Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

• İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne ilginç! Uzun bir süredir youtube yasak olduğundan, youtube'dan verilen linkler bende boş sayfa olarak görünmekteydi. Şimdi tüm linkler görünmeye başladı...

Yasaklara mı, internet yasağını yaratan AKP'ye mi, yoksa memmet emmiye(?) mi sövmek lazım?

tarihinde Allianoi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hocam üstteki progressive trance değil. vocal trance bu. hatta armin yapmamış olsa nadia ali söylediğinden pop müziği diyeceğim neredeyse. progressive'in ritimleri muhteşem uçurur, ağırdan yükselir, sonra alçalır geri uçar vs. felan :)

Sitelerde Paylaş

hocam üstteki progressive trance değil. vocal trance bu. hatta armin yapmamış olsa nadia ali söylediğinden pop müziği diyeceğim neredeyse. progressive'in ritimleri muhteşem uçurur, ağırdan yükselir, sonra alçalır geri uçar vs. felan :)

Aslında bende vocal sandım ilk dinlediğimde.Ama altta ki yorumlara baktım adamlar baya progressive demiş ve işin içinde ki Armin olunca doğrudur dedim.Ama bu konuda sana onlardan fazla güvenebilirim.Bir ara baya sağlam şarkılar koyuyordun da bu ara duruldun gibi biraz :)

Sitelerde Paylaş

Aydınlanma ve bu uğurda verilen mücadele uzun bir koşu, bir maratondur.

Selda Bağcan’nın aşağıdaki ezgisi neredeyse tüm enerjisini herkese örnek teşkil edecek şekilde aydınlanma ve Atatürkçü mücadeleye adamış cigi kardeşimize gelsin.

Başta Uğur Mumcu olmak üzere bir meşale gibi daima önümüzü aydınlatan o mert dostları, sırf bizler için kahpe pusularda canlarından olan o aydınlanmacı vefalı canları hiç unutmadık.

Unutturmayacağız da.

ÇÜNKÜ SEVGİ VEFADIR.

----------

Bir Pazar sabahıydı

Ankara kar altında

Zemheri ayazıydı

Yaz güneşi koynunda

Ucuz can pazarıydı

Kalemim düştü kara

Zalimler pusudaydı

Bedenim paramparça

Uğurlar olsun uğurlar olsun

Hüzünlü bulutlar yoldaşın olsun

Bir keskin kalem, bir kırık gözlük

YÜREKLİ YİĞİTLERE HATIRAN OLSUN

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne mutlu sazından sözünden, sesinden gayrısına yer vermeyip sazında da sözünde de samimi olanlara.

Ve yine ne mutlu kendisinden utanmayan, bastığı topraktan haberdar ve kokusunu misk misali içine çekenlere.

Ağaç, kökünden uzakta büyümez.

Değerli dostum Diriliş’e gelsin.

Başımda altın tacım

Hem susuzum hem açım

Yarimi bana verin

Gerisi anam bacım

http://www.youtube.com/watch?v=PUju2hWg7Ec

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biz türkü dinler türkü söyleriz.

Yarım asırdır adeta bir memba gibi fışkırıp garip gönüllerimizin susuzluğunu gideren türküleri…

Pusi ve Electra’ya gelsin:

Yollar engelim oldu gelemiyorum

Gurbet sevdiğim oldu dönemiyorum

Bir tutsam ellerini dünyalar benim olur

Doyamadım deme, bu gurbet sonum olur

Sitelerde Paylaş

Yine eşsiz usta Neşet Ertaş'tan içli ve sanat yüklü bir türkü.

Tüm dost bildiklerime.

Not: Tüm aramalarıma rağmen Neşet'in kendisinin videosunu bulamadım. Zeynep Cihan hakkıyla icra edememiş olsa da eserin sanat değerine paha biçilemez. Sindire sindire dinleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=fKZ_Sj55oL8

Sitelerde Paylaş

PearlyGates'e gelsin benden, oldukça hoş bir şarkı;

Radio Killer - Voila

Tahmin süper.En sevdiğim, en çok dinlediğim şarkıların en başında geliyor.Dinlemekten hiç sıkılmayacağım bir şarkı bu.Sezgilerin kuvvetli :)

Buda benden sana gelsin.Çok sevdiğim trance bir parça.

Dakota - Steel Libido

http://www.youtube.com/watch?v=U5DDxIHiB7M

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...