Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

bir kadın cinsel yönü dışında da çekici olabiliyormuş. gerçi ben onu bir kadın olarak görmüyorum. bence o bir kız çocuğu en azından bu şarkıda ve hep öyle olmasını umarım. bazen düşünüyorum da adam ve eşi yasak meyvayı yemeden önce ergenliğe ulaşmamış iki küçük çocuk muydu? eğer öyle idiyse o meyvayı hiç yememeliydiler. o masumiyet kaybedilmemeliydi. birbirimize olan sözlerimiz bir bakışma ve tebessümden, vücut temasımız ise aseksüel bir sevgiden müteşekkil sıkı sıkıya bir sarılıştan ibaret kalsaydı... bu şarkı bana bunları hissettirdi acaba abazanlara, tacizlere, tecavüzcülere ve bilumum sapıklara tedavi amaçlı dinletsek faydası olabilir mi acaba?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bu başlık yıllar önce sevgili Keklik tarafından açılmış müzik başlığıdır. Burada şarkılar paylaşılır. Başlık bu şekilde kalmalı, müzik ile ilgili yazılar asılmalıdır...

Ama Ateist-bakış isimli bir şahıs parazit yapmış ve derhal forumdan atılmıştır.

Aslında bu kişinin her görüldüğünde forumdan atılması için bir karar mevcutken, bir şans daha olur düşüncesiyle bu kişiliksiz şahısa yazması yönünde izin vererek hatayı ben yaptım. Bundan sonra kendisine başka hiç bir şans verilmeyecektir... Bu bağlamda sıkıntı verdiğimiz kişilerden özür dilerim...

Sitelerde Paylaş

"Bir ulusun yeni değişikliğinde ölçü, musikîde değişikliği kavrayabilmesidir. Bugün dinletilmeye yeltenilen musikî yüz ağartacak değerden çok uzaktır"

Evet, bugün (2000's) dinletilmeye yeltenilen musikî yüz ağartacak değerden çok uzak olmanın ötesinde yüz karartacak türdendir, yüz karasıdır.

"Dün (1928 ve ondan önceki yıllarda) dinletilmeye yeltenilen musikî yüz ağartacak değerdedir." diyor ve dün dinletilmeye yeltenilen yüz ağartacak musikî türünden olan yüz ağartacak bir parçayı sizlere dinletmeye yelteniyorum. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...