Jump to content

Türbanı Savunan Kadınlar

Recommended Posts

Kadın, önce insan, sonra kadın, daha sonra da -isterse- annedir. Anne olmak da bir ayrıcalık filan değildir. Anneliği kutsamak, kadını köle etmek için kullandığınız bir yoldur.

Annelik kutsal mutsal değildşir kardeşim. İyi anne olmak gereklidir, çocuğunu en iyi şkeilde büyütmek ve eğitmek gereklidir.

Annelik doğal bir içgüdüdür, nasıl anne olunacağının yolu da bellidir ve doğada dişi olan hemen her canlı da bu biyolojik hakkını kullanabildiği zaman anne olur.

Hepsi bu.

Sen ana oldunmu??

Sen kendini kutsal kabul addetmiyorsan bilemeyiz, bizde cennet ananın ayağının altından geçer

tarihinde Kahharulazam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 325
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sen ana oldunmu??

Sen kendini kutsal kabul addetmiyorsan bilemeyiz, bizde cennet ananın ayağının altından geçer

Görende gerçek sanacak.

Bir kaç arap yalakasının uydurduğu bu şeyleri islamı bilmesek kakalayacak bize.

Kuran kadına hiç bir değer vermez.

Kurana göre erkek üstündür ve erkek eğer kadın sözünü dinlemez ise dövülür.

Nisa süresi:34. Allah'ın insanlardan bir kısmını diğerlerine ÜSTÜN KILMASI sebebiyle ve mallarından harcama yaptıkları için ERKEKLER KADINLARIN YÖNETİCİLERİ ve koruyucusudur. ONUN İÇİN İYİ KADINLAR İTTATKARDIRLAR. Allah'ın kendilerini korumasına karşılık gaybı koruyucudurlar. BAŞ KALDIRMASINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİZ KADINLARA öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve DÖVÜN... EĞER SİZE İTAAT EDERLERSE artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür.

Kurana göre kadın maldır.

Bak bunu ben değil kuran söylüyor senin ana dediğine karı dediğine bacı dediğine kuran mal diyor.

Ali imran süresi:14- İnsanlara, KADINLAR, oğullar, yüklerle altın ve gümüş yığınları, salma atlar, davarlar, ekinler kabilinden aşırı sevgiyle bağlanılan şeyler çok süslü gösterilmiştir. Bunlar dünya hayatının MALLARIDIR. Oysa varılacak yerin bütün güzellikleri Allah katındadır.

Alöişte yine kuran rezil etti seni.

Sitelerde Paylaş
Evet anamın kıymetini bilecek kadar ahlaklıyım ya sen?

Ahlak kavramı insanlar arasındaki ilişki ile alakalı.Senin dayatmaların kadın erkek arasındaki eşitsizlikle alakalı.Yaşamanın bir kanunu vardır.İnsanlar arasındaki olması gereken kurallar vardır.Bu kurallar olmasa zekamızla deyil içgüdülerimizle hareket etmiş oluruz.Sanmayınki ahlak kuralları kuranın içinden çıkmış,bunuda saadece sizler yaşıyorsunuz gibi kendinize de mal ediyorsunuz.Aksine kuran iyilik adı altında kötülük öğretilerine sahip bir insan yazmasıdır.

Sitelerde Paylaş
Aa, izinsiz? Çok ayıp, dövüp terbiye etmeli... :angry:

yok önce öğüt veriyorsun dinlemez ise elbetteki dövüyosun incitmeden

ben bişi demem diyorsan evimin hakkını gözetmeyen kadına biz bilemeyiz kabulumüz değildir

Örneklendirmek gerekirse:

Karının eski bir arkadaşı gelir , sen izin vermessin alma eve dersin..ama alır..

Yarın yine yaşanır aynı olay

dinle alakası yok kulağını ben kesinlikle çekerim ya sen?

Sitelerde Paylaş
konu hakkında en doğru yorum.

diyecek başka laf yok bence.

Aklın gerektirdiği giysiler giyilir.Aksi taktirde;türbanlı grubun içinden tangalı bir gencin geçmesini hayal bile edemiyorum.Acaba,kaçarlarmı yoksa bakarlarmı? :). Herkes istediğini giyemez efendim.

Sitelerde Paylaş
yok önce öğüt veriyorsun dinlemez ise elbetteki dövüyosun incitmeden

ben bişi demem diyorsan evimin hakkını gözetmeyen kadına biz bilemeyiz kabulumüz değildir

Senin eğitecek hayvanına mı benziyoruz ordan bakınca????!!

:angry:

Ve incitmeden dövmek ne demek?

Sitelerde Paylaş
Senin eğitecek hayvanına mı benziyoruz ordan bakınca????!!

:angry:

Ve incitmeden dövmek ne demek?

çok basit kulağını çekersin göstereyimmi uygulamalı??

soruma cvp vermedin karın seni uyardığın halde dinlemedi

naparsın????

