Jump to content

Müslümanlar kendi doğrularını dayatmazmış

Recommended Posts

Mürtedd,

Bu adamların köşe yazarı olduklarına bakarak entelektüel oldukları yanılgısına düşmüşsün.Bunların hepsi deli saitin yazdıklarına tapan yobazlar,

ludwig'e gönderilen yanıt çok süpermiş gerçekten,neyi eleştirsek ağzınızdan salya akıyor diyor adamlar

mutlaka öylesi de vardır.

hatta, şimdi tekrar düşündüm de

senin de dediğin gibi

benim düşündüğümden çok daha fazladır bunlar.

ama gene de aralarında bolca sahtekar olduğundan da eminim.

ve bence aslında neyin ne olduğunu anlamak,

bu yalanların bu zamanda artık iyiden iyiye eskidiğini görmek için

çok da entellektüel olmak gerekmiyor.

gelen cevabı görünce harbiden savunduklarına inanan malların

hiç de az olmadıklarını iyiden iyiye düşünmeye başladım. :)

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...

Müslümanları da çok tahammüllü, çok liberal, kendinden olmayan hayat tarzlarına, hayata bakışlara felan saygı gösteren bir güruhmuş gibi sunmanızı da yemezler. Talibanlar okula giden kızların suratın kezzap atarken, okulları yıkarken, intihar bombacılığını kınayan müftilere intihar bombacısı gönderirken, Suudi Arabistan'da kadınlar bir tek gözleri görünürken ve bazı din adamları kadınlar makyaj yapıyor diye iki açık göze bile tahammül etmeyip tek gözün kapatılmasını önerirken, kadınlar araba kullanamazken, ve İran'da 16 yaşında gençler eşcinsel oldukları için meydanda vinçlere asılıp idam edilirken, kadınlar bu devirde hala "fuhuş" suçuyle beline kadar gömülüp taşa tutma suretiye idam edilirken, ve Türkiye'de alperenler içki içiliyor diye konser basarken, kimse sizin İslam'ın ne kadar liberal ve özgürlükçü olduğuna, ne kadar başka hayat tarzlarına saygı gösterdiğine, ve ne kadar kendi doğrularını insanlara dayatmadığına dair attığınız utanmaz yalanlara inanmaz.

İmza vs.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Çok güzel yazmışsın Ludwig. Tebrik ederim. Çok da eğlenceli bir cevap olmuş ama adamlar ne kadar eğlenmiştir bilemem tabii.

Aslında hepimizin bu adamlara arada bir (hatta sık sık) bu tür cevaplar yazması lazım. Herkesin salak olmadığını ve o masalları yutmadığını bilmeliler.

Biliyorlar tabii ama görmeliler de.

Valla özellikle alıntıladığım son paragrafta çok güzel özetlemişsin bu ilkel ve insanlık düşmanı dini.

Hızını alamadığın diğer yanıtın da çok güzel.

İyi yapmışsın, tekrar tebrikler.

Arşivi dolaşıyordum ki gözlerime inanamadım. Ludwig eskiden zaman gazetesine ağır eleştirilerde bulunyormuş.

Eskiden gerçekten iyi yazıyormuş ve IFeelGood'dan bile teşekkür almış. Ludwig eskiden güzel yazıyormuş.

Bu eskilerin Ludwig dediği üye Entelesan nickli üye değil mi? AKP li değilmiş demek ki eskiden.

Gerçekten şaşırdım çünkü bütün üyeler başıkta Ludwig'e özellikle teşekkür etmiş. :blink:

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...