Jump to content

ateistler sütten çıkma ak kaşıkmıdır?

Recommended Posts

zinayı dinle meşrulaştırmış(bir nevi yasallaştırmış) olan bu din benim midemi bulandırıyor. diyorsunuz ki dışarıda aldatan insanlar var, 4 kadınla evlilik olsun kimse kimseyi aldatmasın. çözüme bak. kar yağdı, herkes evinde otursun o zaman trafik sorunu olmaz gibi bir çözüm bu. ayrıca 4 kadınla evlilik erkeğin aldatmasını engellerken kadının aldatmasını engellememekte. kadın hep aynı erkekle yetinmek zorunda. o zaman o kadın mutlaka aldatacaktır adamı.

çok mide bulantısı iyi değildiir kardeşim.bi doktora git.midende bulansa kafanda kopsa intaharda etsen islam dimdik ayaktadır.yıkılamazda

Sitelerde Paylaş
  • İleti 92
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bizim buralarda evlilikler sizin oralara benzemez canım. boşuna heveslenme bence. üstelik ben bana üstünlük taslayan kimseye pabuç bırakacak kadın değilim. adamı doğduğuna pişman ederim kısaca.

Sitelerde Paylaş
çok mide bulantısı iyi değildiir kardeşim.bi doktora git.midende bulansa kafanda kopsa intaharda etsen islam dimdik ayaktadır.yıkılamazda

islamın yıkılımaması umrumda değil ben kendimi kurtarmışım ya en çok ona seviniyorum.

Sitelerde Paylaş
Heeeh işte bak ne güzel kıvırıyorsun.

O zaman birisi senin kızını 4. eşi olarak kendine istese verirsin değilmi?

Cemaat/ tarikat eğitiminden geliyorsa; hiç düşünmeden verir...

Onlar için dişi sade üreme ve doyum makinesidir...

Sitelerde Paylaş
bizim buralarda evlilikler sizin oralara benzemez canım. boşuna heveslenme bence. üstelik ben bana üstünlük taslayan kimseye pabuç bırakacak kadın değilim. adamı doğduğuna pişman ederim kısaca.

inşaallah canım.

Sitelerde Paylaş
islamın yıkılımaması umrumda değil ben kendimi kurtarmışım ya en çok ona seviniyorum.

vay be.kendini kurtardığına göre şu ölümünde bi çaresini bul<ölümsüzlük filan> toptan kurtulun hani o bakımdan ;)

Sitelerde Paylaş

islamdan kurtulmak sana ne fayda sağladı? süpermen filanmı oldun? say bakalım fayfalarını !

Sitelerde Paylaş
zaten yıkamazsınki islamı.gücün yetmez gücünnnnnnnnnnnn

Senin kadar pişmiş kelle görmedim, hem bilgin yok durmadan mort oluyorsun, hem forumu çet alanına dönüştürmüşsün seni şutlayan yok.. :lol:

Sitelerde Paylaş
tekrar söyleyelim zaten qur'andada bu yazıyor tek eşlilik en efdal olanıdır.

zaten qur'ani deyimle müttakiler (yani sakınanlar arınmak isteyenler)içinse en efdal olanı tek eşliliktir.

saygıyla...

Tek eşli bir peygamber ismi verebilir misin?

(eşe cariyeler dahildir).

tarihinde mazot tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kuran zinayı yasaklamış ve 4 le sınırlamıştır bukadar basit

ne kadar basit değil mi?uçkurunuzun,egonuzun derdine kullanın kadınları.erkek egemen dünyada kadınları sindirmenin en kolay yolu din.açıl kadın kapan kadın.oh ne ala.rahat ve basit değil mi islamiyet?yürüyün muhammed yolunda.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin sütten çıkmış ak kaşık olmasını gerektiren bi durum yok.

Ateist isterse dünyanın en ahlaksız insanı olsun yinede dinin ve peygamberin sapıklıklarını en ufak ahlaksızlıklarını bile istediği gibi eleştirebilir.

Çünkü ahlak öğretmeye çalışanın kendisi hiçbir tartışmaya yer bırakmayacak şekilde sütten çıkma ak kaşık olmalı.

Sitelerde Paylaş
Tek eşli değil ben size hiç evlenmemiş bir Rasul ismi vereyim hz(Yesha)İsa...

saygıyla...

İsa'nın eşinin ismi Maglalalı Meryem'di. İsa peygamber genç yaşta ölmeseydi, zamanında muzaffer olsaydı, zamanne modasına uyup seksen cariye bir kaç hatun alırdı.. :lol:

Sitelerde Paylaş
islamdan kurtulmak sana ne fayda sağladı? süpermen filanmı oldun? say bakalım fayfalarını !

kadın olarak onurlu bir şekilde yaşıyorum. en önemlisi bu. kendimi ezdirmiyorum hiçbir erkeğe.

Sitelerde Paylaş
bu konuya dair kaynak verirseniz sevinirim...

Mısır çölündeki Nag Hammadi kayalılklarında bulunan, Nag Hammadi belgeleri.

Ayrıca Filipos belgeleri.

tarihinde mazot tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Senin kadar pişmiş kelle görmedim, hem bilgin yok durmadan mort oluyorsun, hem forumu çet alanına dönüştürmüşsün seni şutlayan yok.. :lol:

bu sitede andromedamı yoksa senmi yan gelip yatıyorsun bi düşün bakalım.çocuk gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun.yok bozuldun yok mort oldun burası çocuk bahçesimi kardeşim.hadi uğurlar olsun

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...