Jump to content

Cinsellik üzerine

Recommended Posts

• İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Swinger takılmanın tekeşli bir ilişkiye karşı avantajları nelerdir.Konunun başındaki yorumlarına katılmıştım.Karşılıklı laf sokmak yerine herkes kendi fikirlerini anlatsın.

Çok eşli takılmanın avantajları aynı anda haz alacak şeyleri bolca yapabilirsin.

Sitelerde Paylaş
Benim kattettiğim seks içi değildi aslında.Tek eşli bir yaşam sürmemek ve farklı partnerle farklı zamanlarda cinsel ilişkide bulunmak.Tabi onun swingerla ne kastettiğini bilmiyorum.

dm01 senin kafan karışık başlığı cinsellik için açıyorsun sonrada bu konu cinsellik için değildi diyorsun.

Hayata anlam vermek için böyle abaza bir saati seçersen böyle bir anlam çıkar.

Neyse agresif dönemdeyim.Bu tavrımı şahsına saldırı filan diyebilirsin.Başlıktan gideyim.

Bye.

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Benim kattettiğim seks içi değildi aslında.Tek eşli bir yaşam sürmemek ve farklı partnerle farklı zamanlarda cinsel ilişkide bulunmak.Tabi onun swingerla ne kastettiğini bilmiyorum.

SWİNGERS diye son dönemde çıkmış gerçekten güzel bir film var, izlemeni öneririm. (sanırım Hollanda yapımı). Swingers, ''eş değiştirenler'' demek. Evli çiftler çeşitli klüplere girip partnerlerini değiştiriyorlar sevişmek için falan. Türkiye'de pek yok; ama batıda sık görülebilen bir durum...

Sitelerde Paylaş
dm01 senin kafan karışık başlığı cinsellik için açıyorsun sonrada bu konu cinsellik için değildi diyorsun.

Hayata anlam vermek için böyle abaza bir saati seçersen böyle bir anlam çıkar.

Neyse agresif dönemdeyim.Bu tavrımı şahsına saldırı filan diyebilirsin.Başlıktan gideyim.

Bye.

Ben hayatımın en anlamlı ve en karışık olmayan dönemimdeyim.Bir de sana özel yazıyorum en abaza olmayan dönemimdeyim.Ama sen gerçekten agresif bir dönemdesin.Ben de gitmeni isteyecektim sen zaten yazmışsın.Teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Yok yok abaza dönemindesin yada ABAZA direniş örgütündensin.Eş değiştirmeli fantaziler ve yeni şeyler arıyorsun.Dildo mildo bişilerde deneyebilirsin.

Başlıkta gitmeni istediğinde gitmem buna ben kendim karar veriyorum.

Sitelerde Paylaş

Cinsellğin veya evliliğin hayatın anlamı olmadığı elbette çok açık ama büyük bir yer işgal ettiği de çok açık.

Bazı dinler maddenin özü sevgidir der.

islam değil elbette :lol:

tarihinde aslan15 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...