Jump to content

Ateistlerin İslam düşmanlığı...

Recommended Posts

"İblisin hilelerine karşı koymak için Tanrının sağladığı bütün silahları kuşanın." Efesliler 6. bölüm 11. ayet

hristiyanlık neyse müslümanlıkta odur. ikiside aynı bok

saçmalamışsın kardeş.günümüz hristiyanlığı sevgi dinidir.islam şiddet dinidir.isa ne demiş:bir yanağına vurana öbür yanağını çevir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

saçmalamışsın kardeş.günümüz hristiyanlığı sevgi dinidir.islam şiddet dinidir.isa ne demiş:bir yanağına vurana öbür yanağını çevir.

Ona bakarsan Kur'an'da da sevgi, iyilik, kardeşlik üzerine yazılmış çok güzel ayetler var. Niye ona da sevgi dini demiyorsun?

Bütün dinlerde aralara sıkıştırılmış güzel sözler vardır. İslam'da dahil. Ama bu, o dinin bütünüyle güzel ve anlamlı bir din olduğu anlamı taşımaz.

Arkadaşlar İncil'den bir sürü vahşet ayeti asmış işte. Onları bir daha oku bence.

Hristiyanlık sevgi dini miymiş, ondan sonra karar ver...

Sitelerde Paylaş
Ona bakarsan Kur'an'da da sevgi, iyilik, kardeşlik üzerine yazılmış çok güzel ayetler var. Niye ona da sevgi dini demiyorsun?

Bütün dinlerde aralara sıkıştırılmış güzel sözler vardır. İslam'da dahil. Ama bu, o dinin bütünüyle güzel ve anlamlı bir din olduğu anlamı taşımaz.

Arkadaşlar İncil'den bir sürü vahşet ayeti asmış işte. Onları bir daha oku bence.

Hristiyanlık sevgi dini miymiş, ondan sonra karar ver...

arkadaşım islama sevgi sıkıştırılmıştır ama hristiyanlıkta sıkıştırılmamıştır en fazla 5-6 tane şiddet içerikli ayetler çıkarabilirsiniz ki %90'ı sevgidir bu dinin,araya maraya sevgi sıkıştırılmamıştır hristiyanlıkta.

hırsızlık yapan ile tecavüz edeni suç açısından nasıl aynı kefeye koymuyorsak islam ile hristiyanlığı ikiside aynı bok diyemezsiniz,

ben inanmıyorum ama hristiyanlığa saygı gösteriyorum çünkü zarar veren bir din değil sevgiyi amaçlıyor ama islam bir vahşet.

bazen türk ateistleri sevmiyorum,bizde araştırıyoruz doğruyu buluyoruz ama gözümüzü kapatmıyoruz.

bende gözüm kapalı her dine hakaret edim hiç bir bilgi sahibi olmadan,

sırf hristiyanlık teizm diye aşağılıyorsunuz,hadi islam aşağılanır ne bok olduğu belli ama hristiyanlık gayet hoş bir din ve bir sakıncası yok.

olmasa daha iyi olur ama olmasıda bir zarar değil bence.

sizin fanatikliktan başka birşey yaptığınız yok,hani maganda fanatikler olur ya böyle,aynen öylesiniz,bir şeyleri ayırmasını bilin.

göz var nizam var ya islam ile hristiyanlığı nasıl bir tutarsınız,adil olmak lazım yani.

Sitelerde Paylaş
ssinnerr ,

Sana birkaç soru :

- Dinin direği nedir ; namaz mı , oruç mu ?

- Eğer namazsa , niye bu ülkede insanların ekseri çoğunluğu pek namaz kılmaz ve kimse de ''niye namaz kılmıyorsun'' diye o kişiyi sorgulamaz , amma iş oruca gelince insanlar müslüman olduğunu hatırlar ve tutar , sence neden ?

- Bu işin gerisinde ( yani ekseri çoğunluğun oruç tutmasının gerisinde ) toplumsal baskı olabilir mi ?

Eğer bu sorulara laga lugayla değil de dürüstçe cevap verirsen , bil ki Jadı'nın kasdettiği de bir bakıma işte budur .

öncelikle teşekkür ediyorum Sn Yakup...

