Jump to content

'Gülerek yaktın, donarak öldün'

Recommended Posts

yangından kurtulanlardan birkaçının Milliyete verdiği röportajda anlatılanlara göre, onların BBP binasından içeri alınmasını sağlayan partililer değil, o sırada binada bulunan bir polis amiridir. Partililer önce içeri girmeye çalışanlara saldırıyor; amir sonunda silahını çekip onları uzaklaştırıyor ve insanlar içeri giriyorlar. Partililerin yardım ettiği, bizzat tanıkların ifadelerine göre yalandır. Yardım eden de olmuştur muhakkak; ancak, saldıranların da olduğu anlaşılıyor en azından...

Sitelerde Paylaş

Bu kişinin azılı bir katil olduğunu herkes bilmektedir. Sadece Marcos'a yazacağım. Muhsin denilen zat maraş katliamı sırasında nerdeydi? Hangi yapılanma içersinde ve hangi görevdeydi? Bunları cevaplarmısın Marcos.

Sitelerde Paylaş
Madımak katliamı, Alperen ocaklarının yönlendirmesi üzerine mi gerçekleşti bilemiyorum ama Yazıcıoğlu'na tepki var görünüyor.Tepki de bir sorun göremiyorum.

Türk İslam sentezli milliyetçilik en sevmediğim siyasi oluşumdur.

euclid Madımak Otelinin yanmasi olayi

maraş olaylari

çorum olaylari vs.. gibi olaylar ufak bir kivilcimin sonucudur

evvelden oldugu gibi bundan sonrada olacaktir

çünki

bu milleti manipule etmenin en kolay yolu

dini ve milli degerler üzerinden bu tür olaylari tertip etmektir

mesela

sivas da olanlar ve Madimak Otelin de çikarilan yangin

çok açikca söylüyorum

çigirindan çikmis ve sonucu düsmanlar hariç hiç kimse tarafindan arzulanmayan bir hal almis olaydir

ve

bugün dahi her an tekrar olabilecek bir olay

yarinlarda da

bi taksim mitinginde

bi seçim mitinginde

her hangi bir mitingde de yasanabilir

türkiye de bir olay çikarmak/çikarttirmak

ve

türkiye yi aylarca hatta yillarca bu olaya odaklandirip oyalamak okadar kolay

ki

madimak di

susurluk du

ergenekon du

derken.....

bu arada tabii ati alanda üsküdari geçiyor

tarih tede bu böyleydi

güya tahta AT veriyorlardi

bogazdan geçiyorlardi (troya)

simdi de

demirkirAT partiler ile

eski AT yeni AB ile

öyle veya böyle buluyolar bi yol geçmeye

:)

bugünlerde de AK parti ve fettoş

biri içerden

digeri disardan

yol açiyorken

yol

biz

Madımak a bakalim

Ergenekon ile oyalanalım

yetmezse

buluruz baska bisi

bizde Destan çok

Sitelerde Paylaş
Bu kişinin azılı bir katil olduğunu herkes bilmektedir. Sadece Marcos'a yazacağım. Muhsin denilen zat maraş katliamı sırasında nerdeydi? Hangi yapılanma içersinde ve hangi görevdeydi? Bunları cevaplarmısın Marcos.

Yazıcıoğlu Maraş katliamında figüran olarak yer almış olabilir.Tabi bunlar ispatlı değil.O yıllarda Yazıcıoğlu Ülkücü Gençlik Derneği genel başkanı şu çiçek sinamasına bomba atan Ökkeş Kenger'inde yakın arkadaşı.Bu kişiler en fazla halkı galeyana getirmişlerdir.Ama bunu yaptıran kimdir.Asıl katil kim ?

Sitelerde Paylaş
Marcos,sen de nerdeyse muhsin'i melek yapacan ha!

Adam kendisi itiraf ediyor devlet bizi kullandi gittik adam oldurduk diye ,sen hala adam icin yok galayana getirdi cart curt masal anlatiyorsun.

Benim tanidigim marcos bu olamaz!

Asıl katilin görülmesini istiyorum.Yazıcıoğlu o kadar da mühim biri değil.Tetikçi her zaman bulunur.Azmettirene bakmak lazım.Hele birde azmettirici kurtarıcı rolü üstleniyorsa azmettiricinin mutlaka teşhir edilmesi gerekir.

Yazıcıoğlu ve benzerleri bu davalardan yargılandı.Ya yargılanamayanlar.

Sitelerde Paylaş
Yazıcıoğlu Maraş katliamında figüran olarak yer almış olabilir.Tabi bunlar ispatlı değil.O yıllarda Yazıcıoğlu Ülkücü Gençlik Derneği genel başkanı şu çiçek sinamasına bomba atan Ökkeş Kenger'inde yakın arkadaşı.Bu kişiler en fazla halkı galeyana getirmişlerdir.Ama bunu yaptıran kimdir.Asıl katil kim ?

Devletin sivil faşist güruhu kullandığını ve muhsin denilen zatında bunlardan biri olduğunu söylerek hedefi daha fazla derinleştirmek amacıyla söylüyorsan bir sorun yok ama bu kişi katliamlarda rol almıştır. Bunuda biliyorsun zaten. Evet Devlet bunları kullanmıştır ama bu kişide acımasız bir katildir. Bir çok insanın ölümüne neden olan bu kişi için methiyeler düzenleri biliyorsun. Maşa yada değil sonuçta bu ve bunun gibiler deşifre edilmeli ve hafızamızdan silmek istenen olayları gerçekten demokratik bir türkiye için her zaman dillendirmeliyiz.

Sitelerde Paylaş
Asıl katilin görülmesini istiyorum.Yazıcıoğlu o kadar da mühim biri değil.Tetikçi her zaman bulunur.Azmettirene bakmak lazım.Hele birde azmettirici kurtarıcı rolü üstleniyorsa azmettiricinin mutlaka teşhir edilmesi gerekir.

Yazıcıoğlu ve benzerleri bu davalardan yargılandı.Ya yargılanamayanlar.

muhsin denilen herif tetikçinini tekiydi ,diğer ülkücü ve alperencilerde olduğu gibi

peki azmettirici kim ? yada söyle sorayım ,alevilerin sevdiği saydığı türk ordusu ,neden müdahale etmedi ?

eger müdahale etseydi ne corum ne maras nede sivas katliamlarının hiçbiri olmaycaktı.

kemalist türk ordusu neden müdahale etmedi? halbuki aleviler kemalizmi cokda desteklerlerdi

tarihinde Ayrıntı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...