Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

• İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

her kim yapmış bilmiyorum bunu. yılların trance dinleyicisi olan beni, kulaklıklı 7.5 dk kesintisiz trans moduna üstüste 3 kere sokmuş müziktir. trans modda iken gözüm kapalı hayaller gidip gidip geliyordu gözümün önünde. böylesini armin'den bile dinlemedim, olamaz denilecek türden..

ileride bir gün arkadaşlarla vodkalı likörlü, trance ve elektronik parti verirsek bunu kesinlikle en başta çalacağım. :)

güzel başlıyor, ortalarına yakın bir yerde kısa süreliğine duraksıyor sonra esas güzelliğini sergiliyor.

Sitelerde Paylaş

@PearlyGates, güzel parçaymış. Ayık kafayla rahat gidiyor. Sen bir de bunları ayık kafayla dinle. :)

Durmadan aynı şeyi vuran, tek düze şeye müzik diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Ama bana göre bu gürültü bırakın ayık kafayı, ayık olmayanla bile çekilmez...

Siz gelin tangırtı dinleyeceğinize gerçek bir müzik, eşsiz bir sanat eseri dinleyin;

http://www.youtube.com/watch?v=TdAEmX0OpMk&NR=1

Sitelerde Paylaş

Durmadan aynı şeyi vuran, tek düze şeye müzik diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Ama bana göre bu gürültü bırakın ayık kafayı, ayık olmayanla bile çekilmez...

Siz gelin tangırtı dinleyeceğinize gerçek bir müzik, eşsiz bir sanat eseri dinleyin;

Müzik böyle birşey işte.Size göre gürültü bana göre sanat eseri. :) Kulakla alakalı bir durum sanırım.Ben yıllarca tek düze dediğiniz türden müzik çalan yerlerde çalıştığım için o tarzı benimsedim.Sizin astığınız müziği dinledim.Hiç ama hiç alışık olmadığım bir tarz olduğu için uykumu getirdi. :)

Buda size ve tüm foruma gelsin. :)

Anda Adam - Love On You

Sitelerde Paylaş

sürekli tekrarladığı durmadan aynı şeyi vurduğu öyle analog ritimler değil ama, hepsi birbirinden enfes elektronik ve dijital ritmler. farkı da burada zaten. üstelik tek bir ritm değil. bir çok ritmi üstüste basıp dönderiyor, bu da harika ve eşsiz bir müzik stili ortaya çıkarıyor. progressive dediğimiz trance türünde ritimler önce bir yada bir kaçtane ile başlayıp gitgide artıyor ve yükseliyor. bazı ritimler yükelirken diğerleri azalıyor, sonra azalanlar artıp artanlar azalıyor ... ortaya nefis bir şey çıkıyor. analog ritmlerde dediğiniz doğru olabilir, ama elektronikte bu geçersiz. trance müzik dünyanın en kaliteli müzik türüdür, diğer elektronik türleri olan house techno dance vs. türleri bile bu kadar kaliteli değil.

üstelik müzik anlanmaz, müzik dinlenir. müzikten mantıksal anlam çıkarmaya çalışmak komedidir. müziğin amacı dinlerken ruhu okşamak olmalı :)

tarihinde Suicide tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...