Jump to content

Türbanı Savunan Kadınlar

Recommended Posts

işte bu kadar ya... böyle bir cümle kuran insandan mantıklı vicdanlı olmasını beklemek saflıktır...

böyle devam et kahhar.. müslümanların islamiyetin nasıl birşey olduğunu herkes görsün...

kahhar şu başlıkta seni bekliyoruz haftalardır.. kaç defa gözüne soktuk bu linki, artık bir zahmet bakıver.. http://forum.ateizm2.org/index.php?s=&...st&p=402097

Sen üç defa sokmuşsun ben sayısını unuttun.

Ama adamda surat yokki utansın.

Hala orada burada sizleri rezil ettim diyor.

Her yazdığı yazıda rezil kepaze olduğu halde hala sizleri nasıl rezil ettim demeside zaten onu gerçek bir müslüman yapıyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 325
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

işte bu kadar ya... böyle bir cümle kuran insandan mantıklı vicdanlı olmasını beklemek saflıktır...

böyle devam et kahhar.. müslümanların islamiyetin nasıl birşey olduğunu herkes görsün...

kahhar şu başlıkta seni bekliyoruz haftalardır.. kaç defa gözüne soktuk bu linki, artık bir zahmet bakıver.. http://forum.ateizm2.org/index.php?s=&...st&p=402097

onu on kez söyledim delikanlıysa hodriye açsın teke tek kapışalım biz burdayız olm kaçmıyoruz :)

Sitelerde Paylaş
Boşayacakmışmış boşarsın ok? yada oğlunu kızını uyardın gece taksime bara gitme diye gidince onlarıda boşarsın :)

tabi dinlemezlerse ok??

..

evet tatarankamısın nesin kızınıda boşarmısın evladım sen???

tarihinde Kahharulazam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ya öyle kabul edeceksin ya da boşayacaksın..

Seçim senin.Ben olsam pazarlamacılardan alışveriş yapmasın diye en fazla para vermem.Kendi parası varsa ve alıyorsa da bana laf söylemek düşmez.Ama sen eve pazarlamacılar alıp da onlarla yatıp kalkacaklarını düşünüyorsan böyle bir kadını dövünce bir anda aydınlanıp çok ahlaklı mı olacak? Ve sen böyle bir kadınla nasıl mutlu olacaksın.Boşarsın gider,sen de rahat edersin o da..

...

mesele aldatması değilki mesele kanması gerçekten pazarlamacı sanabilir içeriye giren şerefsizde hırsız olabilir katil olabilir ki örnekleri çok yaşandı memlekette

BİLEZİKLERİ İÇİN KESİLEN DUYMADINMI YOKSA KÖRMÜSÜN??

işi hemen kadının aldatmasına getirme kafana seninde kuranla beraber binerim

çakal sürüleri sizi

Sitelerde Paylaş
dinlemiyorsa oğlumuda döverim karımıda kızımıda Ok? sen dövmüyorsan dizini döversin

Kimse beni dinlemeye mecbur değildir.Ne karım ne de çocuklarım.Seni dinlemiyorlarsa,derdini anlatamıyorsundur.Ya da aptalca konuşuyorsundur.Adam gibi konuş,akıllı ol dinleyip dinlemeyeceklerine onlar karar verirler..Sen de saygı duyar oturursun yerine..

Yerse tabi..

Sitelerde Paylaş
onu on kez söyledim delikanlıysa hodriye açsın teke tek kapışalım biz burdayız olm kaçmıyoruz :)

Bizde 100 kere dedikki konuşacağım bir şey varsa burada yaz, çünki hodri meydanda yalancılığı kıvırmacılığı iftiracılığı ispatlanmış bilgisiz, kendi yazdığı yazıları savunamayan kişiler yazamaz diye, hala kıvırıyor, neden çünki biliyor başına gelecekleri.

Orada yazamayacağını çünki buna seviyesinin yetmediğini söylediğimiz için buna sığınıyor garibim.

Çünki bu arkadaş orada klavyenin tuşlarına basabiliyor ama burada basamıyor.