Dinin direği şudur(namaz) die bir tanımı ninemden duymuştum.

yıllar geçtikce bu işlerle ilgilendim. dinin direğinin namaz olduğuna dair bir bulguya kesin olarak rastlamadım.dinin direği olarak temizliği de işaret eden hadisler var, namazıda, adaletli olmayıda...

ben bu konuda şunu düşünüyorum. bunlar kişinin kendisine kalmış şeyler.

namazdan lezzet alan müslüman için namaz dinin direğidir.

oruç tutarken maneviyatının en sağlam olduğu zaman olarak görüyorsada oruç dinin direğidir.

yani herkesin islamdan anladığı şey farklıyken kalkıpda dinin direği şudur demek sadece tartışma yaratır, bundan öte gitmez.

toplum neden oruç utmayana tepki veriyor ve neden herkes namaz kılmıyorken oruç tutuyor...??

oruç ibadetler içinde sağlıklı bir birey için en kolay ibadettir. kişi ataleti bahane ederek 5 vakit abdest alıp namaz kılamayabilir.ne biliym en azından ben sabah namazına çok zor kalkarım yada kalkamam.ama sahura kalkmadan da oruç tutabiliorum. bir çok insanında benle aynı görüşe olduğu düşünüyorum.

aslında insanlara neden namaz kılmıyorsun diye sormak pek hoş gelmiyor.

dayatmayla kişileri dine yaklaştıramazsın ancak soğutursun...

burdaki ateist arkadaşlarında bir çoğunun dyatama yüzünden dinden çıktığını biliyorum...

bu bağlamda neden oruç tutmuyorsun diye adam döven ülkücü takımının da tebliğ amaçlı bir çaba içinde olmadıklarına da şahit oldum...

Anaka Gazi'de,

ülkücü gençler reislerini arayıp diyor ki " reis, burda oruç tutmayan bir adam var çabuk gel"

reis: Çayımı içip geliyorum...

işte bukadar absürttür.

onlar müslüman diye yaptıklarını savunmuyorum, tamamen yanlış... bu yanlışıda tüm mslümanlara addetmek yanlışın üstüne mercek tutmaktır...

yakup--saygılı üslubun için tşekürler.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş
Hristiyanlık zamanında sevgi dini değildi.

Ama şimdi kesinlikle sevgi dini..

Başka türlü varlığını sürdüremeyeceği anlaşılınca bu yolu seçti.

İslam için bu yol henüz erken. Ve belki de İslam bu yolu hiç seçmeyecek.

İslamın varlığını sürdürebilmesini sağlamak için hristiyanlığa benzetmeye başladılar.

Kutlu doğum haftası ve peygamber aşkı. Bunlar eskiden yoktu. En azından türkiye'de yoktu.

Eskiden peygamber ve yoldaşlarına saygı ve korkuyla yaklaşılırdı. Şimdilerde yüzgöz oldular.

Belki hâlâ peygamberlerinin rüyalarında gelip "hött! yılışma" demesinden korkuyorlardır.

Peygamber sevgisi furyası, en azından türkiye'de müslümanlar hristiyanlığın isasını kıskandıktan sonra çıktı.

Şimdi bunun yanısıra hristiyan yobazlarını da kıskandılar.

Yabancılar türkiye'deki on bin yıldan eski tapınağı ziyaret ede dursunlar,

(bkz. http://www.smithsonianmag.com/history-arch...=y&page=1#)

bizim yobazlar insanlık tarihinin sekiz bin küsür senelik olduğuna inanmanın yanısıra, iki yüzyıl sonra kıyametin kopacağını da savunuyorlar.

İçi dışı özenti bu dinin.

Sitelerde Paylaş

Ya bırakın , islamı eleştirmek için hristiyanlığı yüceltmeyin burada. Hristiyanlık modernizmi keşfetti ve orta çağ karanlığından kurtuldu, orta çağda yapmadığı şey yoktu. İdam çeşitlerini bilmiyorsunuz sanırım. Galileo nun yaşadıklarını okumadınız sanırım. Haçlı seferlerinden söz etmeye gerek var mı? Ki hala bugün Bush Irak'a girdiğinde : "bizi buraya hz. isa gönderdi" demiştir. ve hristiyan tarikatlarine üye oldugu herkes tarafından bilinir.

