Jump to content

Forumun istediği siyasi tipler

Recommended Posts

1_ En kralından kemalist takılırsan hiç bir sorun kalmaz. Ne yaparsan yap, sana bişey olmaz

2_ Ulusalcılar... Ulusalcılık adı altında her türlü ırkçılığı yapabilirsin. Sorun değil. Ulusalcılığa göre tek millet kavramına sarılıp yırtabilirsin.

3_ Türkçülük. Türkçü olacaksın ama kafatası milliyetçisi olduğunu fazla belli etmeyeceksin. Azınlıklara her şekilde

giydirebilirsin ama direkt olarak hakaret etmedikçe bir sorunun yok.

4_ Faşist. Her türlü fikrini, rezilliğini küfürsüz olarak iletebilirsin, hatta dolaylı olarak küfür de edebilirsin. Anlaşılır

olmadığı sürece sana da Allah bile dokunamaz.

Amaaaa, bunların dışında

1_ Komünist. Komünistsen, komünist ideolojiyi savunana kadar sana problem çıkarılmaz. Ne zaman azınlıkları savunmaya

başladın, orada dur hemşerim. Ya kürtçüsündür ya da vatan haini.

2_ Kürtçü... Maalesef sizler de Türkçüler kadar şanslı değilsiniz. Hakaret etmeseniz bile her an atılma tehdidiyle karşı

karşıyasınız. Size milliyetçilik yok, dağılın bakem.

3_ Demokratlar. Sizin de işiniz zor. İstenmeyen bir görüşü savunmaya başladığınız an yorumlarınız metamorfoza uğrar ve bir anda ırkçı olduğunuzu öğrenirsiniz

Türkiye'de her şey güllük gülistanlıktır. Buna inanacaksın. İnanmasan da belli etmeyeceksin. Belli etsen de

savunmayacaksın. Savunursan işin zor, ahanda forumu kürtçüler bastı, yok burası forum şeş oldu da bilmem ne.

Aynen böyle devam...

tarihinde Heteromanyaq tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Burası siyaset formu değil...

İnsanların siyasi olarak neye eğilimli oldukları bizi ilgilendirmez...

Burası ilkel milliyetçiliğin savaş alanı değildir..

Asla da izin verilmeyecektir...

Her Türlü milliyetçiliği savunanların canı cehenneme...

Siyasi alanda fikir beyan etmek isteyenler bununla ilgili forumlara üye olsunlar.. Mesela Mhp liler kürt forumlarına, Kürtler Mhp forumlarına... Atatürke karşı olanlar Atatürkçü forumlara, Atatürk taraftarı olanlar Nurcuların forumlarına... Komünistler Harun Yahya amcalarına gibi...

Sitelerde Paylaş

Siyasi alanda fikir beyan etmek isteyenler bununla ilgili forumlara üye olsunlar.. Mesela Mhp liler kürt forumlarına, Kürtler Mhp forumlarına... Atatürke karşı olanlar Atatürkçü forumlara, Atatürk taraftarı olanlar Nurcuların forumlarına... Komünistler Harun Yahya amcalarına gibi...

sisyasi yönü olmayınca kuru ateizm ne işe yarar

darwin evrim kafatası fosil ve can sıkıntısı

yıllardır formu izleye izleye her kesimin söylemlerini okuya okuya bende bir kanıya vardım

başlığı açan arkadaşın eleştrisine katılmamak elde değil.

burası ulusal ateist forum değil

takip ediyoruz işte

katılımcıların rengi yazılarından belli

Sitelerde Paylaş

Milliyetciligin Ilkeli Nasil oluyor , ben pek anliyamadim!!

ATATURKUN inkilaplarin'da dahi MILLIYETCILIK'e atfedilmistir!!

Sitelerde Paylaş

Ayni laflar!!

Ayni kelimecikler!

Ama artik KABAK tadi vermeye basladi ;)

ATEIzim neden degil, Sonuctur !!

Muhammed efendiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Insanlar siyasi kimligini kapi'da birakinca!

Iceriye hangi kisilikleri ile girsinler ???

Yine bi cuval sacmalamisiniz!

