Jump to content

Recommended Posts

Ben bergüzar imzasına neden o resmi koymuş diye suçlamıyorum.Forum yönetimini bu konuda bir sınırlama getirmediği için eleştiriyorum

Tamam da sonuçta bu olay üyeler tarafından istismar edilmemiş, doğru mu?

Bazı forumlar biliyorum üye sınırı 100 karakter. Bir bok yazamıyorsun imzana. Bence Bergüzar'ın imzası pek sorun çıkaran bir şey değil.

Forumda imzasında büyük resim kullanan kim var ki?

Bergüzar, Astur ve belki 1-2 kişi daha. Zaten pek rağbet görmeyen bir şeye neden sınırlama getirilsin? :)

Sitelerde Paylaş
Ben bergüzar imzasına neden o resmi koymuş diye suçlamıyorum.Forum yönetimini bu konuda bir sınırlama getirmediği için eleştiriyorum

Aslında böyle bir sınırlama var. Kurallar & Duyurular forumunda, Ateistforum Kuralları başlığı altında belirtilmiş. Fakat sanırım herkes okumuyor ya da kendini, kurala uymak zorunda hissetmiyor. Bergüzar daha önceki imzasını (uğurböceği) küçültmüştü, bunu da küçültür sanırım.

10-) Üyeler aşırı uzun ve büyük fontlara sahip imzalar kullanamazlar. İmzalarında 3, 4 ve 5. maddelere uygun olmak şartıyla, kendi blog veya web siteleri hariç olmak üzere diğer sitelerin reklamını yapamazlar.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=7

Sitelerde Paylaş

Profil resmi ile imzalardaki resimler teknik olarak birbirinden farklı.

Profil resimleri, kullanıcının bilgisayarından sunucuya yüklenerek, ateistforum sunucusu tarafından yayınlanıyor ve bu yüzden onlara kısıtlama getirilebiliyor. Ancak, imzalardaki resimler internetteki çeşitli kaynaklarda yayınlanan resimlerin imza içerisine gömülmesi ile oluyor. Ve bu noktada boyut ile ilgili bir sınırlama yapılamıyor. En azından forum yazılımının mevcut hali ile. Bu teknik olarak kısıtlama yerine moderatör insiyatifi ile yapılabilir.

Profil resmi konusuna gelince. Uzun süredir yoğunluğum nedeniyle forumla ilgilenemiyorum. Ama, açık konuşacağım, sunucuda ilgilenilmesi gereken daha önemli, ve önceliklerde daha ön sıralarda mevzular var. Fırsatını bulunca onlarla ilgileneceğim, sonuçta profil resmi çokta önemli bir mevzu değil. İlgileneceğim, ama öncelik sıralamasında gerilerde.

Sitelerde Paylaş
Profil resmi konusuna gelince. Uzun süredir yoğunluğum nedeniyle forumla ilgilenemiyorum. Ama, açık konuşacağım, sunucuda ilgilenilmesi gereken daha önemli, ve önceliklerde daha ön sıralarda mevzular var. Fırsatını bulunca onlarla ilgileneceğim, sonuçta profil resmi çokta önemli bir mevzu değil. İlgileneceğim, ama öncelik sıralamasında gerilerde.

Kısacası, ilgilenmeyeceksin yani. :)

Canın sağolsun.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...