Evet bugün hristiyanlık gelişimini tamamladı ve çağdaşlaştı ( kiliseler bundan hala memnun değil ) . Ancak islam hala maddi olarakta ezilmişliğin verdiği hırsla dünyaya tehdit savuruyor.

tarihinde ezogelincorbasi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ya bırakın , islamı eleştirmek için hristiyanlığı yüceltmeyin burada. Hristiyanlık modernizmi keşfetti ve orta çağ karanlığından kurtuldu, orta çağda yapmadığı şey yoktu. İdam çeşitlerini bilmiyorsunuz sanırım. Galileo nun yaşadıklarını okumadınız sanırım. Haçlı seferlerinden söz etmeye gerek var mı? Ki hala bugün Bush Irak'a girdiğinde : "bizi buraya hz. isa gönderdi" demiştir. ve hristiyan tarikatlarine üye oldugu herkes tarafından bilinir.

Evet bugün hristiyanlık gelişimini tamamladı ve çağdaşlaştı ( kiliseler bundan hala memnun değil ) . Ancak islam hala maddi olarakta ezilmişliğin verdiği hırsla dünyaya tehdit savuruyor.

sen gerçekten kıt beyinlisin sanırım anlamak istemiyorsun ben burada incil ile kuranı karşılaştırıyorum sen bana hristiyanların yaptıklarını anlatıyorsun ya hasta mısın sen esrarla mı giriyorsun siteye veya gerçekten kıt beyinlisin.

taa bush a kadar girmişsin yuh kıt ya,bush ırağa girdi diye hristiyanlık kötü oluyor :lol:

incil ile kuranı karşılaştır bak,parazit yapmaktan başka birşey yaptığın yok.

Sitelerde Paylaş
Hem saldıracaksın hem saygı bekleyeceksin bence bu çok anlamsız. Kim naparsa yapsın islamın varoluşu ateizme hiristiyanlığa yada başka dinlere saldırmak değildir kendi güzelliklerini anlatmak kendi güzelliklerini bilmektir.

Şayet varsa anlatacak birşeyiniz sizde saldırmak yerine kendinizi anlatmalısınız.

Bak; haklara, halklara ve özgür düşünceye saldırı nasıl olur gör:

Bu arada, başa geldiğinde, dinden çıkanı idam eden, zorla oruç tutturan, insanların cinselliğine sınır koyan, yediğine içtiğine, giydiğine karışan, mahalleliye insan taşlatan bir idare demokratik olamaz elbette...

Fakat benim asıl merak ettiğim, müslümanların ellerindeki bu son derece tehlikeli ve yayılmacı dini referans göstererek nasıl demokratik hak talep etme cüretinde bulundukları...

Demokratik hak talep eden müslüman kadınlar:

4150771_550x365.jpg

Bu da haklarını tam olarak alınca ve çoğunluk olunca olacaklar:

3913593_500x311.jpg

İslamda demokratik uygulamalar:

İslamdan çıkan kişinin öldürülmesinin hikmeti nedir?

Değerli Kardeşimiz;

İslâmiyet sair dinlere kıyas edilmez. Bir Müslüman, İslâmiyetten çıksa ve dinini terk etse, daha hiçbir peygamberi kabul edemez. Belki Cenâb-ı Hakkı dahi ikrar edemez ve belki hiçbir mukaddes şeyi tanımaz; belki kendinde kemâlâta medar olacak bir vicdan bulunmaz, tefessüh eder. Onun için, İslâmiyet nazarında harbî kâfirin hakk-ı hayatı var. Hariçte olsa, musalâha etse; dahilde olsa, cizye verse İslâmiyetçe hayatı mahfuzdur. Fakat mürtedin hakk-ı hayatı yoktur. Çünkü vicdanı tefessüh eder, hayat-ı içtimaiyeye bir zehir hükmüne geçer. Halbuki, Hıristiyanın bir dinsizi, yine hayat-ı içtimaiyeye nâfi bir vaziyette kalabilir. Bazı mukaddesâtı kabul eder ve bazı peygamberlere inanabilir ve Cenâb-ı Hakkı bir cihette tasdik edebilir. (Mektubat, Yirmi Dokuzuncu Mektup 423)

