Jump to content

Ateiste sıkça sorulan sorular

Recommended Posts

• İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hayır, hadise de bakarsın.

Ve bunlar beni öldürmeni emrediyor.

Dini vecibeni yerine getirebilmen için buluşmayı teklif ediyorum.

bence hiç deneme bu psikopat seni kesin öldürür.

Sitelerde Paylaş
bence hiç deneme bu psikopat seni kesin öldürür.

E din bu, cinayet ona emredilmiş.

Müslüman değilse kafirdir, kafir öldürülmelidir. O kadar basit.

Madem dinini yaşamak istiyor, yaşasın adamcağız. Öldürsün, zulmetsin, zevke ersin.

Dinin emri ne de olsa.

Sitelerde Paylaş
Hayır, hadise de bakarsın.

Ve bunlar beni öldürmeni emrediyor.

Dini vecibeni yerine getirebilmen için buluşmayı teklif ediyorum.

Yanlış biliyorsunuz. Seni öldürmem için

1) Bu ülkenin şeriat ülkesi olması lazım,

2) Buna kadının karar verip uygulatması lazım.

Sitelerde Paylaş
Ha bu şartlar sağlandıktan sonra altındaki sehpaya tekme atma görevi bana verilirse bunu zevkle yaparım.

Buna ne gerek var cübbeli? Devlet yönetimindeki kişiler Allah yolundan çıkmış fasıklardır. Şeriat yoksa sen kendi çapında uygula. Devamı gelecektir Allah'ın

izniyle. Yoksa Allah uğruna hapis yatmaktan korkuyor musun cübbeli? Acaba uygulamama sebebin bu korkaklığın olabilir mi?

Sitelerde Paylaş
Buna ne gerek var cübbeli? Devlet yönetimindeki kişiler Allah yolundan çıkmış fasıklardır. Şeriat yoksa sen kendi çapında uygula. Devamı gelecektir Allah'ın

izniyle. Yoksa Allah uğruna hapis yatmaktan korkuyor musun cübbeli? Acaba uygulamama sebebin bu korkaklığın olabilir mi?

Elhamdulillah dinimin emirlerini biliyorum. Boşa yorma kendini...

Sitelerde Paylaş

yanılmamışım beni şaşırtmadın

öldürürsem ceza alırım diye korkuyorsun ceza almıyacağını bilsen

hiç tereddüt etmeyeceksin yani :good:

Sitelerde Paylaş

Kardeşim neden işi yokuşa sürüyorsun? Neden dinine uymuyorsun? Mürted mi oldun? Kafana göre uyduruk kurallar koymayı bırak. Öldürmek senin işin. İşini yapmana imkan verebilmek için geleceğim izmire. Yeter ki bir ateist öldür ve bundan zevk al. Bir "kafir" daha az işte, Allah da zevk alacak sen de.

Sen yer söyle.

Sitelerde Paylaş
Kardeşim neden işi yokuşa sürüyorsun? Neden dinine uymuyorsun? Mürted mi oldun? Kafana göre uyduruk kurallar koymayı bırak. Öldürmek senin işin. İşini yapmana imkan verebilmek için geleceğim izmire. Yeter ki bir ateist öldür ve bundan zevk al. Bir "kafir" daha az işte, Allah da zevk alacak sen de.

Sen yer söyle.

Özelden telefonunu yolla adresimi vereyim.

Sitelerde Paylaş
Kıvırmayın sn cübbeli

Kıvırmak ateistlere mahsustur. Ben yukarda maddeleri yazdım. İlla beni kızdırıp yok sen korktun da şöyle de böyle de diyorsan at özelden telefonunu adresimi vereyim. Ha buluşunca seni öldürür müyüm, affedip çay mı ısmarlarım orasını Allah bilir dedim.

Sitelerde Paylaş
Ben yukarda maddeleri yazdım. İlla beni kızdırıp yok sen korktun da şöyle de böyle de diyorsan at özelden telefonunu adresimi vereyim. Ha buluşunca seni öldürür müyüm, affedip çay mı ısmarlarım orasını Allah bilir dedim.

Ben de maddelerin uyduruk olduğunu söyledim. Kızacağın kadar kızmışsın zaten. Din sonuçta.

Ne-ye ni-yet-li-sin onu söyle.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...