Jump to content

Türbanı Savunan Kadınlar

Recommended Posts

• İleti 325
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

karşılık veremeyen kadınların başına gelen haberleride koysana bi görelim :D heman yaptınız kadınları

anibalciğim kapkaççılara karşı koyamayan kadınlar hakkındaki haberlerinizide bekliyoruz demiştim linkiyle

Sitelerde Paylaş

Kimse kıvırmasın

kimse bacısına kardeşine gece 3 te tek başına taksimdeki bara gitsin diye izin vermez veriyorum diyen yalan atıyordur

erkekler adına söylüyorum

tarihinde Kahharulazam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kızkardeşini mi dövmüş bu öküz <_<

Tipik bir müslo işte

Evet bak:

taksimde bara kaçıyorsa doktoramı götürüceksin :) kız kardeşim kaçtı ordan biliyorum..

uyardım dinlemedi 2 oldu 3 oldu 4 oldu sonunda köteği görünce daha bar mar bilmiyor

Sitelerde Paylaş

bu adamla tartışmaya değmez, gerçekten..

bu adam ben karımı kızımı lafımı dinlemiyorsa döverim diyen bir yamyam...

sen laf dinlemeyince karın da seni dövebilir mi peki?? gücü yetmese bile dövmeye hakkı var dimi?? senin mantığın bunu gerektiriyor..

karının sözünü dinlemedin diye seni döverse naparsın kahhar??? karın haklı sen haksızsın diyelim, seni defalarca uyardı, sonunda seni dövdü, naparsın???

Sitelerde Paylaş
Benim üniversiteden şu an evli arkadaşlarım var.Kocalarını evde bırakıp beraber taksime içmeye çıkarız bazen,sonra herkez taksiyle eve döner.Korkacak hiç bir durum yok

sevgili jadi...

sanki o elinde usturalı kapkaçcı ile veya tinerci ile karşılaşınca o erkekler ne yapacak voltrana mı dönüşecek.. hatırladığım kadarı ile bir sat komandosunı bile öldürmüşlerdi....:((((((

amaç kıskançlık filan değil yani ya başımıza birşey gelirse diye meraklanıyor erkekler :))) yedim bende

Sitelerde Paylaş
bu adamla tartışmaya değmez, gerçekten..

bu adam ben karımı kızımı lafımı dinlemiyorsa döverim diyen bir yamyam...

sen laf dinlemeyince karın da seni dövebilir mi peki?? gücü yetmese bile dövmeye hakkı var dimi?? senin mantığın bunu gerektiriyor..

karının sözünü dinlemedin diye seni döverse naparsın kahhar??? karın haklı sen haksızsın diyelim, seni defalarca uyardı, sonunda seni dövdü, naparsın???

napıcam tıpış tıpış bi paket begonya eşşek gibi özür dilicem

Sitelerde Paylaş
karşılık veremeyen kadınların başına gelen haberleride koysana bi görelim :D heman yaptınız kadınları

Hırsızın hiç mi suçu yok diye bir laf vardır..

Ya kardeşim kadınları sindirmeye çalışacağınıza o taciz edenlere,kapkaç yapanlara karşı bir önlem alsanız,onları yola getirmeye çalışsanız daha etkili olmaz mı?

Ama yook,taciz eden de erkek, hırsızlık yapan,tecavüz eden de erkek..I-ııh olmaz.

Onlara birşey yapmayalım haydi hep beraber kadınları eve kapatalım,laf dinlemezlerse dövelim..

