Jump to content

İslami forumların hoşgörüsü

Recommended Posts

islami forumların ne mal olduklarını biliyoruz.. boşuna onları temize çıkarmaya çalışma..

orada yazılan şeylerin tersini söylediğinde, yani hoşlarına gitmeyen birşey söylediğinde, en basitinden, kuranda çelişki var şu ayet hatalıdır gibi sıradan birşey söylediğinde alacağın cevap bellidir... onların beklediği, kendi çaplarında fikir cimnastiği yapmak.. dini konularda ahkam keserek inanç tazelemek..

oysa ateistforum gibi forumlarda, müslümanlar istediklerini yazabiliyorlar, hatta aşağılama ve hakaretlerine rağmen forumda kalabiliyorlar..

ama şaşmıyorum bunlara tabi.. müslümanlardan hoşgörü beklemek saflıktır... cübbelinin de dediği gibi müslümanlar sadece diğer müslümanlara karşı hoşgörü gösterirler, dinleri de bunu emrediyor zaten...

bir de ateistlere laf söylerler.. ateistlerdeki hoşgörünün onda biri yok müslümanlarda...

yazımı cımbızlarsan haklısın

bak ne diyorum;

dedigim gibi

forumlarda olan bu BAN olayinin

islam ve islam forumlariyla alakasi yok bence

her forum

da

türk veya yabanci

dini veya dinsiz

kurulus amaci ve kurallari var

kimi daha hosgörülü hassas ve esnek

kimi degil

çogu zaman da

forum u

kuran kisiye bagli

mesela

ateistforum çok özgür ve hosgörülü

ama

bi yere kadar

çünki

buranin da kurallari var

yani

herkesin bi putu var

:)

kimin ki

el lah

kimin ki

el ateizm

Sitelerde Paylaş
putuna dokunda gör

ibrahim gibi ateşe atarlar

burda ateistler pisliktir diyen ikide bir ateistleri aşağılayanlar hala bu forumdalar.. buna rağmen burda yazabiliyorlar.. sen bir dene istersen git islami foruma bütün müslümanlar pisliktir de bakalım.. o zaman görürsün rio de janeiroyu...

Sitelerde Paylaş
burda ateistler pisliktir diyen ikide bir ateistleri aşağılayanlar hala bu forumdalar.. buna rağmen burda yazabiliyorlar.. sen bir dene istersen git islami foruma bütün müslümanlar pisliktir de bakalım.. o zaman görürsün rio de janeiroyu...

denememe gerek yok hepsinden BAN yedim burasi dahil

bana kimse tahammül edemez

bir tek aforum hariç

orada da özgürlük putu var ve BAN yasak

yani

YASAKLAR YASAKTIR

hehe

Sitelerde Paylaş
Adam girip hakaret ediyor tabi atılıcak.Atılmasın mı?

senin bu mantığına göre, ateistforumdaki müslümanların %90ını atımak gerekiyor.. napıcaz şimdi???

mantığa bak :o:blink:

bu forumdaki müslümanlar hakaret mi ediyor?

hakaret amaçlı gelenler vardır.Onlarda 1-2 tane..

tarihinde METE HAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...