Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

• İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hiç müslüm koymuyonuz, kahtalı yok, needem ben elin gavur müzüklerini, koy bizim kazancı bedihten nemrutun kızınıda doya doya dinliyelim be dostum. :(

Off of çok bozuldu yeni nesil.

Loreen mc kennit mi neyim, ha o kızcazın dilini anamasamda hoş geliyor sesi. Sanırım bizim doğulu aslen. Çemişkezekli olabilir. -_-

Tam babamın kafasındasın, kahtalı Mıçı'yı sever :)
Sitelerde Paylaş

Yav insafsız dostum, emrah kelimesi çıktımı azımdan. Böyle zulümü cehennemde bile görmeyecem ben(ateistlerden habarı yokta tanrıların ondan bizi almıyolar) E ben iflah olmam. beddua ediyom, emrahlara gelesin, thorun mroljininden mahrum olasın, asgarda varamayasan. oy ben nerelere gidem.

Sevdiklerinle hep huzurlu, mutlu ve emrahsız kalasın.

Sevgi saygımla

Not: Hediyenin eyisi kötüsü olmaz, dosttan gelen her cefaya buyurun hoş geldiniz diyorum.

Sitelerde Paylaş

Yav insafsız dostum, emrah kelimesi çıktımı azımdan. Böyle zulümü cehennemde bile görmeyecem ben(ateistlerden habarı yokta tanrıların ondan bizi almıyolar) E ben iflah olmam. beddua ediyom, emrahlara gelesin, thorun mroljininden mahrum olasın, asgarda varamayasan. oy ben nerelere gidem.

Sevdiklerinle hep huzurlu, mutlu ve emrahsız kalasın.

Sevgi saygımla

Not: Hediyenin eyisi kötüsü olmaz, dosttan gelen her cefaya buyurun hoş geldiniz diyorum.

Feci beddua etmişsin yanlız...

Thor'un çekicinden mahrum kalan gözler kördür....

Thor'un hemşerilerinden gelsin o zaman:

Sitelerde Paylaş

İnmanah, budur be dostum, bellerophon dostum heç anamıyo benim ruhumdan(ruhsuzmuyum neyim)Off of, örtki ölem.Bellerophon bunun üstüne aldım tüm beddualarımı geri, hepinize(herkestir kastım, alınmayana alınırım, üçe beşe) kocaman sevgi ve saygı, sevdiklerinizle en güzel olanı, kendinizi ve güzelliklerinizi paylaşmanız dileğimle dostlar...

Sitelerde Paylaş

Feci beddua etmişsin yanlız...

Thor'un çekicinden mahrum kalan gözler kördür....

Thor'un hemşerilerinden gelsin o zaman:

Of of of, çok hoş bir parçaydı, dinlemişmiydim bilmiyorum. Belki asmışsındır ama hatırlamıyorum, ilk defa gibi oldu..
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...