Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

• İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ben de bu tiksindirici sesleri (müzik diyemiyorum) kim dinler diyordum. Şimdi öğrendim ve yanılmamış olduğumu nda bişr kere daha anladım.

Ceza filan da dinliyorsundur sen. Yakışır!

Bir RootAdmin'e ne kadar yakışıyor değil mi bu sözler!

Müzik diyemediği adamlar Avrupa'dan ödül almış, parlayan birer yıldızken hem de...

Diğer yandan dahi adminimiz müzik zevkine göre karakter tahlili yapmaya da başlamış, bu bir nevi tarot falı gibi birşey olsa gerek...

Gülsem mi ağlasam mı ... Ey Mahsunim nerdesin !

tarihinde MrGuitar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben de bu tiksindirici sesleri (müzik diyemiyorum) kim dinler diyordum. Şimdi öğrendim ve yanılmamış olduğumu nda bişr kere daha anladım.

Ceza filan da dinliyorsundur sen. Yakışır!

admin olarak böyle yakışırlı makışırlı nasıl konuşuyorsun lan sen haddini bil kim olduğunu zannediyorsun

ceza falan dinlemiyorum dinlesem nolucak sanamı sorucam

3. kişi olduğuna göre al buda senin araya girene bonus olarak bunu veriyoruz

http://x91.xanga.com/d11f053041035217419756/t170188289.gif

shit on you şarkısını sana armağan edicem birde

http://www.youtube.com/watch?v=9FTMTbeMGiI&feature=related

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Deha abi forumu takip ediyorsa onun için, etmiyorsa Karun için, değilse ifeel için hiç olmadı benim için...

ayıptır bea, bu şarkıyı daha geçen bana göndermiştin.

önüne gelene aynı şarkıyı mı gönderiyorsun sen?

B)

Sitelerde Paylaş

admin olarak böyle yakışırlı makışırlı nasıl konuşuyorsun lan sen haddini bil kim olduğunu zannediyorsun

Ne o, ağırına gitti galiba. Yorum da mı yapamayacağız? Sevmediğim müziği sevmediğim adam dinleyince bal gibi de yakışıyor işte!.. Lan'lı lun'lu konuş istediğin kadar; seviyesi belli olacak olan kendinsin nasıl olsa.

Sitelerde Paylaş

Kendi hatanızı başkasının hatalarını ortaya dökerek bastıramazsınız..Manga yı severim dinlerim..O iğrenç dediğiniz grup avrupadan ödül aldı..Vahşiye olan öfkenizi bu şekilde göstermek size yakışmamış ..Siz gercekten bilgili efendi birisiniz nasıl bu şekilde davrandıgınızı hala anlayamadım..Belkide bir ilk oldugu için tuhaf karsıladık..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...