Jump to content

Ateistlerin İslam düşmanlığı...

Recommended Posts

siz onlarıda eleştirin biz görelim.

bakalım dinlere olan nefretiniz eşit mesafede mi...

dinlere olan nefretimiz eşit mesafede değil.hristiyanlık sevgi dinidir, islam şiddet dinidir.elbette tüm dinler gereksizdir ama islam en tehlikeli dindir, çünkü içinde şiddeti barındırır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

İslam çok antipatik ve korkutucu bir din,keşke böyle olmasaydı da bizde bu dine karşı bu denli negatif hisler beslemeseydik.

evet bu konuyuda ele alacağım.

savaş ve nefret dolu olduğunuzu söylediğiniz bir dine karşı bu aşırı nefretiniz bana ilham verdi...

Sitelerde Paylaş
evet bu konuyuda ele alacağım.

savaş ve nefret dolu olduğunuzu söylediğiniz bir dine karşı bu aşırı nefretiniz bana ilham verdi...

Ramazan ayında sigara içtiği için üzerine saldırdığınız insanlardan nasıl sevgi bekliyorsunuz anlamak mümkün değil gerçektende <_<

Sitelerde Paylaş
İslam çok antipatik ve korkutucu bir din,keşke böyle olmasaydı da bizde bu dine karşı bu denli negatif hisler beslemeseydik.

evet, aynen katılıyorum.bu kadar korkutucu, şiddet içeren din yoktur yeryüzünde.tek rakipleri satanistler.anlamıyorum, bunlar bizim taliban gibi mi yaşamamızı istiyorlar?

Sitelerde Paylaş
Ramazan ayında sigara içtiği için üzerine saldırdığınız insanlardan nasıl sevgi bekliyorsunuz anlamak mümkün değil gerçektende <_<

sizde öz kızınızı garaja kapatıp 10 yıl boyunca tecavüz ediyorsunuz.

hepiniz birden...

için cız etti dimi.

Sitelerde Paylaş
sizde öz kızınızı garaja kapatıp 10 yıl boyunca tecavüz ediyorsunuz.

hepiniz birden...

için cız etti dimi.

Saçmalama. O adam bunu ateizm uğruna mı yapmış?

Ben ateistim böyle yapmam gerekir mi demiş? Ayrıca o adamın hristiyan olup olmadıgını nereden biliyorsun?

Bizler öyle mi yapıyoruz?

Ama sizler 12 yasındaki kızları hala evlendiriyorsunuz yalan mı?

Sitelerde Paylaş
Sinerrr çok sığ bir adamsın arkadaşım

senin bize baktığın pencereden bakınca bu sonuç çıkıyor cadı.

kişilerin hatasını islama maledemezsin. bak ben bi' ateiistin yanlışını hepinize malettim bana sığ dedin.

aynı sığlıgı sende yapıyorsun.

dinime küfreden müslüman olsa bari :))

ey jadi şunu bil!

bir takım cahil kesim kalkıp ramazanda birkişiyi sigara içti diye dövebilir. bu onların cahiliyeti.

ama bunu tüm müslümanlara maletmen ise tamolarak senin ifadenle SIĞ lık...

hadi güle güle:

Sitelerde Paylaş
senin bize baktığın pencereden bakınca bu sonuç çıkıyor cadı.

kişilerin hatasını islama maledemezsin. bak ben bi' ateiistin yanlışını hepinize malettim bana sığ dedin.

aynı sığlıgı sende yapıyorsun.

dinime küfreden müslüman olsa bari :))

ey jadi şunu bil!

bir takım cahil kesim kalkıp ramazanda birkişiyi sigara içti diye dövebilir. bu onların cahiliyeti.

ama bunu tüm müslümanlara maletmen ise tamolarak senin ifadenle SIĞ lık...

hadi güle güle:

yani 12 yasındaki cocukları 3 5 müslüman mı evlendirdi sadece ve sen bize genelleme diyorsun.

3 5 tane müslüman mı dünya da terör estiriyor sadece?

3 5 tane müslüman mı karısını kara çarşafa mahkum ediyor.

yapma lütfen.

ateizm bir din değildir. bir kitabıda yoktur. ögüdüde yoktur.. o yüzden kişilerin bireysel hatalarını ateizme mal edemezsin çünkü ateist olup komünist olanda var kapitalist olanda var sosyal demokrat olanda var katil olanda var insan hakları savunucusu olanda var..

Sitelerde Paylaş

Hristiyanlık ve Islam arasındaki farklara bak hele bi.

niye sence ? bi düşün bakalım niye ?

incil ile kuranı karşılaştır.

tek savaş yapmayan bir isa var,flörtü bile olmayan bir isa var,öbür yanağını çevir diyen bir isa var incilde.

düşmanlarına bile dua et diyen bir din var.

oysa ki islam öyle mi,hayatını savaşlarla geçirmiş,allah tarafından sülalesi helal kılınmış,gününü cariyerlerle gün etmiş bir muhammed var ortada.

saydığı hakaretler,savaş emirleri,çelişkilerde cabası.

incil tevrat gibi özene bezene hazırlanmamış kuran yani.

iki kitapta söylediklerinde ısrarlıyken allah dakka başına fikir değiştiriyor dolayısıyla çelişki bulmak daha kolay.