Sitelerde Paylaş
Kimse beni dinlemeye mecbur değildir.Ne karım ne de çocuklarım.Seni dinlemiyorlarsa,derdini anlatamıyorsundur.Ya da aptalca konuşuyorsundur.Adam gibi konuş,akıllı ol dinleyip dinlemeyeceklerine onlar karar verirler..Sen de saygı duyar oturursun yerine..

Yerse tabi..

Dinlemeyen evlat çok napıcaksın dedim ?? şahsen bi arkadaşımın oğlu yada kızı ot içiyordu defalarca uyardı dinlemiyor..

napıcaksın???

adamakıllı o konustu ben konustum tüm mahalle konustu yine dinlemedi..En sonunda kafası bulanıkken tecavüze uğricak

Sitelerde Paylaş

İnsan sevdiğini sakındırmak için döver evladım döver , dövmek deyince aklına pata küte dalmakta gelmesin..

Farzetki bol bol kredi kartlarına harcayan bi karın yada kızın oğlun var..anlattın anlattın dinlemediler eninde sonunda uyarma amaçlı dokundursun

ÇÜNKÜ TEKDİRLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR

ben nasıl hanımı çok önem arz eden durumda incitti isem oda oğlunu kızını dövebilir..

aranızda hanginiz ananızdan dayak yemedi :)

Sitelerde Paylaş

"Yok mu başka soru" diyerek, çok yazmak ama hiç bir soruya cevap vermeden yazmak ve yüzün hiç kızarmaması da bir tür meziyettir bence... müslümanlarda sık rastlanan bir meziyet...

Sitelerde Paylaş

mesele aldatması değilki mesele kanması gerçekten pazarlamacı sanabilir içeriye giren şerefsizde hırsız olabilir katil olabilir ki örnekleri çok yaşandı memlekette

Az önce karım evime eski arkadaşını alırsa uyarırım bunu tekrarlarsa kulağını çekerim diyen sensin.

Şimdide işi aldatmaya getirme diyende sensin. eyvah eyvah.

Tabi o sözler yedirilince kıvrım kıvrım kıvranıyorsun.

Bak ne hallerdesin kendine aynada bir bak utanacaksın.

Eve pazarlamacı gelecekmiş ne alakası var?

Karına eve pazarlamacı alma diyecek alırsa dövecek, bence eve pazarlamacı alınmaması olayını bile düşünemeyen kadın boşanır gider.

BİLEZİKLERİ İÇİN KESİLEN DUYMADINMI YOKSA KÖRMÜSÜN??

Bunu senin karın düşünemiyorsa döve döve anlatırım diyorsun yani, yakışır.

Ama seni şimdi biraz sıkıştırsam bu seferde bunu aksini söylersin.

işi hemen kadının aldatmasına getirme kafana seninde kuranla beraber binerim

Evet görüyoruz hep biniyorsun ama nedense hiç müslümanlarda dahil olmak üzere hiç gören yok bunu.

Ama kuranın sayende ne kadar çağ dışı, insanlık dışı olduğunu kesin ve tartışmasız biçimde defalarca gösterdik.

çakal sürüleri sizi

Senin nereye gidileceğinden haberin yokken bizler 100 kere gidip geldik.

O yüzden devam et.

Sitelerde Paylaş
"Yok mu başka soru" diyerek, çok yazmak ama hiç bir soruya cevap vermeden yazmak ve yüzün hiç kızarmaması da bir tür meziyettir bence... müslümanlarda sık rastlanan bir meziyet...

hodri meydan orda üstadınıza söylesin açsın konuyu aklınız sıra şakşakçılık yapacaksın beni kekleme andro :)

Sitelerde Paylaş
Az önce karım evime eski arkadaşını alırsa uyarırım bunu tekrarlarsa kulağını çekerim diyen sensin.

Şimdide işi aldatmaya getirme diyende sensin. eyvah eyvah.

Tabi o sözler yedirilince kıvrım kıvrım kıvranıyorsun.

Bak ne hallerdesin kendine aynada bir bak utanacaksın.

Eve pazarlamacı gelecekmiş ne alakası var?

Karına eve pazarlamacı alma diyecek alırsa dövecek, bence eve pazarlamacı alınmaması olayını bile düşünemeyen kadın boşanır gider.

Bunu senin karın düşünemiyorsa döve döve anlatırım diyorsun yani, yakışır.

