Jump to content

İnsanlar öğrenmiyor

Recommended Posts

Daha 60 sene önce 6 milyon Yahudi'yi fanatik bir milliyetçilikle öldürmüş olan ***** bir milletin ülkesinde bu kadar cüretli hareketler yapmanın sonu nereye varır, insan bir düşünür.

Mısır kökenli, başı kapalı 31 yaşında kadın Almanya'da yaşıyormuş. Buna Axel W adlı 28 yaşındaki genç "terörist" deyince, bizimki de bunu mahkemeye vermiş. Tırsak postmodern Alman mahkemeleri gence para cezası vermiş.

Sonra?

Axel W mahkemede kadını 18 yerinden bıçaklamış. Kadın ölmüş. Kadını korumaya çalışan kocası hastanelik.

Mısır'da müslümanlar kadını "türban şehidi" ilan etmiş.

_46018369_007607335-2.jpg

Haber: http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/8136500.stm

Ben olsam Almanlar'ı çok kızdırmazdım.

Bunların postmodernist müsamahasını çok zorlamamak ve suistimal etmemek lazım.

*** Müslümanlar kendi ülkelerinde misyoner faaliyetlerine zerre müsamaha göstermezken, Müslüman göçmenler Avrupa'da kapı kapı dolaşıp insanları Müslüman etmeye çalışıyorlar. Göstere göstere camiler yapıp, misyonerlik de yapıyorlar, yasaları da kullanarak her türlü "ayrımcılığa" ve "İslamofobiye" karşı da mücadele ediyorlar. İğrenç bir ikiyüzlülük.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Irkçılık yapmayalım, herkesi de aynı kefeye koymaya kalkmayalım.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu müslümanlardan o kadar nefret ediyorumki üzüldüm desem yalan olur :crazy:

sen o muhteşem! şeriat kanunlarıyla yönetilen ülkenden kaçıp, almanyaya gidiceksin. sonra orda cübbeli,sarıklı,türbanlı dolaşıp almanlardan gavur diye nefret ediceksin. devlet bakar diye 4-5 çoçuk yapıp boş boş gezip bide onların sistemini yıkmaya çalışıcaksın.

avrupalılar iyi dayanıyo bu müslolara, biraz daha kaşınırlarsa kıçlarına tekmeyi basıp şeriatla yönetilen ülkelerine postalarlar, o zaman akılları başlarına gelir.

Sitelerde Paylaş

Avrupa'da yaşayan çok sayıda müslüman var,bunlar gerek üreyerek gerek evlilik yoluyla akrabalarını getirerek hızla çoğalmaktalar.Şu an Belçika,İsveç,Avusturya...vs gibi ülkelerin bazı şehirlerinde en çok konulan isim muhammed.

Müslümanların dünyayı yeni ele geçirme stratejisi bu gibi görünüyor.Ama böyle devam ederlerse avrupalıların hitler ruhunu yeniden canlandıracaklar diye korkuyorum

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Müslümanlar kendi ülkelerinde misyoner faaliyetlerine zerre müsamaha göstermezken, Müslüman göçmenler Avrupa'da kapı kapı dolaşıp insanları Müslüman etmeye çalışıyorlar. Göstere göstere camiler yapıp, misyonerlik de yapıyorlar, yasaları da kullanarak her türlü "ayrımcılığa" ve "İslamofobiye" karşı da mücadele ediyorlar. İğrenç bir ikiyüzlülük.

Evet İncil dağıtanları öldürelim engelleyelim ama Kuran dağıtanlara özgürlük bekleyelim mantığı var.

Misyonerliği ülkenin bütünlüğünü bozmak ve bölücü faaliyet kapsamında değerlendiren anlayış değişmeli.

Hristiyan İncil'ini anlatabilsin bizler de dinsizliği anlatabilelim.Müslümanlar korkuyor.

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir kişi ile bir milleti suçlamak doğru değil.

Ama Almanya suçlanacak kadar çok sapık üreten bir ülke.

Nazi'lerden biliyoruz. Kökleri hala duruyor.

Yabancıları tolere etmiyorlar.

İnsancıl ayaklara yatıyorlar ama, onu da pek beceremiyorlar.

Ama bu oyunu oynamaya mecburlar.

Hayatlarında ilk defa gerçek anlamda uygar bir ulus olmaya çalışıyorlar.

İki dünya savaşı yenilgisi onların burunlarını fena sürttü.

Hitler third reich deyip duruyordu..

Adamlar şimdi fourth reich i yaşıyorlar..

Almanların iyileri daha çok.. Ama kötüleri de var..

Bu münferit bir olay.. Türkiye'de bunun bin katı olaylar oluyor. Aynısı olmasalar bile.

