Jump to content

küfür edenin vucudunda olanlar

Recommended Posts

Youtube'a giremeyenler için yazılı verelim.Eğer bunlar doğruysa ağzından küfür düşmeyen Allahın işi zor.

''Küfür edince vucudumuza bunlar oluyor

--------------------------------------------------------------------------------

- Kişi bir an sinirlenip hasımına ağır sözler söyleyince ve bu sözler hasımının eşi ve çoçuklarına yönelik hakaretlerse,o hakaret edenin meleği ona dört yılan çıkarır cehennemin dibinden.bu yılanlar kabirde cuma hariç o küfürde bulunanı sırtından ısırıp kabir eziyeti ederler.

Küfür eden ezan anında küfür ederse ve eşi hamileyse çoçuğu şaşı olarak dünyaya gelir.kendiside sebepsiz bayılma illetine tutulur.Bunun nedeni meleği o küfredenin göbek geliğinden içeri cehennem sıkıntısı sokmuştur.bu kişi nereye gitse hep içinde sıkıntı olur.Küfür eden küfrünü hasmının arkasından söylemişse nekadar yıkansada yıkansın hemen ter kokar.Hasmının bir organı yada ameli ile dalga geçip küfreden ömür boyu nasır illetine düşer.Hasmının eşine,kızına şehvetle küfreden hiç bereketli bir mülke sahip olamaz.Malı mülkü hemen eksilir.

Hasmının Atasına sövenin mezarına pis su dolar.Küfür edenin Mezarı üzerine ne ekersen çürür.Hamının inancına küfredenin okuyan çocuğu varsa eğitimi birden bozulup başarısız olur.Hasmının arkasından kaş göz işareti yapıp küfreden yedi gün boyunca aile huzursuzluğuna düşer.Sevdiği bir eşyası ziyan olur.Hasmına küfür etmek için bir an kollayanın vücudundan bir yeri eksilir.Ömrünü ona buna muhtaç olarak tamamlar.Küfür eden küfrünü güneş batarken ederse hasmı onu mutlak surette ve hiç zorlanmadan öldürür.Hasmına küfür ederken öldüren ağzına eritilmiş demir dökülerek cehennemde azap görür.Kabirinden gözleri akmış olarak kalkar.Hasımına Deniz üzerinde ve içinde küfür edene ölünceye kadar insanlar hep alay eder.Hiç bir yerde hürmet görmezler.Etrafındakiler sadece mülkünü kunlanmak için için ona dost görünürler.Ağzında niymet varken küfreden 9 gün dönümü süresi kadar yediği ve içtiğinden hiç bir tat almaz.Mikail (a.s) 40 gün kendisinden sorumlu nasip meleğini ondan men eder.

Kuran okurken ve akabinde küfreden KABİRDE ağızı ikiye bölünerek mahşere kadar azap görür.Hayvanlara küfredenin evinden cenaze çok çıkar.Kendiside kimsenin bulamayacağı bir yerde ölür.Cesedi ziyadesiyle azap içinde mahşerini bekler.

Değerli Alim ApdulHay (r.a) Hazretlerinin 37. Eseri olan Tevsirü Mecmu adlı kitabı...''

:crazy:

Sitelerde Paylaş

Dedemin hayatı boyunca her ezan vaktinde sokağa çıkıp 20 metreötedeki camiinin imamına nasıl küfrettiğini söylesem beni siteden atarlar. Özellikle de her cumaa ezanı okuyan ve namazı kıldıran Şeyh Nazım Kıbrısi isimli ruh hastası sapık olduğunda küfrün miktarı iki katına çıkardı. Ne gariptir ki hayatı boyunca 1 kere bile doktora gitmedi ve gitme ihtiyacı hissetmedi.:)

Sitelerde Paylaş
bir araştırmaya göre biraz nalet her şeye kızan kişilerin ömrü uzun oluyormuş.

:) belkide. Ama hiçbirşeyi dert etmeyecek kadar koca bir yüreği olan birisinden daha uzun olacağını sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
:) belkide. Ama hiçbirşeyi dert etmeyecek kadar koca bir yüreği olan birisinden daha uzun olacağını sanmıyorum.

ne kadar zavallı kıstırılmış bir hayatınız var değilmi?

bu dünyada ümitsiz ölünce yok olacağını düşünüp yaşamak

öldükten sonrada başımıza gelecek vahim durum.

kendi düşen ağlamazmış diye bir laf var ama

kafir olarak ölürseniz çok ağlayacaksınız

çok pişman olacaksınız dünyadaykenki vurdumduymazlığınıza

keşke diyeceksiniz dünyadaki yiyeceğimiz sadece diken olsada Allah bize bir şans daha tanısa keşke.

keşke kelimesiyle gözyaşlarınız birbiriyle yarışacak öyle bir vakitten korkun ve Allaha sığının

şüphesizki Allah çok bağışlayıcı ve merhametlidir.