İrtidat dinden dönme demektir. Buna göre mürted ise, daha önce inandığı bütün mukaddesâtı inkâr eden insandır. Ve bu insan bir bakıma Müslümanlara ihanet etmiştir. Bir kere ihanet eden, her zaman ihanet edebilir. Onun için de bazılarına göre mürtedin hayat hakkı yoktur. Ancak fıkıh âlimlerinin sistematize ettiği şekle göre, mürted hangi meseleden dolayı irtidat ettiyse, evvelâ ona o mesele en ince teferruatına kadar anlatılıp izah edilecektir. Belli bir süre takibe alınarak, takıldığı hususlarda iknaya çalışılacaktır. Bütün bunların fayda vermediği zaman da artık o insan İslâm bünyesinde bir ur ve çıban başı olduğu tebeyyün edince de ona göre muamele yapılacaktır...

Sitelerde Paylaş
sen gerçekten kıt beyinlisin sanırım anlamak istemiyorsun ben burada incil ile kuranı karşılaştırıyorum sen bana hristiyanların yaptıklarını anlatıyorsun ya hasta mısın sen esrarla mı giriyorsun siteye veya gerçekten kıt beyinlisin.

taa bush a kadar girmişsin yuh kıt ya,bush ırağa girdi diye hristiyanlık kötü oluyor :lol:

boş konuşuyorsun. incili okumuşta hatim etmiş gibi konuşma burada.

YASA KİTABI (DEUTERONOMY) BÖLÜM 20

10 "Bir kente saldırmadan önce, kent halkına barış önerin.

11 Barış önerinizi benimser, kapılarını size açarlarsa, kentte yaşayanların tümü sizin için angaryasına çalışacak, size hizmet edecekler.

12 Ama barış önerinizi geri çevirir, sizinle savaşmak isterlerse, kenti kuşatın.

13 Tanrınız RAB kenti elinize teslim edince, orada yaşayan bütün erkekleri kılıçtan geçirin.

14 Kadınları, çocukları, hayvanları ve kentteki her şeyi yağmalayabilirsiniz. Tanrınız RAB'bin size verdiği düşman malını kullanabilirsiniz.

15 Yakınınızdaki uluslara ait olmayan sizden çok uzak kentlerin tümüne böyle davranacaksınız.

ZEBUR (PSALMS) BÖLÜM 94

1 Ya RAB, öç alıcı Tanrı, Saç ışığını, ey öç alıcı Tanrı!

HEZEKİEL (EZEKIEL) BÖLÜM 11

8 Kılıçtan korktunuz, ama ben üzerinize kılıç göndereceğim. Rab Yahve böyle diyor.

AMOS BÖLÜM 9

1 Rab'bi gördüm, Sunağın yanında duruyordu. "Sütun başlıklarına vur, Eşikler sarsılsın" dedi, "Başlıkları insanların başında parala. Sağ kalanları kılıçtan geçireceğim. Kaçan, kurtulan olmayacak,

2 Ölüler diyarını delip girseler, Elimi uzatıp onları çıkaracağım. Göklere çıksalar, Onları oradan indireceğim.

3 Karmel Dağı'nın doruklarına gizlenseler, Ardlarına düşüp onları yakalayacağım. Gözümün önünden uzağa, denizin dibine girseler, Orada yılana buyruk vereceğim, Onları sokacak.

4 Düşmanlarınca sürgün edilseler, Orada kılıca buyruk vereceğim, Onları biçecek. Gözümü üzerlerinden ayırmayacağım, Ama iyilik için değil, kötülük için."

YEREMYA (JEREMIAH) BÖLÜM 49

37 Düşmanlarının önünde, Can düşmanlarının önünde Elam'ı darmadağın edeceğim. Başlarına felaket gönderecek, Şiddetli öfkemi yağdıracağım" diyor RAB, "Onları büsbütün yok edene dek Peşlerine kılıcı salacağım.

MATTA (MATTHEW) BÖLÜM 10

34 «Yeryüzüne barış getirmeye geldiğimi sanmayın! Ben barış değil, kılıç getirmeye geldim.

LUKA (LUKE) BÖLÜM 12

49 «Ben dünyaya ateş yağdırmaya geldim. Keşke bu ateş daha şimdiden alevlenmiş olsaydı!

