Jump to content

Atatürk'ün babası kim?

Recommended Posts

Site iyice diktatörleşti. Ben gidip çıkışımı isteyeyim.

Nasıl diktatörleşti site? Ne oldu? Atatürk'ü sevmeyip eleştirdikleri için insanlar siteden mi atıldı? Ya da ne?

Birileri Atatürk'ü sevmiyor veya eleştiriyorsa, birileri de onlara yanıt verecektir. Bunun adı diktatörlük filan değildir.

İnsanlara Atatürk'ü sevdiği ve savunduğu için suçluluk yüklemeye kalkmaktır asıl diktatörlük.

Bu da yeni moda zaten.

Atatürk'ü savununca diktatör Kemalist, demokrasi düşmanı, bilmem ne..

Laf söylemeden önce düşünün.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 268
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim içinde piç olması yada babasının kim olduğu pek önemli değil... Neticede bir babası varki, dünyaya gelmiş..

Burda önemli olan şu;

- Tarihimizdeki yalanlar... Bildiğimiz tarihin nekadarı doğru..? Uydurma ve senaryo bir tarihle mi avutuluyoruz.. Öyle ise neden ?...

- M. kemal gibi önemli bir kişinin adı etrafında dönen dolaplar ve her halt onu perde edilmesi...

Sıkıntı burda.. Millet gerçeği bilsin...

Benim zaten ATA silsilem içinde yer almıyor, alması da mümkün değil... AMa en azından kimdir, nedir, necidir, nerelidir, Türkmüdür v.s. bilinse iyi olur.. Her kafadan ayrı bir ses çıkacağına; gerçek bilinsin..

yine başlamışsın kusmaya

sen türk müsün peki???

olmadığına bahse varım

Sitelerde Paylaş
Atatürk zamanında yapılan ve Türkiye'yi ileriye götüren bilimsellikleri sayabilir misin? Bilim insanıymış, yok demokratmış, yaptığı devrimler şekilcilikten öteye götüremeyen bir insan bana göre. Türkiye Atatürk zamanında nasıl bir ülkeymiş bilim, teknoloji alanında söyled bilelim.

mayonez sen bayatlamışsın

son kullanma tarihin geçmiş senin

saçmalıyosun o yüzden

herkesi zehirliyorsun arkadaşım

sen ne yaptın bu ülke için??

kendinizi rezil edersiniz anca böyle

Sitelerde Paylaş

QUOTE(mayonez @ Jun 24 2009, 09:11) *

Atatürk zamanında yapılan ve Türkiye'yi ileriye götüren bilimsellikleri sayabilir misin? Bilim insanıymış, yok demokratmış, yaptığı devrimler şekilcilikten öteye götüremeyen bir insan bana göre. Türkiye Atatürk zamanında nasıl bir ülkeymiş bilim, teknoloji alanında söyled bilelim.

senin peygamberin gelse sıfır sanayiden bu kadar gelişmeyi yakalayamazdı.

yol olmayan fabrika olmayan,çöplukten tekrar doğmuş bir ülkeden ne kadar gelişme bekliyorsun?

10 yılda sanayi devrimini senin o put alalhın gelse yaptırtamazdı.

git bir tarım alanında demir çelik sanayinde yapılan atılımları araştır.getirtilen yahudi bilim adamlarını ve onların yaptıgı araştırmaları oku.

işiniz gücünüz arap mandavalları vakit kalmıyoki diğer şeylere..

Sitelerde Paylaş
Benim içinde piç olması yada babasının kim olduğu pek önemli değil... Neticede bir babası varki, dünyaya gelmiş..

Burda önemli olan şu;

- Tarihimizdeki yalanlar... Bildiğimiz tarihin nekadarı doğru..? Uydurma ve senaryo bir tarihle mi avutuluyoruz.. Öyle ise neden ?...

- M. kemal gibi önemli bir kişinin adı etrafında dönen dolaplar ve her halt onu perde edilmesi...

Sıkıntı burda.. Millet gerçeği bilsin...

Benim zaten ATA silsilem içinde yer almıyor, alması da mümkün değil... AMa en azından kimdir, nedir, necidir, nerelidir, Türkmüdür v.s. bilinse iyi olur.. Her kafadan ayrı bir ses çıkacağına; gerçek bilinsin..

senin Ata silsilende sanırım adı nerdeyse şarap diye anılan,bebek yaşta kardeşlerini öldüren,50 den fazla karısı olan,galata köprüsünde hristiyanlığa övgüler düzen,kendi soydaşlarını katleden Padişahlar var,tahmin ediyorum öyledir,hatta eklemek gerekirse orta asyayı işgal eden 10.000 lerce Türkü katleden hani Atalarımız olan Türkleri katleden, Türk gençlerini köle yapıp köle pazarında satan,Türk kızlarını cariye yapan yani tecavüzün örtülmüş şekli bunlar senin Atan tahmin ediyorum.Bu durumda sen Türk değilsinki.Türküm diyerek bari Türklüğü ayaklar altına alma bence.Ben Osmanlıyım,Arabım,Acemim de en azından Atatürke ve Türklere olan kinini saklamamış olursun.

tarihinde Prometheuss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

başladılar gene atatürke atıp tutmaya.

isterse o.ç. olsun ne farkeder( sanmıyorum)

sen haticeye değil neticeye baksana.

fatihin de annesi rum deniliyor

ne farkeder?

illaki yıkanmış beyinlernizi ile saldıracaksınız. meyve veren ağaç taşlanır tabiki. adamın hayatı savaşlarda geçmiş hala yaranamıyor ne yapsa beğenecektiniz

Sitelerde Paylaş

ne farkeder?

illaki yıkanmış beyinlernizi ile saldıracaksınız. meyve veren ağaç taşlanır tabiki. adamın hayatı savaşlarda geçmiş hala yaranamıyor ne yapsa beğenecektiniz

Ana baba üzerinden saldırmak iftiracıların işi..