Sitelerde Paylaş

keşke diyeceksiniz dünyadaki yiyeceğimiz sadece diken olsada Allah bize bir şans daha tanısa keşke.

keşke kelimesiyle gözyaşlarınız birbiriyle yarışacak öyle bir vakitten korkun ve Allaha sığının

Keşke olsaydı,biz istemez miydik sanıyorsun?sonsuza kadar yaşamak istemez miydik?bunları istiyor olmamız bunları hayal edip gerçek olduğuna inanacağımız anlamına gelmiyor.Dinin de çok tutulmasının en büyük nedeni bu.En sahte,en büyük,en muazzam vaatler.Ölünce yok olma fikrinden insan ezelden beri korkmuştur.Ve ölümden sonra sonsuz yaşam fikrine balıklama atlamıştır.Fakat bu hiçbir şeyin doğruluğunu kanıtlamaz,sadece insanın zayıflığını kanıtlar

Sitelerde Paylaş

zavallı mı? hayali varlıklara kul köle olan ben değilim...bir daha düşün istersen. Hayat boyunca cehennem korkusuyla veya olmayan bir varlığın aşkıyla yaşamak, işte geröek zavalllılık bu.

Sitelerde Paylaş

Birde bunlarin meshur Erzurumlu İbrahim Hakkı' lari var ve onun kitabi Marifetname.

Size bir siteden direk alinti yaptim. Buyrun okuyunda ona gore saapin. :crazy:

300 YIL ÖNCE YAZILAN MÁRİFETNAME’DEN CİNSEL DERSLER

İbrahim Hakkı Erzurumlu, 18.yüzyılda Marifetname adında bir kitap yazmış. Bu kitapta, "cinsel öğütler" de veriyor. Okuyalım bakalım, "İslamî" cinsel öğütler neleri içeriyor?

Cimada öpüşenin çocuğu sağır doğar

Erkek, iç gömleğinden başka bütün elbiselerini soyacak.

Kadın da aynı şekilde soyunacak.

Cima esnasında öpüşme ve konuşma olmayacak. Çünkü bunlar, çocuğun sağır ve dilsiz olmasına sebep olabilir.

Erkeğin suyu indikten sonra kadınınki de ininceye kadar karnı üzerinde durmak lazımdır ki kadın ikinci cimaya kadar tıkanıp tembel kalmasın. Yani erkek cimada horoz gibi davranmasın, birleşme bir anlık olmasın ve erkek kendisi kadar eşinin de cimadan lezzet duymasını sağlayacak şekilde hareket etsin.

Cima çocuk ve hayvan yanında yapılmamalıdır.

Cimadan sonra muhakkak idrarını yapmak lazımdır ki meninin son damlaları mesanede kalmasın ve onda tedavisi imkansız bir hastalık yapmasın.

Yabancı kadınlarla yalnız kalmamalıdır. Çünkü hem haram hem de sonu fenadır. Bir şair şöyle diyor: Kadınlar, bizim için şeytan olarak yaratılmışlardır. Şeytanların şerrinden ise Allah'a sığınırım.

Öğleden sonra yapılan çocuk şaşı gözlü olur

Yeni ayın ilk günü cima yapılırsa çocuk güzel olur.

Öğleden evvel cima yapılırsa çocuk hakim ve kerim olur.

Pazartesi gecesi cima yapılırsa çocuk Kur'an hafızı olur.

Salı gecesi cima yapılırsa çocuk cömert ve merhametli olur.

Perşembe gecesi cima yapılırsa çocuk alim ve amil olur.

Cuma gecesi cima yapılırsa çocuk ábid ve arif olur.

Cuma namazından evvel cima yapılırsa çocuk mutlu ve ölümünde şehid olur.

Kadının rızası dışında cima yapılırsa çocuk ahmak olur.

Yeni ayın ilk gecesi veya onbeşinci veyahut da son gecesi cima yapılırsa çocuk deli olur.

Pazar gecesi cima yapılırsa çocuk yol kesici olur.

Çarşamba gecesi cima yapılırsa doğacak çocuk öldürmeye eğilimli olur.

Gündüz öğleden sonra cima yapılırsa doğan çocuk şaşı gözlü olur.

Ramazan bayramı gecesi cima yapılırsa doğan çocuk serkeş, inatçı olur.

Kurban bayramı gecesi cima yapılırsa doğan çocuk altı veya dört parmaklı olur.

Cima ayakta yapılırsa doğan çocuk uykuda yatağına işer.