Kim ogretmis ise size bu agizlari , makyajlayip,makyajlayip tekrardan onumuze getiriyorsunuz.

SALAYATI gec!!

Ana Menu Lutfen !

Sitelerde Paylaş

Muhammet ve Ege,

Kusura bakmayın ama Hetero nun eleştirilerine kısmen ben de katılıyorum. Forum adminleri bence gerçekten iyi bir performans sergiliyorlar. Ama bazen özellikle milliyetçilik konusunda ipin ucu da kaçmıyor değil. Bende bir islam düşmanıyım ama arap düşmanı değilim. Bazen forumda arap düşmanlığından başlayıp başka yerlere gelebilen ırkçı tartışmalar oluyor ve buna geç de olsa müdahale ediliyor evet. Ama burasının milliyetçilik konusunda 100% tarafsız olduğu söylenemez. Hatta bazen o kadar saldırganlaştıkları için ben elimden geldiğince din haricinde konuşmamaya çalışıyorum.

Bence, burada siyasetin fazla olmaması gerektiği konusunda haklı, ama nedeni burası siyaset sitesi olmadığı için değil kontrolünün zor olduğu için.

Sitelerde Paylaş
1_ En kralından kemalist takılırsan hiç bir sorun kalmaz. Ne yaparsan yap, sana bişey olmaz

2_ Ulusalcılar... Ulusalcılık adı altında her türlü ırkçılığı yapabilirsin. Sorun değil. Ulusalcılığa göre tek millet kavramına sarılıp yırtabilirsin.

3_ Türkçülük. Türkçü olacaksın ama kafatası milliyetçisi olduğunu fazla belli etmeyeceksin. Azınlıklara her şekilde

giydirebilirsin ama direkt olarak hakaret etmedikçe bir sorunun yok.

4_ Faşist. Her türlü fikrini, rezilliğini küfürsüz olarak iletebilirsin, hatta dolaylı olarak küfür de edebilirsin. Anlaşılır

olmadığı sürece sana da Allah bile dokunamaz.

Amaaaa, bunların dışında

1_ Komünist. Komünistsen, komünist ideolojiyi savunana kadar sana problem çıkarılmaz. Ne zaman azınlıkları savunmaya

başladın, orada dur hemşerim. Ya kürtçüsündür ya da vatan haini.

2_ Kürtçü... Maalesef sizler de Türkçüler kadar şanslı değilsiniz. Hakaret etmeseniz bile her an atılma tehdidiyle karşı

karşıyasınız. Size milliyetçilik yok, dağılın bakem.

3_ Demokratlar. Sizin de işiniz zor. İstenmeyen bir görüşü savunmaya başladığınız an yorumlarınız metamorfoza uğrar ve bir anda ırkçı olduğunuzu öğrenirsiniz

Türkiye'de her şey güllük gülistanlıktır. Buna inanacaksın. İnanmasan da belli etmeyeceksin. Belli etsen de

savunmayacaksın. Savunursan işin zor, ahanda forumu kürtçüler bastı, yok burası forum şeş oldu da bilmem ne.

Aynen böyle devam...

Üniversiteye yeni başlamış kişilerin siyaset adı altında konuştuğu basit, sıradan ve ilkel düşünceler. Önce siyasetin ne olduğunu tam olarak öğrenin sonra bu tür söylemler yapın. Mesela biraz gelişmiş demokrasileri izleyin siyaset tartışmalarının yazdığınız maddelerle uzaktan yakından alakası omayıp ülke insanıyla ilgili fayda analizi şeklinde yapıldığını öğrenin.Komünizmmiş , kütçülükmüş, müşte müş. daha tarh sahnesini analiz edememişsiniz kalkmış birde ideolog kesiliyorsunuz.Hemde çökmüş sistemler üzerine.

Sitelerde Paylaş
Üniversiteye yeni başlamış kişilerin siyaset adı altında konuştuğu basit, sıradan ve ilkel düşünceler. Önce siyasetin ne olduğunu tam olarak öğrenin sonra bu tür söylemler yapın. Mesela biraz gelişmiş demokrasileri izleyin siyaset tartışmalarının yazdığınız maddelerle uzaktan yakından alakası omayıp ülke insanıyla ilgili fayda analizi şeklinde yapıldığını öğrenin.Komünizmmiş , kütçülükmüş, müşte müş. daha tarh sahnesini analiz edememişsiniz kalkmış birde ideolog kesiliyorsunuz.Hemde çökmüş sistemler üzerine.