Ama seni şimdi biraz sıkıştırsam bu seferde bunu aksini söylersin.

Evet görüyoruz hep biniyorsun ama nedense hiç müslümanlarda dahil olmak üzere hiç gören yok bunu.

Ama kuranın sayende ne kadar çağ dışı, insanlık dışı olduğunu kesin ve tartışmasız biçimde defalarca gösterdik.

Senin nereye gidileceğinden haberin yokken bizler 100 kere gidip geldik.

O yüzden devam et.

Bilezikleri için kesilen kadınlar haybeyemi kesildi sanıyorsun???

Sitelerde Paylaş
Dinlemeyen evlat çok napıcaksın dedim ?? şahsen bi arkadaşımın oğlu yada kızı ot içiyordu defalarca uyardı dinlemiyor..

napıcaksın???

adamakıllı o konustu ben konustum tüm mahalle konustu yine dinlemedi..En sonunda kafası bulanıkken tecavüze uğricak

Sen ne yapacaksın,, cevap veriyor: dövecek :lol::lol::lol:

Sakın bir doktora falan götürme döv.

Sitelerde Paylaş
İnsan sevdiğini sakındırmak için döver evladım döver , dövmek deyince aklına pata küte dalmakta gelmesin..

Farzetki bol bol kredi kartlarına harcayan bi karın yada kızın oğlun var..anlattın anlattın dinlemediler eninde sonunda uyarma amaçlı dokundursun

ÇÜNKÜ TEKDİRLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR

ben nasıl hanımı çok önem arz eden durumda incitti isem oda oğlunu kızını dövebilir..

aranızda hanginiz ananızdan dayak yemedi :)

Aferin sana. Sen oğlunu kızını çok para harcadıkları için döversen, emin ol onlar parayı başka yerlerden, başka yollarla bulmaya çalışacaklar. Bu hiç değişmez.

Onlara, o evin birer bireyi olduklarını ve sorumluluk almakları gerektiğini o zamana kadar öğretememişsen, o dayağı sana başka birilerinin atması lazım.

Şimdi çocuklar artık evden filan kaçıyor, haberin olsun...

Ben ne annemden ne de babamdan dayak yemedim. Çocuğuma da elimi sürmedim, bir kere bile ceza vermedim. Hiç gerek duymadım çünkü. Hoş, ceza da yanlış zaten, o da ayrı.

Sizin aklınız fikriniz birilerini cezalandırmak, dövmek, şiddet kullanmak...

İnsan müsveddeleri sizi...

Gerçi kızmamak, anlamak lazım sizi. Aklımız yetmez deyip duruyorsunuz zaten..

Sitelerde Paylaş
Sen ne yapacaksın,, cevap veriyor: dövecek :lol::lol::lol:

Sakın bir doktora falan götürme döv.

taksimde bara kaçıyorsa doktoramı götürüceksin :) kız kardeşim kaçtı ordan biliyorum..

uyardım dinlemedi 2 oldu 3 oldu 4 oldu sonunda köteği görünce daha bar mar bilmiyor

Sitelerde Paylaş
Aferin sana. Sen oğlunu kızını çok para harcadıkları için döversen, emin ol onlar parayı başka yerlerden, başka yollarla bulmaya çalışacaklar. Bu hiç değişmez.

Onlara, o evin birer bireyi olduklarını ve sorumluluk almakları gerektiğini o zamana kadar öğretememişsen, o dayağı sana başka birilerinin atması lazım.

Şimdi çocuklar artık evden filan kaçıyor, haberin olsun...

Ben ne annemden ne de babamdan dayak yemedim. Çocuğuma da elimi sürmedim, bir kere bile ceza vermedim. Hiç gerek duymadım çünkü. Hoş, ceza da yanlış zaten, o da ayrı.

Sizin aklınız fikriniz birilerini cezalandırmak, dövmek, şiddet kullanmak...

İnsan müsveddeleri sizi...

Gerçi kızmamak, anlamak lazım sizi. Aklımız yetmez deyip duruyorsunuz zaten..

yok şekerim ne idüğü belirsiz pezevenge kredi kartını verirse döverim bir gün evlenirde oğlum yada kızım olursa

çalıştımı saksı??

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...