Oooh ne güzel :crazy:

Sitelerde Paylaş
sevgili jadi...

sanki o elinde usturalı kapkaçcı ile veya tinerci ile karşılaşınca o erkekler ne yapacak voltrana mı dönüşecek.. hatırladığım kadarı ile bir sat komandosunı bile öldürmüşlerdi....:((((((

amaç kıskançlık filan değil yani ya başımıza birşey gelirse diye meraklanıyor erkekler :))) yedim bende

erkek bi nebze olsun karşı koyar çabalar çabalamasada en fazla falçata yer oturursun

kadınsa tecavüze uğrarsa o zaman durum değişir.. Uğrayan her yerde uğrar diye gece 3 te kız kardeşimize izin verecek kadar geniş değiliz

o saksıyı sula biraz

tarihinde Kahharulazam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimse kıvırmasın

kimse bacısına kardeşine gece 3 te tek başına taksimdeki bara gitsin diye izin vermez veriyorum diyen yalan atıyordur

Veririm diyende olur vermem diyende olur, ama vermeyeceksin gikmek isterse döveceksin demek varklı.

erkekler adına söylüyorum

Bizler insanlar için söylüyoruz.

Bu arada birde buralara sen gitmek istersen sana birielri izin vermezse sen istersen sana güzel bir dayak atarlarsa neler düşünürsün diye sormak gerek ama tabi bunu bir insana sormak gerek.

Sitelerde Paylaş
Hırsızın hiç mi suçu yok diye bir laf vardır..

Ya kardeşim kadınları sindirmeye çalışacağınıza o taciz edenlere,kapkaç yapanlara karşı bir önlem alsanız,onları yola getirmeye çalışsanız daha etkili olmaz mı?

Ama yook,taciz eden de erkek, hırsızlık yapan,tecavüz eden de erkek..I-ııh olmaz.

Onlara birşey yapmayalım haydi hep beraber kadınları eve kapatalım,laf dinlemezlerse dövelim..

Oooh ne güzel :crazy:

Onlara önlem alsanda almasanda bu senin izin vermeyeceğin gerçeğini değiştirmez..

Sende ben bacıma gece 3 te izin veririm diyorsan bilemem..

Benim babam rahmetli oldu bak kızkardeşime 20 senedir gözüm gibi bakıyorum gerekirse baba oluyorum..

İyiliği için döverimde severimde ama pata kütede dalmam..herşeyin bi ayarı var

bugüne kadar bunuda bir kere yaptırdı

Sitelerde Paylaş
özür dilemek yok kahhar, karının lafını dinlemiyorsun farz et diyoruz, lafını dinlemiyorsan özür de dilemezsin... seni döverse naparsın onu söyle???

söyledim eşşek gibi oturucam dizinin dibinde napabilirim başka

Sitelerde Paylaş
Kız içinde geçerli erkek kardeşimede izin vermem laftan anlamıyorsa onuda çarparım

itirazı olan??

Bu zihniyet topluma hakim olduğu için biz asala demokratik bir ülke olmayız.

En küçük sosyal birim olan aileler bile faşist diktatörlükle yönetiliyor,aile içi bireylerin eşit hakları ve özgürlükleri yok.Bu durum doğal olarak toplumun her kesimine yansıyor.Bu halimizle Avrupa bizi neden istesin ki

Sitelerde Paylaş
Bu zihniyet topluma hakim olduğu için biz asala demokratik bir ülke olmayız.

En küçük sosyal birim olan aileler bile faşist diktatörlükle yönetiliyor,aile içi bireylerin eşit hakları ve özgürlükleri yok.Bu durum doğal olarak toplumun her kesimine yansıyor.Bu halimizle Avrupa bizi neden istesin ki

hadi ordan medeniyet tellallı seni varsa kızkardeşin gönderirsin gece 3 te taksime eyvallah derim

Sitelerde Paylaş
Onlara önlem alsanda almasanda bu senin izin vermeyeceğin gerçeğini değiştirmez..

Sende ben bacıma gece 3 te izin veririm diyorsan bilemem..

Benim babam rahmetli oldu bak kızkardeşime 20 senedir gözüm gibi bakıyorum gerekirse baba oluyorum..

İyiliği için döverimde severimde ama pata kütede dalmam..herşeyin bi ayarı var

bugüne kadar bunuda bir kere yaptırdı

Neymiş o ayar :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...