Jump to content

Cinsellik üzerine

Recommended Posts

Bu tezimin anlamsız olduğunu söylemiş oluyorsun haliyle.Ben cinselliğe hayatın anlamı demenin bireysel bir abartı olduğunu hala düşünüyorum ve düşünmeye devam edeceğim.

Bedeninin çeşitli arzularına hayatın anlamı tanımı yapmak seni o arzulara köle yapacaktır sadece.

Tamam ben köle olayım ve sen dediklerimin abartı olduğunu falan düşün.Ama rutin bi cinsel ilişki yaşayınca anlarsın deme.Kafam çalışıyor niyetini anlıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tamam ben köle olayım ve sen dediklerimin abartı olduğunu falan düşün.Ama rutin bi cinsel ilişki yaşayınca anlarsın deme.Kafam çalışıyor niyetini anlıyorum.

Ben de söylemek istediğini anladığım için saçma olduğunu düşünüyorum.Hayatın anlamı resim yapmaktır diyenden farkın yok.Senin ki de bir tercih ve bir seçim.Yaz sıcağı bastı hormonlarına ciddi baskı var paso orgazm ihtiyacı duyuyorsun falan filan.

Msn konusunu hiç teklife gerek yok Ö.M ile msn'ini iletenleri genelde eklerim.

Sitelerde Paylaş

Dağıldım bu yorum üzerine

Rog. çık aradan

Sitelerde Paylaş
Ben de söylemek istediğini anladığım için saçma olduğunu düşünüyorum.Hayatın anlamı resim yapmaktır diyenden farkın yok.Senin ki de bir tercih ve bir seçim.Yaz sıcağı bastı hormonlarına ciddi baskı var paso orgazm ihtiyacı duyuyorsun falan filan.

Msn konusunu hiç teklife gerek yok Ö.M ile msn'ini iletenleri genelde eklerim.

Sen beni burada adriana limanın bekaretini tartışanlarla karıştırıyosun heralde.Ben burda yazdıklarımı bi gazla yazmadım.Ben çok uzun zamandır bunlar üstüne düşünüyorum.Eğer yeteri kadar gözlemim olmasa buraya gelip konuşmaya çalışmam ve gider mastürbasyon yaparım.Ama benim istediğim bu değil.

Benim dediklerimi saçma bulabilirsin ama bana bu şekilde saldıramassın.İnsan sevgilisiyle resim yapmaz.Resim yaparken utanmaz heyecanlanmaz.İnsan resim yaparak dünyaya gelmedi ama cinsel dürtüler eşliğinde dünyaya geldi.Ve doğar doğmaz cinsel tatminler yaşamaya başladı.Şimdi bana tekrar katılma ama lütfen saldırma da.

Sitelerde Paylaş
Sen beni burada adriana limanın bekaretini tartışanlarla karıştırıyosun heralde.Ben burda yazdıklarımı bi gazla yazmadım.Ben çok uzun zamandır bunlar üstüne düşünüyorum.Eğer yeteri kadar gözlemim olmasa buraya gelip konuşmaya çalışmam ve gider mastürbasyon yaparım.Ama benim istediğim bu değil.

Benim dediklerimi saçma bulabilirsin ama bana bu şekilde saldıramassın.İnsan sevgilisiyle resim yapmaz.Resim yaparken utanmaz heyecanlanmaz.İnsan resim yaparak dünyaya gelmedi ama cinsel dürtüler eşliğinde dünyaya geldi.Ve doğar doğmaz cinsel tatminler yaşamaya başladı.Şimdi bana tekrar katılma ama lütfen saldırma da.

Fikirsel anti tez yürütmek saldırı değil.Öyle olabileceğini düşünmem öyle olduğuna dayanak değildir.

Hayatın anlamı olan şeyler illaki sevgilisiyle olacak diye bir durum yoktur.

Nurcu değilsen saldırmam merak etme :crazy:

Nimfomani için cinsellik hayatın anlamıdır mesela:) Belki de nimfomanisin ne biliyorsun.

Sitelerde Paylaş
Kadının cinselliğini yok sayarak bir erkek zaten güzel ve özgür bi cinsel yaşama sahip olamaz.Yani benim kastettiğim her iki tarafın da eşit seviyede ve eşit tatmini yaşadığı bir cinsellik.Bunun için karşılıklı kadının erkeğe,erkeğin kadına cinsel istekler konusunda anlayışlı olması lazım.Kadın cinselliğine değer vermeden yapılan işler bu başlıkta konuşulmaya değmez bile.O apayrı bir sorun.

bu dediklerimiz patolojinin ilgi alanına giriyor zaten :)

Şiddet konusunda şiddetin ağırlığı tüm ilişkinin şeklini değiştirebilir.Çünkü sevgi ve şiddet ayrı iki kutup.Şiddetin artması demek sadece cinsellik için değil o 2 kişi arasındaki mesafenin de artması demek.Bu mesafe ayrıntılı olarak tartışılabilir.Bu mesafenin yararlı olduğunu düşünüyorum ama açıklaması gerçekten zor.

Cinsel yaşamda şiddeti seven de var, sevmeyen de. Ayı yavrusunu severken öldürürmüş derler hatta :D Senin hiç kanın kaynayıp da sevdiğin kızın yanaklarını morarttığın olmadı mı mesela :D

Kendi kendime cinsellik konusunda rahatça yaşa da gör diyemiyorum ,çünkü bugune kadar öğrendiklerim ve ahlak anlayışım birşeyleri akışına bırakacak kadar özgür değil.Gerçekten bu konuda ciddi değişimler yaşamak gerekiyor ve bu değişimler büyük sıkıntılarla birlikte geliyor.En basitinden söyleyecek olursam ;ilginizi çeken bir kişiyle konuşurken ona "ben ilişkileri gereksiz buluyorum" demek ayrı birşey ,ya da sana aşık olmak istiyorum seni herşeyden çok sevmek istiyorum demek çok ayrı bişey.Ve birşeylerden emin olmak için bu konuların uzunca tartışılması lazım.Şuan yaptığımız gibi.

Haydar abi olayı çok güzel izah eder mesela: Yavrucuğum, yaşın az biraz büyüsün, kendi ayakların üstünde durmayı öğren der :) İkili ilişkilerde çiftler ilerisini düşünerek sorumlu davranışlarda bulunmalı, tedbirli olmakta fayda var...

Sitelerde Paylaş

roquentin senin ilişkiler üzerine yorumlarını mrk ediyorum.Euclid gibi düşündüğünü düşünmüyorum."Hayatın anlamı" lafına karşı çıkıyo olabilirsin o zaten karşı çıkılsın diye söylenmiş bi laftı çok da mühim değil.

Swinger takılmanın tekeşli bir ilişkiye karşı avantajları nelerdir.Konunun başındaki yorumlarına katılmıştım.Karşılıklı laf sokmak yerine herkes kendi fikirlerini anlatsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...