramalı evrimler,doğal selleksyonlar görürsünüz inşallah... :)

teşekkürler harun iyi dileklerin için.

en büyük sıçramayı senin evriminde bekliyorum ama, bilmiş ol :)

nurcu gibi gözüken metalc arkadaş crossfox ve eyetisen abi , mutlu senelere

teşekkürler olduğundan farklı görünmeyen dostum -bana da öğretsene nasıl yapıldığını...

Vay krofoks dogum gunun kutlu olsun karizmatik görünen insan.

teşekkür ederim spejnza; merak etme karizmatikliğim de nurculuğum gibidir, ancak görüntüde...

Crossfoks doğum günün kutlu olsun.

teşekkürler dostum, bir dahaki ufo maceranı birlikte yaşamak dileğiyle :)

eyetisen abi ve diğer arkadaşlar, doğum gününüz kutlu olsun. birlikte nice mutlu yıllar devirmek dileğiyle.

ps: eyetisen abi arada yerine de teşekkür ettim ama, oluversin gari...

Sitelerde Paylaş

:aggressive: haberim olmadan gidin de göreyim

:aggressive:

şaka yapmıştım zaten yaf.. adamın gözünü bağlasam ne o görmüyorum der bi yolunu bulur gene bakar, yapar yapacağını.. bilmiyor muyum sanki çapkınlığını :cray: :(

tarihinde Cigdem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
:aggressive: haberim olmadan gidin de göreyim

:aggressive:

şaka yapmıştım zaten yaf.. adamın gözünü bağlasam ne o görmüyorum der bi yolunu bulur gene bakar, yapar yapacağını.. bilmiyor muyum sanki çapkınlığını :cray: :(

Günahımı alıyorsun nerde çapkınlık yapmışım son derece sadığım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...