ABD'i ise hiç sormayın.

Bütün kötülükler burada.

Sitelerde Paylaş
Evet İncil dağıtanları öldürelim engelleyelim ama Kuran dağıtanlara özgürlük bekleyelim mantığı var.

Misyonerliği ülkenin bütünlüğünü bozmak ve bölücü faaliyet kapsamında değerlendiren anlayış değişmeli.

Hristiyan İncil'ini anlatabilsin bizler de dinsizliği anlatabilelim.Müslümanlar korkuyor.

Türkiye hesapta modern olmasına rağmen Ankara'da sokakta incil dağıtılınca hesapta "sol" parti lideri Rahşan Ecevit herkesten önce isyan etti. Yasayla yasak değil bu olay ama müsamaha az. Daha bir kaç sene önce cadı avı gibi "korsan kilise" avı vardı.

Bu birşey değil.

Suudi Arabistan'da ülkeye İncil sokmak yasak.

Daha da ötesinde. Mekke ve Medine'ye Hristiyan (yahut Müslüman dışında herhangi biri) girmesi bile yasak.

El Kaide ve Bin Ladin'i en kızdıran olaylardan biri ilk Körfez Savaşında Amerikan askerlerinin Suudi topraklarını kullanması olmuş. Milliyetçi bir hassasiyet değil. Hristiyan oldukları için rahatsızlık.

Irak'daki Amerikan askerlerinin bazıları misyonerlik yapınca Irak hükümeti ayağa kalkmış. Adamları sakinleştirmek için ABD ordusu askerlerin İncillerini toplayıp ateşte yakıyor ki Iraklılar sussun.

Avrupa ve Amerika'daki Müslüman göçmenler ise göstere göstere misyonerlik bürları açıyolar. İsmi "Dawah" (Davet) büroları. Pekçok site Hristiyanlıktan İslam'a dönmüş insanların resimlerini isimlerini, kelime şahadet getirmelerini ballandıra ballandıra yayınlıyor.

Amerika'da CAIR adlı Müslüman kuruluş, milleti İslam'a hakaret etmekten dava ediyor. Konferanslar düzenleyip millete Kuranlar dağıtıyor. Müslüman işadamları İslam propagandası yapacak TV kanalları açıyor.

İngiltere'de stad büyüklüğünde devasa bir cami projesine girişiliyor. Finansman Suudlar. Sonra bazı milliyetçiler buna karşı kampanya yürütünce birgün Youtube'da bu muhalif İngiliz adamın karısı ve küçük kızların resimleri olan bir video. Üstünde de "Nur içinde yatsın" yazıyor. Adam korkuyor ve siniyor.

İğrenç bir ikiyüzlülük.

Sitelerde Paylaş

Avrupada, özellikle 11 eylülden sonra Müslümanlara yönelik taciz , hakaret ve ırçılık/dışlama türünden eylemlerde ciddi bir artış oldu. Bazı kaynaklar, bazı ülkelerde Müslümanların %80'inin bir şekilde sözlü yahut fiili şekilde tacize uğradığını söylemektedir. Özellikle ekonomik daralma ve kriz dönemlerinde artan işsizlik oranları ve populist ırkçı/sağ politikacılarının da yabancı karşıtı siyasetleri nedeniyle taciz olayları artmaktadır. Birçok batılı ülkenin göçmenlere uyguladığı politikalar ve gittikçe artan hoşgörüsüzlüğü nedeniyle, Avrupalı devletlerin en ağır işlerini resmi/gayrı resmi-kaçak yaparak yükünü çeken göçmenlerin gettolaşmalarına ve içe kapanmalarına sebep olmaktadır.

Sırf türbanlı olduğu için ölen kadın üzerine nefret kusanları da anlamak mümkün değildir. Terörizm ne kadar sihirli bir kavramdır ki, ota boka yapıştırılıyor; ve bazı arkadaşlar da Irkçı bir dallamanın, aslında hasta ruhlu bir sapığın yediği naneyi meşru görebiliyorlar...

Sitelerde Paylaş

Müslüman düşünce sisteminin bariz şekilde iki yüzlülük üzerine kurulu olduğunu düşünüyorum.

Bunun da kaynağı kurana ve hadislere dayanıyor bence. Devamlı bir, inanmayanı ve ya farklı düşüncedekini aşağılama, ibadethanelerini yıkma, köylerini yağmalama etkinliğinin yanında mazlumu oynayan, karşı

taraftakinden zulüm gördüğünü iddia eden bir akım var kökeninde. Dikkat edin müslümanların en çok kullandığı iki kelime kibir ve zulüm.