Erkek, yanılır da baldızıyla sevişir ve cima yaparsa doğan çocuk hünsa (kendisinde hem erkek hem de dişi alameti olan) olur.

Cima meyve ağacının altında yapılırsa çocuk zalim olur.

Kadının sesi kocadan fazla çıkmayacak

Kocası kapıdan içeri girince hemen ayağa kalkıp karşılamak.

Karı kocasına merhaba efendim, hoş geldiniz demeli.

Karı kocasının her emrine itaatli olmalıdır.

Karı kocasının cinsi arzu ve isteklerine karşı gelmemek, nefsini teslim etmekte gecikmemek şeklinde hareket etmelidir.

Kadın sesini kocasının sesinden fazla yükseltmeyecek.

Kadın kocası için bazı zararsız maddeler sürünüp süslenecektir.

Kadının hainliğinden sakınmak lazımdır

Erkek eşine rıfk ile muamele edecek, iyilikle idare edecek. Çünkü kadın eğri kaburga kemiğinden yaradılmıştır, aklı ve dini eksiktir, kocasına sığınmıştır. Güleryüzle sohbet için alınmıştır.

Erkek, karısının öfkesi karşısında susmalıdır. Ta ki kadın pişmanlık duyup kocasından özür dileyinceye kadar. Çünkü kadın ruhen zayıftır. Susma onu yener.

Kadının hainliğinden, aldatma ve tuzaklarından sakınmak lazım. Çünkü Hz. Adem, eşi Havva anamızın aldatmasıyla Allah'a asi olmuştur.

Erkek, karısıyla şakalaşmalı, güldürücü sözler söylemeli. Yalnız kadın kıyafetine girmeyip başka şekilde nezih eğlenceler yapmalı.

Erkek karısına üzüntülerini, kederlerini, düşmanlarını ve borçlarıyla alacaklarını söylememelidir.

Yumurtası sıcak olmayan erkeğin sakalı olmaz Erkeklerin husye kasları dört tanedir. Bunlar husyeleri korumak ve uyarmak için yaratılmışlardır. Ta ki yavaşça bir uzantı olmasın, gevşeme ile aşağı inmesin ve çarpmalardan yumurtalar korunsun. Torbadaki yumurtalar katıdır, tabiatları sıcak olduğundan duman yaymakta ve bundan erkeklerin yüzünde sakal bitmektedir Çünkü yumurtaları olmayanların veya yumurtası sıcak olmayanın sakalı olmaz yahut yumurtalar kesilip alınsa, sakalı varsa dökülür kalmaz.

Sitelerde Paylaş

kutsal yaratık bana küçükken demişlerdi ki kuş yuvasına dokunursan, onu bozarsan başın kel olur. ben de buna inanmıştım. tabi büyüyünce çaktım davayı ve asıl mantığı.

ben de aynı şekilde bi çocuğa uygulayayım dedim. çocuk yutmadı, bir akrabasının kuş yuvasını bozduğu ve hiç birşey olmadığı söyledi.

gelecek nesil akıllı oluyor

1400 yıllık tabular yıkılıyor beynin gelimesi ile

diğer konu ben bunu çocuğaanlatırken itiraf edeyim azıcık güldüm ve çocuk kanmadı. muhammet veya bunlar hiç gülmüyorlar, aksine sinirli oluyorlar inanmasan bile susasın geliyor

acaba bu bir olması gereken vasıf mı?

Sitelerde Paylaş

Küfür ederken terlenirmi..Ben tüm kalmar maçlarında deşarj olmak için küfür ederim.Ha bu arada Kalmar bomba gibi geliyor..Geçen sene gibi bu senede şampiyonuz bekle bizi Göteborg.

tarihinde Fredrik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Rahmetli dedem evliya gibi adamdı, çok güzel sözleri vardı. Bunlardan biri:

'Erkeğin küfrü, kadının adet görmesi gibidir evladım. Zehirlerini atar. Küfür etmeyen adam çok yaşamaz.'

Diğer sözlerinden örnekler:

'Şu dağın arkasındaki ağaçlarda çok armut varmış, derlerse sakın ola oraya bir an önce yetişmek için acele etme. Senin kulağına gelinceye kadar kimler kimler duyup gitmiştir de, o ağaçlarda armut-marmut kalmamıştır. Rahat ol, keyfine bak. Bir de oraya gidip gelerek kendini yorma.'

'Evlendiğinde, karınla kavga edersen yatmadan önce mutlaka barış. Hazreti Hasan'ı da, Anibal'ı da, Atilla'yı da karıları uykuda zehirlediler. Unutma; yatağında aslında düşmanın yatıyor. Kadının kini korkunçtur, onu uyandırmaktan kork.'

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...