Jump to content

Eşitlik Nerede?

Recommended Posts

>>> Peki ben 1300 lü yıllarda yaşadım kırda bayırda bir yetim kızın ebesini belledim,kimse duymadı görmedi yakalanmadım veya statümden dolayı paşa gibi yaşadım kimse gık diyemedi

PEki buna müsaade eden allah denen şerefsizin pisliğinin cezasını kim verecek kahhar?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

>>> Peki ben 1300 lü yıllarda yaşadım kırda bayırda bir yetim kızın ebesini belledim,kimse duymadı görmedi yakalanmadım veya statümden dolayı paşa gibi yaşadım kimse gık diyemedi

PEki buna müsaade eden allah denen şerefsizin pisliğinin cezasını kim verecek kahhar?

Allah onun hakkını ahirette öyle verirki , cehennemi görünce ne verse kabul edersin dert etme sen..

önce soruma cvp verin

Sitelerde Paylaş

Senin sorun lüzumsuz ve boş bir soru kahhar.. Dağın başında, 13 yaşında bir kız çocuğu olacakta, seni görecekte, kaçmayacakta, saklanmayacakta, sen de ona.. Geç önce bir böyle masal vaziyetlerini.. Abesin iştigali olmaz..

Ama sen bir cevap ver bakalım.. O allaha cezasını kim verecek? Ötekinin ynaması, sürünmesi, işkence görmüş olması, o kızcağızın çektiği acıyı, ızdırabı vs. yok etmeyecek.. O kız bu acıyla yaşayacak.. Bu acıyı çekmesine göz yuman tanrıya hakettiği cezayı kim verecek, süper zenci mi?

Sitelerde Paylaş
Senin sorun lüzumsuz ve boş bir soru kahhar.. Dağın başında, 13 yaşında bir kız çocuğu olacakta, seni görecekte, kaçmayacakta, saklanmayacakta, sen de ona.. Geç önce bir böyle masal vaziyetlerini.. Abesin iştigali olmaz..

Ama sen bir cevap ver bakalım.. O allaha cezasını kim verecek? Ötekinin ynaması, sürünmesi, işkence görmüş olması, o kızcağızın çektiği acıyı, ızdırabı vs. yok etmeyecek.. O kız bu acıyla yaşayacak.. Bu acıyı çekmesine göz yuman tanrıya hakettiği cezayı kim verecek, süper zenci mi?

Eski kralların zulm ettikleri halklar var..istediği kadını alıp beceren bırakan istediğin öldüren..

neyi boş bu sorunun o sadece bi örnekleme

onların hakkı nolacak bi cvp versene???

veya bugün zulme uğrayanlar , katilleri zengin oğlu diye yakalanmayan masumlar..

cvp versene sıkıyosa

tarihinde Kahharulazam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sevgili kardeşim;

galiba senin, cennetin de seviyeleri olduğundan haberin yok.

100 sene yaşayıp cennete gidenle, hemen ölen aynı ikrama tabi tutulmayacak.

Şuraya bak yahu! Ciddi ciddi inanıyorlar ve kulp da uyduruyorlar. :blink:

Aloooo! Lan oğlum ne cenneti, ne ikramı lan? Akıllı olsanıza! :fool:

Sitelerde Paylaş
Şuraya bak yahu! Ciddi ciddi inanıyorlar ve kulp da uyduruyorlar. :blink:

Aloooo! Lan oğlum ne cenneti, ne ikramı lan? Akıllı olsanıza! :fool:

evladım sen konuyu başka yere çekiyon.

biz "Allah var mı" "dinler doğrumu"yu tartışıyoz.

sen olm onlar zaten yok bi de inanıyolar diyon.

siz inanmadığınız, biz de inandığımız iç,n buradayız.

yoksa bu forumda ne işin (işimiz) var.

ayrıca çok dalga geçme sen gün gelir pişman olursun belki.

Sitelerde Paylaş
dünya acımasızsa allah da acımasız demektir.benden acımasız bir allaha ibadet etmemi bekleme.adamı sinir etmeyin ya.

ne kadar cocuk ruhlusun ne kadar basit düşünüyorsun bre ahmak ahiretin sebebi dünyadaki acımasızlıktır bre ahmak

Sitelerde Paylaş
yav bas git

neyi utanıyon mis gibi et!

kafan ne yöne çalışıyo senin.

utanıyosan yeme.

neden utanıyon kırk yıl düşünsem bulamam heralde.

yoksa dur! sen benle dalga mı geçiyon?

Mis gibi et...

Allah'ın akbabaya verdiği nimet...

Hamdolsun verdiğin nimetlere,

sıhhat ve afiyete...

doğuştan eşitiz...

hepimiz reşitiz...

Akbaba da Allah'ın kendisine nimet olarak verdiği mis gibi eti utanmadan yesin mi?...

3507745_640x419.jpg

3507776_808x282.jpg

4128103_450x290.jpg

Sitelerde Paylaş
Bu düzeni yoktan var edip her türlü gücü olduğu halde seyredenin hiç mi suçu yok?... Ben rahatsızım ama Allah değil...

ya söyle düşün ilaç da acıdır ama ilacı iyileşecegini bilerekden alırsın sevdiginden değil acıya zorluga gögüs görmenin manasıda bizim için budur hakımızı alacagız karsılıgını alacagız sen sanıyorsunki biz insanların acı cekmesinden zevk alıyoruz sadistiz

Sitelerde Paylaş

>>> andro bu bir insanlık sucudur onları sömürenin sucu yok mu?

Çekirgelere ne ceza vermeyi düşünüyorsun?

Müslümanlar, Afrika'daki açlığın sebebinin sömürgeler olduğunu sanır. Afrika'nın sömürülecek bir şeyi olmadığı için açtır zaten..

Afrika'daki açlık, pek çok yerde, çekirgelerden kaynaklanır. Diğer bölgelerde, kıtlık vs. gibi çeşitli etmenler yer alır ama sömürgecilik bu listede yer almaz..

Örneğin Afrika'nın en iyi sömürülmüş ülkesi G. Afrika'dır, ama orada açlık Türkiye'den daha azdır..

Sitelerde Paylaş
>>> andro bu bir insanlık sucudur onları sömürenin sucu yok mu?

Çekirgelere ne ceza vermeyi düşünüyorsun?

Müslümanlar, Afrika'daki açlığın sebebinin sömürgeler olduğunu sanır. Afrika'nın sömürülecek bir şeyi olmadığı için açtır zaten..

Afrika'daki açlık, pek çok yerde, çekirgelerden kaynaklanır. Diğer bölgelerde, kıtlık vs. gibi çeşitli etmenler yer alır ama sömürgecilik bu listede yer almaz..

Örneğin Afrika'nın en iyi sömürülmüş ülkesi G. Afrika'dır, ama orada açlık Türkiye'den daha azdır..

benim bildigim kadarıyla en zengin maden kaynakları afrikada oldugu içinn sömürlüyor bu yüzden açlar insanlık sucundan kastım onların sadece sömürülmesi olarak söylemedim onlar acken bizim yemek begenmememiz yardım etmememiz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...