50 Katlanmam gereken bir vaftiz var. Bu vaftiz gerçekleşinceye dek nasıl da sıkıntı çekiyorum!

51 Yeryüzüne barış getirmeye mi geldiğimi sanıyorsunuz? Size hayır diyorum, ben ayrılık getirmeye geldim.

52 Bundan böyle bir evde beş kişi, ikiye karşı üç, üçe karşı iki bölünmüş olacak.

53 Baba oğluna karşı, oğul babasına karşı, anne kızına karşı, kız annesine karşı, kaynana gelinine karşı, gelin kaynanasına karşı olacaktır.»

LUKA (LUKE) BÖLÜM 19

27 `Beni kral olarak istemeyen o düşmanlarıma gelince, onları buraya getirin ve gözümün önünde kılıçtan geçirin!'»

LUKA (LUKE) BÖLÜM 14

25 ve 26 Kalabalık halk toplulukları İsa'yla birlikte yol alıyordu. İsa dönüp onlara şöyle dedi: «Biri bana gelip de babasını, annesini, karısını, çocuklarını, kardeşlerini, hatta kendi canını bile gözden çıkarmazsa, benim öğrencim olamaz.

MATTA (MATTHEW) BÖLÜM 5

22 Eğer sağ gözün seni günaha sokarsa, onu çıkar, at. Çünkü vücudunun bir üyesinin yok olması, tüm vücudunun cehenneme atılmasından iyidir.

30 Eğer sağ elin seni günaha sokarsa, onu kes, at. Çünkü vücudunun bir üyesinin yok olması, tüm vücudunun cehenneme gitmesinden iyidir.

MATTA (MATTHEW) BÖLÜM 18

8 «Eğer elin ya da ayağın seni günaha sokarsa, onu kesip at. Çolak ya da tek ayaklı olarak yaşama kavuşman, iki el iki ayak sahibi olarak sönmez ateşe atılmandan iyidir.

9 Eğer gözün seni günaha sokarsa, onu çıkarıp at. Tek gözle yaşama kavuşman, iki göz sahibi olarak cehennem ateşine atılmandan iyidir.

boş bir adam olduğun imzandan da belli zaten..

osmanlı nazi almanyasıymış. nazinin ne oldugunu bilmiyorsun sen daha. ümmet devleti ile ırk devleti arasındaki farkı öğrenmen lazım önce..

nazi almanyası = türkiye cumhuriyetidir

istiklal marsından tut, ögrenci andına kadar, ne mutlu türküm laflarından tut, bisekikefal kafatası sözüne kadar ne varsa tc de var. türlü asimilasyonlar, cografyada yaşayan herkesi türk oalrak nitelemeler. azınlıkları hiçe saymalar vs vs vs.Sen daha oraya koydugun bayrağı bile incelememişsin, saldırgan bir it resmi koymuşsun oraya.

tarihinde ezogelincorbasi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hristiyanların kutsal kitabı eski ve yeni ahit diye ikiye ayrılır.

eskisi tevrat yenisi incildir.

sen tevrat ve incili okuuduğunda

kuranın bilhassa tevrattan çok daha insancıl olduğunu görürsün.

gene kuran kadın, insan hakları vs. gibi konularda

incilden de fersah fersah ileridedir.

bugün hristiyanlar kitaplarının hükümlerini

müslümanlar kadar ciddiye almadıkları için

kuran sanki ilkellik ve körtülük kitabı da

incil farklı birşeymiş gibi algılama oluşmuştur.

ayrıca, hristiyanlığın sevgi dinine dönüşmesi yukarıda da değinildiği gibi

hayatta kalabilmek için başka çaresinin olmamasındandır.

tamamen ezbere konuşuyorsun dikatatör anlayacağın.

Sitelerde Paylaş

Hristiyanlık tevrat'ı kutsal metin olarak kabul etmiştir.Yahweh onların da tanrısıdır.

İsa'nın ben barış değil kılıç getirdim deyişi zaten bu durumun kaçınılmaz olduğunu ortaya koymuştur.Hristiyanlık hem günümüzde hemde tarihinde KANLI bir dindir.Bu gerçek değişmez.

Sitelerde Paylaş
Hristiyanlık zamanında sevgi dini değildi.

Ama şimdi kesinlikle sevgi dini..

Başka türlü varlığını sürdüremeyeceği anlaşılınca bu yolu seçti.

İslam için bu yol henüz erken. Ve belki de İslam bu yolu hiç seçmeyecek.