Günümüz dünyasında da durum farklı değil. İktidara gelene kadar demukrasii diye inleyen islam, gücü eline geçirdiği vakit kendisi gibi olmayana yaşam hakkı tanımaz.

Arap ülkelerinde bırakın klise açmak, faklı bir dine inanmak yasak iken hatta ve hatta (türkiye de dahil) ramazanda sigara içmek bile ağır şekilde cezalandırılabilirken, kendileri avrupada istedikleri gibi giyinip, cami

yapıp, istedikleri gibi yaşamaktadırlar. Ama yeri geldiğinde o meşhur söylem yine tekrarlanır: zulüüüm.

Hakikaten islamın, karşısındakini ötekileştirerek, empatiyi kökten öldürdüğünü, bunun dolaysız bir sonucu olarak da bu illete bulaşmış beyinlerin ciddi manada iki yüzlü olduklarını düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
müslümanlar zorla yeni bir hitler istiyor,bu sefer yahudi değil,müslüman soykırımı yapacak.

senin gibi adamların bunu 4 gözle beklediğinizi biliyorum..

yav siz ne kadar 2 yüzlü insanlarsınız...

madımak olaylarını bilmem neyi 2 de bir karşımıza getirir bize laf sokarsınız.....

israile ve yaptığı katliamlara ise ses çıkarmaz,hatta eleştirmezsiniz....

israil bunları öpsün oh iyi oluyor dersinizzzzzzzz...

sizde,ideolojinizde ancak çöp kutusuna layıktır...

Sitelerde Paylaş

madımak olaylarını bilmem neyi 2 de bir karşımıza getirir bize laf sokarsınız.....

Bunlar harbi ikiyüzlü döneğin teki. Bundan sonra gelip humanist ayakları yaparlar ya ona şaşıyorum.

Sitelerde Paylaş

Takiyeciden bol ne var Mete han. Al birini vur ötekine. Faşist bunlar faşist :)

Sitelerde Paylaş
Daha da ötesinde. Mekke ve Medine'ye Hristiyan (yahut Müslüman dışında herhangi biri) girmesi bile yasak.

Sevgili Ludwig,

Bu uygulamayı Kuran ayetine dayandırıyorlar.

Bu yıldan sonra müşrikleri mescidi harama yaklaştırmayın ayetinden.Ne hoşgörü ama.

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Stalin,Lenin,Mao,PolPot bunlar iyiyse diğer atecikleri düşünemiyorum.

taliban, bin ladin, saddam, hizbullah iyiyse diğer müsloları düşünemiyorum...

unutmadan, hitler de tanrıya inanan biriydi, tanrının kendisine işaret gönderdiğine inanıyordu.. inançlı bir şizofrendi yani...

Sitelerde Paylaş
Avrupa'da yaşayan çok sayıda müslüman var,bunlar gerek üreyerek gerek evlilik yoluyla akrabalarını getirerek hızla çoğalmaktalar.Şu an Belçika,İsveç,Avusturya...vs gibi ülkelerin bazı şehirlerinde en çok konulan isim muhammed.

Müslümanların dünyayı yeni ele geçirme stratejisi bu gibi görünüyor.Ama böyle devam ederlerse avrupalıların hitler ruhunu yeniden canlandıracaklar diye korkuyorum

"ölürsem şehidim , kalırsam gazi" diyen bir inanışın erlerinden kim korkmazki

dava uğruna ölümün mükafatı şehidlik makamıdır inananlara göre ve herkese nasipte olmaz bu :)

"bizim muhtaç olduğumuz kudret, damarımızdaki asil kanda değil, kalbimizdeki imandadır." hanımefendi

Sitelerde Paylaş
"ölürsem şehidim , kalırsam gazi" diyen bir inanışın erlerinden kim korkmazki

dava uğruna ölümün mükafatı şehidlik makamıdır inananlara göre ve herkese nasipte olmaz bu :)

"bizim muhtaç olduğumuz kudret, damarımızdaki asil kanda değil, kalbimizdeki imandadır." hanımefendi

:) Savaşla dünyanın ele geçirildiği günler çoook geride kaldı artık

Müslümanlar Avrupa ülkelerine göç edip böyle sinsi planlarla oraları ele geçirmeye çalışacaklarına,kendi ülkelerini,ekonomilerini,üretimlerini,demokrasilerini geliştirerek o seviyelere taşısalar ya?

Avrupalıların yüzlerce yıl mücadele ile elde ettikleri özgürlük ve demokrasiyi istismar etmekten başka bildiğiniz hiç bişey yok.

Ama müslümanlar medeniyet yarışını kaybedeli çok oldu ve yakalama ihtimalleri yok gibi görünüyor.(bu kafayla devam ederlerse tabi)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...