Yenisiniz galiba!

Mrhabalar.

Ben EGE!

Bana kisaca'da EGE diyebilirsiniz!

Uzunca'da !

Sitelerde Paylaş
sisyasi yönü olmayınca kuru ateizm ne işe yarar

darwin evrim kafatası fosil ve can sıkıntısı

yıllardır formu izleye izleye her kesimin söylemlerini okuya okuya bende bir kanıya vardım

başlığı açan arkadaşın eleştrisine katılmamak elde değil.

burası ulusal ateist forum değil

takip ediyoruz işte

katılımcıların rengi yazılarından belli

Peki neden bu zevki bu işin harbi yerinde almıyorsun da kel alaka bir yerde arıyorsun?

Bu arada bana ne Darwinden? Peygamberim değil, tapındığım biri değil!!

İnan bana renginin karşıtı olan yerde seni daha iyi hallederler.. Burada masturbasyon yapmana gerek yok.. Gerçek ilişki için doğru adrese git.. Burada vakit harcama.. 

Sitelerde Paylaş

Bu arada diğer bir mesele.. Ateist kelimesini duyan kim varsa buraya koşuyor..

Satanisti, ibnesi, Kürt, Türk milliyetçisi..ufocusu, nazi hayranı...

Ben bir ateist olarak yukarıda saydıklarımla hiç bir ortak yönüm yok.. Sadece benim değil diğer arkadaşlarında yok.. Bizlerin onlara ilgisi olmadığı halde bir ibne ile Mhp, Pkk sempatizanını.... buraya çeken şey ne merak ediyorum..

Bu arada tuz biber olması için başka konularda mevcut.. Neden edebiyat, şiir, tiyatro, spor ya da sanattan bahsetmez siniz? Bunlar tuz biber olmuyor mu? 

Sitelerde Paylaş

Şahane bir öneri bu Mohammed... Hem hayatlarına daha fazla renk gelir.

Ateistcafe'de politik başlık açılabiliyor. Bugüne kadar hemen her konu tartışıldı. İsteyen herkes fikrini belirtip tarışmalara katıldı.

Fakat ırkçılık, nerden ve kimden gelirse gelsin kabul görmedi, görmez. Türk ya da Kürt olmanız farketmez.

Ayrıca foruma zarar vereceği düşünülen, kamplaşmaya neden olan, provokasyona fazlasıyla açık bir konuya da müdahale edilir.

Burası sınırsız özgürlüğün olduğu bir yer değildir, çünkü sınırsız özgürlük diye bir şey yoktur.

Burada kurallar vardır arkadaşlar. O kurallar da kimsenin politik düşüncesi için değiştirilemez.

Forumda politik başlıklar açılabiliyor diye, burayı politik bir forum olarak düşünmemek gerekir.

Politik başlıklar foruma en fazla zarar veren, insanları birbirine düşman eden başlıklar.

O yüzden mümkün olduğu kadar az açılması tercih edilmekte, forumun politik başlıklara boğulması engellenmektedir.

Sitelerde Paylaş
isi ipnelige vurma MOHAMMED!

Neden ki.. Bizler tasvip etmesekte (tasvip etmediğimiz onların istediklerini yaşaması, özel hayatları  değil, burada her türlü haltı yazabilecekleri düşüncesi)  ibnelerle aynı zihniyette burada olman seni rahatsız mı ediyor? 

Sitelerde Paylaş

:lol: :lol: :lol:

Gerçektende yaa her görüşten insan buraya koşuyor. Gidin kendi sitenizde tartışın :lol:

Sitelerde Paylaş
  ibnelerle aynı zihniyette burada olman seni rahatsız mı ediyor? 

Simdi bu ne ??

Ipneler kim ?? BI acikla bakalim..

ki- ben bir tane IPNE gordum ve ikaz ettim!

Ayni dusunce'de olmak ne demek ??

Ne diyon sen yaaa!!!

Ne sacmaliyon YINE !