Belki değil, asla seçemeyecek zaten sayın haci. Kuran varlığını koruduğu müddetçe islam asla bir sevgi dini olamayacaktır; çünkü Kuran, Muhammet yolunda ölmeyi ve öldürmeyi emreder.

Bu emirler durduğu müddetçe islam, ölüm dini olarak kalacaktır.

Sitelerde Paylaş
Birbirlerinden hiçbir farkı yok İbrahimi dinlerin... Hepsi insanlık dışı ve hepsi de en alt bilgi ve eğitim düzeyindeki insanlara hitap ediyor...

İmkansızlıklar yüzünden okuyamamış, fakir bir ailenin çocuğu olabilirdiniz. Kimse ana karnından bilgili eğitimli çıkmıyor. Bu sebeple bilgisiz insanları kınayamazsınız. Ne demişler asıl okumuş cahilden korkacaksın. Bir de bilmemek aayıp değil, öğrenmemek ayıp.

Sitelerde Paylaş
Birbirlerinden hiçbir farkı yok İbrahimi dinlerin... Hepsi insanlık dışı ve hepsi de en alt bilgi ve eğitim düzeyindeki insanlara hitap ediyor...

dayanaksiz sozler bunlar. en alt bilgi ve duzeyi derken ateistler cok mu bilgili,egitimli. ilkokul mezunu ateistler yok mu? inancin bilgiyle egitimle ilgisi yok, var diyorsaniz yaniliyorsunuz. hele ateist oldugunuz icin kendinizi egitimli,ust bilgi duzeyinde goruyorsaniz gulerim halinize

Sitelerde Paylaş

Sıradışı ilkokul mezunu ateistler belki de vardır (hoş ben rastlamadım) ama geneline bakarsanız, ne demek istediğimi anlarsınız...

Tarih boyunca tüm dinler zaten bu en alt eğitim (ve dolayısıyla çoğu zaman gelir) düzeyindeki insanların çokluğundan yararlanmışlardır... Tüm Peygamberlerin söylemi bir miktar sosyalisttir... İsa bir zengin düşmanıdır mesela...

Sözlerim dayanaksız değil; tüm istatistikler bunu gösteriyor; maalesef...

Sitelerde Paylaş

Bu başlığı açana ciddi anlamda IQ testi yaptırmak şart.. Bizler nerede yaşıyoruz? Müslüman bir ülkede.. Bizler ateist olmadan önce neydik? Müslüman.. Şimdi müslüman bir ülkede, müslümanlıktan çıkıp ateist olanlar neyi eleştirecekler? Elbette en iyi bildiği Müslümanlığı.. Bu kadar da mı mantık çalışmıyor sizlerde? 

Hadi kalkıp Hinduizm i eleştirdim.. Peki kaç kişi kalkıp o başlığa cevap verecek? Türküyede kaç Hindu yaşıyor ve onlardan kaçı ateizm sitesine üye? Hadi diyelim bir Hindu çıktı ve geldi cevapladı ve dedi ki: Ulan size ne bizim ineklerden, siz önce kendi ülkenizdeki pislikle uğraşın..

Ne dicez adama. Adam yerden göğe kadar haklı..

Ayrıca aşağıda linkler İslama saldırıyor diyen körler ve düşük IQ lular için kapak olsun... Sadece bunlar başka dinler hakkında benim açmış olduğum başlıklar..

Hırıstiyanlık ve Paganizm

Semavi Dinler, Bu Dinlerin Tanrısına Göre Ahlak

Jainizm

Ben atalarının Tanrısıyım, Yahudilik

Başka Tanrıların Cennet ve Cehennemleri

Mitraizm ve Hırıstiyanlık

İncilin yanılgısı

Benim İslam harici dinlerle ilgili bazı başlıklarım eğer ararsan yüzlercesini formumuzda göreceksin..

Sitelerde Paylaş

Bu başlığı açana ciddi anlamda IQ testi yaptırmak şart.. Bizler nerede yaşıyoruz? Müslüman bir ülkede.. Bizler ateist olmadan önce neydik? Müslüman..

Hemen hemen bütün ateistlerin ağzında da bu sakız olmuş. Anasını satayım eskiden hepsi bizden fazla müslümanmış, bırakın bu yalanları...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...