Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

Ben size artık olmayan bir guruptan, efsane ve soft bir parça yapıştırıyorum. Buyurun;

http://www.youtube.com/watch?v=NUbTW928sMU

Oooo, Nostaljik hoş bir şarkı Sevgili Kaunos. Sanırım zevkiniz klasiğe yatkın. O sert pis şeyden sonra bu güzellik ruhumu dinlendirdi. Ben de size aynı dönem klasiklerinden bir Scorpions yollasam belki bu sefer beğenirsiniz. ( Sertte gelebilir. Bilemiyorum :) )

Sitelerde Paylaş
  • İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cariye süpersin, bu parçayı bilirim ama bulamazdım, sayende dinliyorum teşekkürler..

Hangisi? İki şarkı var orada. Bir de, demin dikkatimi çekti, sana yolladığım Nazan Öncel'in şarkı sözlerini beğenememişsin.(sanırım) Kıvırtıyor diyorsun ya yazarlara. Bence uygundur. Elinde de Hayvan pankartıyla dolaşıyor hem :)

Sitelerde Paylaş

Hangisi? İki şarkı var orada. Bir de, demin dikkatimi çekti, sana yolladığım Nazan Öncel'in şarkı sözlerini beğenememişsin.(sanırım) Kıvırtıyor diyorsun ya yazarlara. Bence uygundur. Elinde de Hayvan pankartıyla dolaşıyor hem :)

Son eklediğinden (Scorpions) bahsettim :) O parçayı bilirim dinlemişimdir severimde ama bulamazdım nedenini demeyeyim çok dedim çünkü :D Nazan'ın o şarkısıda güzel ama ben yanlış yapmışım, sana gönderdiğim şarkıyı severim sende arada bu tarz şarkı asıyorsun o nedenle sana yolladım ama şarkının söz ve içeriği yanlış anlaşılabilecek tarzda onu çakmadım yani :lol: , onu demek istedim, ben bazen istem dışı aklımdan geçmeyecek şekilde pot kırarım, huyum kurusun :)
Sitelerde Paylaş

Son eklediğinden (Scorpions) bahsettim :) O parçayı bilirim dinlemişimdir severimde ama bulamazdım nedenini demeyeyim çok dedim çünkü :D Nazan'ın o şarkısıda güzel ama ben yanlış yapmışım, sana gönderdiğim şarkıyı severim sende arada bu tarz şarkı asıyorsun o nedenle sana yolladım ama şarkının söz ve içeriği yanlış anlaşılabilecek tarzda onu çakmadım yani :lol: , onu demek istedim, ben bazen istem dışı aklımdan geçmeyecek şekilde pot kırarım, huyum kurusun :)

Estağfurullah. Kırılmış pot görmüyorum ben ortada.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...