Kendi insandıkları peygamberlerin babalarına baksınlar İbrahim'in babası bir putperest Kuran'a göre..

Muhammed'in amcası dedesi vssi hep putperest yine kendi kaynaklarına göre.

Kendi idollerinin anasına babasına baksınlar bence.

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hala akıl vajina ve penis te bazılarının ya

bir penis hayatı boyunca ortalama 26 dakika çalışıyormuş ve hepsi de aynı. ama fikirler sürekli devam ediyor.

kişiliği beyne göre değerlendirin bakınız nufus cüzdanlarınız da penis veya vajina resmi değil kafanızın resmi var

acaba neden?

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ü koruma kanunun, Menderes hükümetinin işidir; bunu elli kere söyledik, hala birileri sanki bunu kemalistler yapmış gibisine dillendirmeye devam ediyorlar.

Konu ise gereksiz. Ama tartışılmasında herhangi bir sorun yok. Yok Atatürk'ün annesi yok Atatürk'ün babası bilmem ne.

Biz müslümanların peygamberin kadınlarını "anne" kabul etmeleri gibi, ATATÜRK'ün annesini anne, babasını "baba" kabul etmiyoruz.

Sitelerde Paylaş

ne farkeder?

çok güzel yerden yakalamışsın analiz

evet osmanlı padişahlarının anaları türk değildi

ama yobaz türk düşmanları utanmadan atatürkün soyunu tartışmaya açar sürekli

kendilerini rezil ediyorlar

aslında atatürkün soyu da önemli değil

'ne mutlu türküm diyene' diyebilen herkes türktür

Sitelerde Paylaş

Türk olmadığıma bahse girenler kaybettiler.. Türk olmayı bir onur kabul ediyorum ve bunun için Rabbime minnettarım...

Ayrıca çoğunuzun dediğinden farklı bişey demiyorum.. Hiç bir zaman insanların şahsiyetini aileleri ile özdeşleştirmem.. Adam karektersizse anası babası ister Evliya olsun ne kıymeti var; Yada adam kaliteli ise anası babası serkeşin teki olsada ona ne zararı olabilir..

Bence tartışmaya açık ve bariz hataları olan bir politikacı... Dönemin şartları içinde yaptıkları mazur görülebilir mi ??? Bence hayır..

Neticede o bir şahıs; Biz bir milletiz ve içimizde pek çok isimsiz kahramanlar var.. M. Kemal kısa süren saltsanatını o isimsiz kahramanlara borçlu...

Benim atalarım cephede düşmanla savaşıp şehit olanlar.. Düşman ayağını gırtlağımıza bastığı ve en çok birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğu bir sırada içeride iktidar mücedelsesine girenler değil...

Sitelerde Paylaş
Türk olmadığıma bahse girenler kaybettiler.. Türk olmayı bir onur kabul ediyorum ve bunun için Rabbime minnettarım...

Ayrıca çoğunuzun dediğinden farklı bişey demiyorum.. Hiç bir zaman insanların şahsiyetini aileleri ile özdeşleştirmem.. Adam karektersizse anası babası ister Evliya olsun ne kıymeti var; Yada adam kaliteli ise anası babası serkeşin teki olsada ona ne zararı olabilir..

Bence tartışmaya açık ve bariz hataları olan bir politikacı... Dönemin şartları içinde yaptıkları mazur görülebilir mi ??? Bence hayır..

Neticede o bir şahıs; Biz bir milletiz ve içimizde pek çok isimsiz kahramanlar var.. M. Kemal kısa süren saltsanatını o isimsiz kahramanlara borçlu...

Benim atalarım cephede düşmanla savaşıp şehit olanlar.. Düşman ayağını gırtlağımıza bastığı ve en çok birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğu bir sırada içeride iktidar mücedelsesine girenler değil...

gaflet dalalet ve hıyanet içinde olanlar kimler sence mask?

Sitelerde Paylaş

Kimler mi..?

Diyelim ki şuan bir dış tehtid var ve ülke savaşta... 4 yanımız düşmanlar la dolmuş... Birlik ve beraberlik içerisinde bu harici düşmana karşı koymaya çalışırken birileri içerde iktidar mücadelesi içerisine düşmüşlerse işte bahsettiklerin bunlardır...

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Mask'a kızmak ve eleştirmek yersiz. Onun yerinde olsam ben de nefret ederdim Atatürk'ten.

O bir şeriatçı. Hiçbir zaman inkar etmedi ve Atatürk konusunda her zaman açık ve netti.

Onunla tartışmak sadece zaman kaybı olur. Bir de boşu boşuna sinirinizi bozarsınız.

Sitelerde Paylaş

Evet bu konuda hiç bir zaman takiye yapmadım.. Ama şunu da ifade edeyim ki Nefret etmek, kin gütmek fıtratımda yoktur...

Ben sadece makamına saygı duyuyorum; ama şahsını sevmiyorum.. Ve onu bir asker ve politikacı olarak değerlendiriyorum.. Hatasız görmüyorum ve koca bir milletin hasenatını sadece onun zatına vermekle atalarıma ihanet etmiyorum...

Sitelerde Paylaş
Kimler mi..?

Diyelim ki şuan bir dış tehtid var ve ülke savaşta... 4 yanımız düşmanlar la dolmuş... Birlik ve beraberlik içerisinde bu harici düşmana karşı koymaya çalışırken birileri içerde iktidar mücadelesi içerisine düşmüşlerse işte bahsettiklerin bunlardır...

bunun atatürkle ilgisi ne??

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...