Jump to content

Müzikle Açalım

Recommended Posts

• İleti 6,7k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bu parçayı kime göndersem diye düşündüm kimseyi bulamadım..

Bir kişi yerine, içinden "keşke çocuk olsaydım" diyenleere ve her şeye rağmen içindeki çocuğu yaşatmasını bilenlere gitsin bari...

Xêzil disa zar büma (Keşki yine çocuk olsaydım)

http://www.youtube.com/watch?v=FFwDcnloU6U

Sözler kürtçe olduğu için müziğin sesini kısabilirsiniz ama görüntülere kesinlikle bakın...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

ayrıca burdaki şarkıları canı çok sıkkın olan amazontaya,sürekli tartışdığım her yazıda karşıma çıkan başbelası x islama:))))). ve tabikide diğer müslüman ve ateist arkadaşlarıma gönderiyorum

Sitelerde Paylaş
ayrıca burdaki şarkıları canı çok sıkkın olan amazontaya,sürekli tartışdığım her yazıda karşıma çıkan başbelası x islama:))))). ve tabikide diğer müslüman ve ateist arkadaşlarıma gönderiyorum
sayın amazontanın bu başılğı baktığını sanmıyorum çünkü ben daha önce bir parça gönderdim teşekkür falan etmedi :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
sayın amazontanın bu başılğı baktığını sanmıyorum çünkü ben daha önce bir parça gönderdim teşekkür falan etmedi :)

saygılarımla

hallac kusura bakma şimdi gördüm. harun25e vesile olduğu için teşekkür edebilirim sanırım. aynı şekilde sana da teşekkür ederim. zevkimi nasıl hissettiğini merak ediyorum doğrusu. beni çok etkileyen bir şarkıyı gönderiyorum sana; melina kana'dan na valo ta metaxota. anlamı bilmesem de sözlerinin, beni çok duygulandırıyor ve uzaklara götürüyor. yaşamak istediğim yerlere.

Sitelerde Paylaş
hallac kusura bakma şimdi gördüm. harun25e vesile olduğu için teşekkür edebilirim sanırım. aynı şekilde sana da teşekkür ederim. zevkimi nasıl hissettiğini merak ediyorum doğrusu. beni çok etkileyen bir şarkıyı gönderiyorum sana; melina kana'dan na valo ta metaxota. anlamı bilmesem de sözlerinin, beni çok duygulandırıyor ve uzaklara götürüyor. yaşamak istediğim yerlere.

yav insan bi teşekkürde bize eder ;)

Sitelerde Paylaş

saygılarımla

ya bak nasıl geldi.e tabi beni çok sever kendisi hemen geldi buraya hasretime dayanamadı ;)

Sitelerde Paylaş

şakavari bir sitemdi.. Ama iyiki sitem etmişim çünkü gercekten çok harike bir parçayla karşığını aldım.. Ve böyle bir sesin arşivimde olmamasına içerledim.

melina kana'dan na valo ta metaxota. anlamı bilmesem de sözlerinin, beni çok duygulandırıyor ve uzaklara götürüyor. yaşamak istediğim yerlere.
hissetiklerinizi aynısını hissetiğimden emin olabilirsiniz. Gerçi yaşamak istediğimiz yerler ayrıdır mutlaka ama olsun ... Ben Yaşar Miraç'ın sınırlarını çizdiği o lacivert bir ülkeyi tercih edenlerdenim...

saygılarımla

gurbete kacacagim

o lacivert ulkeye

o huzunc denizine

uzayan iskeleye

ansizin sormaksizin

neler kalir geriye

gurbete kacacagim

o kimsesiz ulkeye

o geri donulmeze

baglanan ilk kopruye

umarisiz durmaksizin

acilar tuketmeye

gurbete cikacagim

o duvaksiz tepeye

o yolunda gozyasi

cesmesi kuru koye

kopup yalnizligimdan

kopup sonsuzlugumdan

gurbete kacacagim

gurbete tukenmeye

Sitelerde Paylaş
ya bak nasıl geldi.e tabi beni çok sever kendisi hemen geldi buraya hasretime dayanamadı ;)

özelden mesaj atmışsın bakayım diye. ben de kesin yine cinsiyetçi birşeyler yazmışsındır diye baktım. aslını istersen midemi bulandırıyorsun. her yazdığınla.

Sitelerde Paylaş
özelden mesaj atmışsın bakayım diye. ben de kesin yine cinsiyetçi birşeyler yazmışsındır diye baktım. aslını istersen midemi bulandırıyorsun. her yazdığınla.

burda tartışma yok.burası müzik bölümü biliyorsun.hiç bi konuda tartışmicam burda.tartışma yeri bura değil.

Sitelerde Paylaş

yok mideye iyi geldiğim söylenir :);) .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...