Sitelerde Paylaş

Ben kız kardeşime, kız arkadaşlarıma her zaman şu uyarıyı yaparım. Müslüman mahallelerinden geçmeyin. Böyle Bağcılar, Esenler, Sultanbeyli gibi yerler. Çünkü burada cinsel açlık çeken, hayatında kadın görmemiş kırolar en çok taciz eden kesimi oluşturuyor. Aslında türbanlıları bu yönden anlayabiliyorum. Beşiktaş, Kadıköy, Bakırköy gibi ilçelerde büyümüş olsa bu tür bir ihtiyaç da duymazdı. Ama muhafazakar mahallede sürekli parklarda, sokaklarda başı açık kadınlara yapılan tacizleri, arkasından konuşulanları duyunca türbanı bir tür gerekli savunma olarak görmesi normal.

Türban aslında kendisinin yol açtığı bir sorunu çözmek amaçlı. Bu kadar saçma aslında. Türban cinsel açlık yaratıyor, aynı zamanda bu cinsel açlığın tacizlerine karşı kadınları korumaya çalışıyor. Bu saçma döngü anlaşıldığı zaman türban da biter. Zaten ne Batı dünyasında ne Uzakdoğu'da kadınlar böyle bir kıyafaete ihtiyaç duyuyor. Çünkü orada böyle taciz yok. İnsanlar alışmış.

Sitelerde Paylaş
Örneklendirmek gerekirse:

Karının eski bir arkadaşı gelir , sen izin vermessin alma eve dersin..ama alır..

Yarın yine yaşanır aynı olay

dinle alakası yok kulağını ben kesinlikle çekerim ya sen?

O ev senin olduğu kadar karının da evi, unutuyorsun! Gerçi eşini malı sayan bi zihniyetten ne bekliyorum ki... Kulağını çekermiş!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Sitelerde Paylaş
çok basit kulağını çekersin göstereyimmi uygulamalı??

soruma cvp vermedin karın seni uyardığın halde dinlemedi

naparsın????

Cevap vermedin, eğitilesi hayvanlar gibi mi görülüyoruz? Düşünce kabiliyetinden yoksun?

Edit;

Kahharulazam; son iletinden sonra, muhattabım değilsin.

tarihinde bayraksiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Cevap vermedin, eğitilesi hayvanlar gibi mi görülüyoruz? Düşünce kabiliyetinden yoksun?

soru sordum cvp verince rezil olacağını biliyorsun..

satış amacı ile pazarlamacı kılıklı birisi eve girdi karını kandırıp uyardın yine aldı

naparsın??

sana basit bi örnek verdim delikanlıysan cvpla

Sitelerde Paylaş

aranızda delikanlı yoksa , ben cvplıyayım şahsım adına incitmeden döverim inat ederse incitirim..

Malum pazarlama adında eve girip bilezik için adam doğrayan çok

basit bi örnek verdimki saksın çalışsın medeniyet kırbacı atma burda

kuranla kafana binerim inmem!!!!!!

Sitelerde Paylaş
soru sordum cvp verince rezil olacağını biliyorsun..

satış amacı ile pazarlamacı kılıklı birisi eve girdi karını kandırıp uyardın yine aldı

naparsın??

sana basit bi örnek verdim delikanlıysan cvpla

Sen ne yaparsın?

Şimdi bunlar islamın iğreçliğini gözler önüne serince böyle çirkefleşirler.

Oysa olay basittir.

Ayet açık.

Nisa süresi:34. Allah'ın insanlardan bir kısmını diğerlerine ÜSTÜN KILMASI sebebiyle ve mallarından harcama yaptıkları için ERKEKLER KADINLARIN YÖNETİCİLERİ ve koruyucusudur. ONUN İÇİN İYİ KADINLAR İTTATKARDIRLAR. Allah'ın kendilerini korumasına karşılık gaybı koruyucudurlar. BAŞ KALDIRMASINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİZ KADINLARA öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve DÖVÜN... EĞER SİZE İTAAT EDERLERSE artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür.

Bak erkeğin bunu yapma hakkı var ya senin damadın eve karı alırsa kızının onu dövmeye hakkı varmı?

Şimdi senin baban annene dekiki çoraplarımı giydir, annende dediki senin uşağınmı var babanda bu ayete dayanarak annene girişti ona ne dersin.

Eminim böyle bir ayet olduğu halde babana kızarsın. :lol:

Sitelerde Paylaş
Dicle Üniversitesi (D.Ü) Hukuk Fakültesi'nce yapılan araştırmada, boşanma davası açan kadınların yüzde 80'inin çalışan kadınlar olduğu belirlendi.

bu mesajlarına nasıl bir final düşünüyorsun acaba??

kadınlar örtünsün evde kalsın kocalarının sözünden çıkmasın, öyle mi?? adım adım oraya gidiyor yazdıkların...

ingilterede kadınların şöyle böyle yapması senin karını örtüp eve hapsetmeni haklı çıkarır mı?? yani şu mesajları yazman bile yaptığına bir kılıf aradığını gösteriyor... onlar da yapıyor demeye getiriyorsun..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...