ACIKCA yaz!! dolayli yollardan anlatacak kapasite yok sende!!

Sitelerde Paylaş
Neden ki.. Bizler tasvip etmesekte (tasvip etmediğimiz onların istediklerini yaşaması, özel hayatları  değil, burada her türlü haltı yazabilecekleri düşüncesi)  ibnelerle aynı zihniyette burada olman seni rahatsız mı ediyor? 

Tasvip etmediğimiz onların istediklerini yaşaması; özel hayatları değil
:blink: Bu ne demek yahuuu, :D :D Eee, adam kel, göbekli ve gıllı bir erkekle sevişmek, hatta aşık olmak istiyorsa bundan niye rahatsız oluyorsun :) Mesela ben tombiş tombiş, koca memeli, iri yarı bir kızla evlenmek istersem sence sakıncası var mıdır? :D Nazilerin hayaleti mi dolaşıyor ne, sümme haşaaa :D
Sitelerde Paylaş

Ben bir ateist olarak yukarıda saydıklarımla hiç bir ortak yönüm yok.. Sadece benim değil diğer arkadaşlarında yok.. Bizlerin onlara ilgisi olmadığı halde bir ibne ile Mhp, Pkk sempatizanını.... buraya çeken şey ne merak ediyorum..

Bu arada tuz biber olması için başka konularda mevcut.. Neden edebiyat, şiir, tiyatro, spor ya da sanattan bahsetmez siniz? Bunlar tuz biber olmuyor mu? 

Ateist kelimesini duyan herkesin buraya koşması için yapılması mı bu site? Hangi görüşten olursa olsun dindarların okuyup öğrenmesi ve hangi görüşten olursa olsun ateistlerin gelip destek olması veya kendini geliştirmesi için açılmadı mı bu site? Kapının girişinde herkesin kişiliğinin ve düşüncelerinin geri kalan kısmını bırakıp içeri girmesini bekyemezsin. Tabi ki siyasi görüşleri her ne ise bunların yansıması tartışmalarda görülecek. Bundan daha normal hiçbirşey olamaz.

Önemli olan bunun kararı kadar kontrol altında tutulması ve yapılamayan da bu. IFeelGood un dediği gibi burada siyasi konuların kontrol altında tutulması lazım çok fazla demokrasinin boku çıkar, ve bu konuda da modlar gayet aktif. AMA DİNİ KONULAR TARTIŞILIRKEN YAPILAN IRKÇILIK VE MİLLİYETÇİLİK bu kontrole dahil değil. Herhangi bir üye (özellikle ateist üye) dine imana küfrederken hızını alamayıp araplara, küfredebiliyor. İlla isim verip örnek mi göstemek lazım? Bedülzamman ve nurcular eleştirilirken ayni şey kürtlere de yapılıyor ve bu kontrol altında değil. Ayrıca moderatörler de aynen asabiyetlerini kontrol altında tutmuyor. Bergüzar geçen gün hiç haketmediği hakaretlere maruz kaldı, ki ne anibal in konuştuğu konuda haklı olması ne de islamın küfürden fazlasını hakeden bir din olması bergüzar a kişisel olarak küfretmeyi gerektirmezdi. Eğer bişeyler kontrol altında tutuluyorsa bunların da dahil edilmesi gerekir. İnançlarına küfretme hakkımızın olması olması kişiliklerine veya milliyetlerine küfretme hakkımız olduğu anlamına gelmez.

Sitelerde Paylaş
Bir siyasi/dinsel akım olarak "ibnelik"!?

Ben de forumdaki bu 'her istediğini yazabileceğini sanan' ipne veya ipneler kimmiş, merak ettim :)

Ateistin homofobiği olunca, bir hoş oluyor ya. Kendi kafalarındaki 'etik'etlerle, insanları negatif bir kategorizasyona tabii tutuyorlar. Bunların problemi hazla, başka birşeyle değil. Tersten Hristiyanlık almış başını gitmiş meğer forumda :)

Dünyayı, hayatı aşağılayanlar takımı her yerde maalesef. Oturup bir Nietzsche okumak değil, tek tek her tür soruna temel noktaları uyarlayabilmek önemli...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...