Sitelerde Paylaş
Hristiyanlık ve Islam arasındaki farklara bak hele bi.

niye sence ? bi düşün bakalım niye ?

incil ile kuranı karşılaştır.

tek savaş yapmayan bir isa var,flörtü bile olmayan bir isa var,öbür yanağını çevir diyen bir isa var incilde.

düşmanlarına bile dua et diyen bir din var.

oysa ki islam öyle mi,hayatını savaşlarla geçirmiş,allah tarafından sülalesi helal kılınmış,gününü cariyerlerle gün etmiş bir muhammed var ortada.

saydığı hakaretler,savaş emirleri,çelişkilerde cabası.

incil tevrat gibi özene bezene hazırlanmamış kuran yani.

iki kitapta söylediklerinde ısrarlıyken allah dakka başına fikir değiştiriyor dolayısıyla çelişki bulmak daha kolay.

yav görende bizi hristiyan sanacak. hepsi aynı bokun laciverti abicim. incile bak diyorsun incil okudun mu sen. orada da öldür emri var kaç yerde.

haçlı seferlerinde kaç milyon kişi öldü.

Sitelerde Paylaş

Ben birkaç kişinin yaptığından bahsetmiyorumki.Müslümanların(aslında hristiyanlarında) genel eğilimi böyledir.Hele kalabalık gelirlerse linç ederler alimallah.

Çok korkutucu bir din bu islam,ben korkuyorum şahsen,nasıl seveyim

Ama şöyle bir fark olduğunu söylemem gerek.Ben şahsi olarak tanıdığım müslümanların çoğunu severim,ama Muhammed'i sevmiyorum,kuranda yazılanları okudukça midem bulanıyor.Bunlar ayrı

Ama müslümanların çoğu beni tanımadıkları halde sadece ateist olduğum için benden(şahsımdan) nefret edebilir.Çünkü dini ona böyle emrediyor

Sitelerde Paylaş
yav görende bizi hristiyan sanacak. hepsi aynı bokun laciverti abicim. incile bak diyorsun incil okudun mu sen. orada da öldür emri var kaç yerde.

haçlı seferlerinde kaç milyon kişi öldü.

ayetleri getir

ayrıca işinize gelince hemen haçlı seferleri di mi.

vahhabileri söylesem sana onlar gerçek müslüman değil dersin.

arap ülkelerini söylesem,

kızların sünnet edildiğini,

türlü işkenceleri,

idamları saysam,

onlar gerçek müslüman değil dersin,

cihatı...

Sitelerde Paylaş

ssinnerr ,

Sana birkaç soru :

- Dinin direği nedir ; namaz mı , oruç mu ?

- Eğer namazsa , niye bu ülkede insanların ekseri çoğunluğu pek namaz kılmaz ve kimse de ''niye namaz kılmıyorsun'' diye o kişiyi sorgulamaz , amma iş oruca gelince insanlar müslüman olduğunu hatırlar ve tutar , sence neden ?

- Bu işin gerisinde ( yani ekseri çoğunluğun oruç tutmasının gerisinde ) toplumsal baskı olabilir mi ?

Eğer bu sorulara laga lugayla değil de dürüstçe cevap verirsen , bil ki Jadı'nın kasdettiği de bir bakıma işte budur .

Sitelerde Paylaş
ayetleri getir

ayrıca işinize gelince hemen haçlı seferleri di mi.

vahhabileri söylesem sana onlar gerçek müslüman değil dersin.

arap ülkelerini söylesem,

kızların sünnet edildiğini,

türlü işkenceleri,

idamları saysam,

onlar gerçek müslüman değil dersin,

cihatı...

"İblisin hilelerine karşı koymak için Tanrının sağladığı bütün silahları kuşanın." Efesliler 6. bölüm 11. ayet

hristiyanlık neyse müslümanlıkta odur. ikiside aynı bok

Sitelerde Paylaş
"İblisin hilelerine karşı koymak için Tanrının sağladığı bütün silahları kuşanın." Efesliler 6. bölüm 11. ayet

hristiyanlık neyse müslümanlıkta odur. ikiside aynı bok

hristiyan değilim,ama islam ile hristiyanlığı aynı kefeye koyamazsın.

inanmıyoruz diye at gözüyle bakmak gerekmiyor,iblisin hileleriymiş,bu ayetten silah mı anlıyorsun.

bu ayete düz olarak bakarak iblise silahlarla girmeyi anladım ben.iblise kılıçla mı giriceksin...tanrının sağladığı kılıçlar...bunlarla neyi kastedicek ?

ha derin bakarsam kıvırdın diyeceksin.

hırsızlık yapan ile tecavüz edeni aynı kefeye koyamadığın gibi hristiyanlık ile islamı aynı kefeye koyamazsın.

hristiyanlık dogmadan başka bir şey değildir,diğer dinler gibi zamanın dogmasıdır.

ancak islam insanlık suçudur.

tarihinde Diktator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...