Jump to content

Cenabetlik ve islam

Recommended Posts

Dimension bu görüşüne hiç katılmıyorum..Günümüzde insanlar bir çok şeyin bilincindedir..Artık bu tarz dini ritüellere gerk kalmamıştır..Ayrıca meni gelen bir erkeğin pis olduğunu ve o anda ölürse direkt cehenneme gideceğini düşünmek bilimsellikle de uyuşmamaktadır..

Arkadas bende senin görüslerinin bugüne kadar hic birine katilmadim. Amma ginede giripte Murtimoru, senin görüsüne katilmiyorum demedim.

Her Insan kendi yaptigini ve bildiginin dogru oldugunu cogunlukla savunur.Bu olagan birseydir.

Saygilar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Arkadas bende senin görüslerinin bugüne kadar hic birine katilmadim. Amma ginede giripte Murtimoru, senin görüsüne katilmiyorum demedim.

Her Insan kendi yaptigini ve bildiginin dogru oldugunu cogunlukla savunur.Bu olagan birseydir.

Saygilar.

Ben sana soruyorum her insanın neyi kabul ettiğini sormuyorum..Bir erkek meni geldikten sonra neden cehennemlik oluyor bana bir açıklar mısın..?

Sitelerde Paylaş
Ben sana soruyorum her insanın neyi kabul ettiğini sormuyorum..Bir erkek meni geldikten sonra neden cehennemlik oluyor bana bir açıklar mısın..?

Arkadas Benim Avatararimda Imam veyahutta Müslüman Dimension mu yaziyor da bana soruyorsun???

Git bi konu ac Immam ve Müslüman ariyorum diye onlara sor.

Sitelerde Paylaş
Arkadas Benim Avatararimda Imam veyahutta Müslüman Dimension mu yaziyor da bana soruyorsun???

Git bi konu ac Immam ve Müslüman ariyorum diye onlara sor.

Hayır yazmıyor ama sen şöyle demişsin :

Evet dediginiz sey Bugün icin gecerlidir.

Amma bundan 4 Bin sene öncesi,,bilahssa Semavi dinler(Akili Peygamberleri Insanlar) gelmeden önce Insanlar bunun bilincinde degiler idi.

Ve bilhassa Hayvanlardan tek farki ellerinin ve biraz fazla akli sayesinde Ok ,Mizrak gibi seyler icap edip karinlarini doyurabiliyorlardi.

Ve bakin Insan Nesli son 3 Yüz yilda yükselmeye firlamaya baslamistir.Bundan önceleri cogunun ortalama ömrü 40 yasini bulmazdi.

Ve salgin hastaliklardan dolayi cok toplumlar yok olmustur.

Mühim olan temizlikltir.Ritueli olsun olmasin.Fakat bir cok insanin Allah korkusu olmazsa bugün dahi ayda bir bile Yikanmayacagina eminim.

SAYGILAR.

Bunları okuyan herhangi birisi senin dindar biri olduğunu düşünebilir..

Sitelerde Paylaş
Hayır yazmıyor ama sen şöyle demişsin :

Bunları okuyan herhangi birisi senin dindar biri olduğunu düşünebilir..

Arkadas simdi Hiristiyan bir arastirmaci Profesör gidip Islam hakinda bir Kitap yazsa.

O zaman tabi bu adam Müslüman diye düsünecek bir cok Insan olabilir.

Amma bu ,bu Kitabi yazanin Müslüman oldugu anlamina gelmez.Bilgisi vardir arstirma yapmisdir yazar.

Bu konuyu fazla uzatmayalim.

Simdiye kadar sen okadar cok kez Müslümanlar ve Kuran hakinda burda aciklama yaptin diye Müslümanmi oluyorsun.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bektaşinin biri her nasılsa camiye gitmiş. İmam da abdest, namaz hakkında bilgi veriyormuş. İki cümlede bir "Abdest namazın direğidir." diyormuş.

Daha önceden yellenildiği zaman abdestin bozulacağını duymuş olan bektaşinin tepesi atmış:

-"Ulan!" demiş, "O nasıl bir direktir ki bir osurukta yıkılıyor?"

Sitelerde Paylaş
Bektaşinin biri her nasılsa camiye gitmiş. İmam da abdest, namaz hakkında bilgi veriyormuş. İki cümlede bir "Abdest namazın direğidir." diyormuş.

Daha önceden yellenildiği zaman abdestin bozulacağını duymuş olan bektaşinin tepesi atmış:

-"Ulan!" demiş, "O nasıl bir direktir ki bir osurukta yıkılıyor?"

:-)

Özet diye buna denir!

Başka şey yazmaya ne gerek!

Ola ki yazan olur;

Bilsinlerki Bektaşi bu işi çoktan çözmüş.

Saygılar

Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

konuya bak :)

bir müslüman olarak, bende hergün duş alma alışkanlığı oldu, bazı günler 2 kere :)

size komik geliyor farkındayım ama duş alınmadığı zaman sanki bok çukuruna düşmüş gibi kendimi hissediyor ve burnuma pis kokular geliyor, tiksinti,, iğrinti, ıyyyy tarzı birşeyler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...