Jump to content

Atatürk neden sevilmez...?

Recommended Posts

• İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir münafığın kellesini almak kaç sevap ekler hanene? Ağababaların bu konu hakkın ne söyledi de yıkadı beynini?

Ey peygamber! Kafirlere ve münafıklara karşı cihad et ve onlara karşı çetin ol. Onların varacakları yer cehennemdir. Ne kötü bir varış yeridir orası!

Sitelerde Paylaş

İyi de Apollon, tamam siteden kovulmalı amam bu hastalıklı beyinler her an sokakta, iş yerimizde, cafede heryerde aramızda.. Buradan kovulsa bile bu beyni yıkanmışlar her yerde.. 10 senedir iyice türediler.. Bunlardan herşey beklenir...

Sitelerde Paylaş

Ulan bana elini kaldırdığın an kendini mahkemede bulursun :lol:

Kafa kesmeyi bırak , karşıma bile çıkacak cesaretin olmaz senin .

Senin gibi çok adam böyle konuştu , hatta adresimi verdiklerim de oldu , noldu ; hiçbirşey... :)

Burada masturbasyon yapmaya devam et bakalım . Zaten pek uzun sürmez , az sonra şutlarlar seni .

Senin hakiminin, polisinin de kafasını koparır, mahkemesini, karakolunu da başına yıkarım, Allah'tan başka da yardımcı bulamazsın!

Sitelerde Paylaş

İyi de Apollon, tamam siteden kovulmalı amam bu hastalıklı beyinler her an sokakta, iş yerimizde, cafede heryerde aramızda.. Buradan kovulsa bile bu beyni yıkanmışlar her yerde.. 10 senedir iyice türediler.. Bunlardan herşey beklenir...

Bu hastalıklı adamlar laftan anlamaz ki. Bu adamlarla tartışmaya girmek , yahut birşeyler anlatmaya çalışmak , deveye hendek atlatmaktan zor bir meşgaledir .

Burada böyle ahkam kestiklerine bakma sen . Süt dökmüş kuzu gibidir bunlar günlük yaşamda . Bol bol ahkam keserler ama söylediklerini eyleme dökemezler.

Adamı öttürürler :)

tarihinde Apollon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu hastalıklı adamlar laftan anlamaz ki. Bu adamlarla tartışmaya girmek , yahut birşeyler anlatmaya çalışmak , deveye hendek anlatmaktan zor bir meşgaledir .

Burada böyle ahkam kestiklerine bakma sen . Süt dökmüş kuzu gibidir bunlar günlük yaşamda . Bol bol ahkam keserler ama söylediklerini eyleme dökemezler.

Adamı öttürürler :)

Seni bir şeriat devletinde görelim bakalım böyle ahkam kesebilecek misin?

Sitelerde Paylaş

Dünyalı, şeriat devletinde yaşa da aynı ülkede yaşamak zorunda bırakma bizleri kendinle.. Boşuna oksijenimizi tüketme.. Git orada istediğin kadar kelle kopar, kırbaçla, gebert ne yaparsan yap... Geberdiğinde de Allah'a hesabını ver bakalım,

Sana sen kimsin ki benim adıma hüküm veriyorsun diyen Allah'a...

Sitelerde Paylaş

Onlar (münafıklar), küfür işledikleri gibi, sizin de küfür işleyip kendileriyle bir olmanızı arzu ettiler. Onun için, onlar Allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin. Eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün; Onlardan ne bir dost, ne de bir yardımcı edinmeyin.

İslam devletine hicret etmeyi düşünmüyorsan, bir daha düşün derim!

Sitelerde Paylaş

Tamam işte, ben de sana diyorum ki, burası dinsiz laik bir ülke.. Git İran'a hicret et.. Dinini orada yaşa.. Benim gibi münafıklarla, diğerleri gibi ateistlerle uğraşma, yorma kendini, o şeriat devletinde koparacak kafalar seni bekler...

Sitelerde Paylaş

Tamam işte, ben de sana diyorum ki, burası dinsiz laik bir ülke.. Git İran'a hicret et.. Dinini orada yaşa.. Benim gibi münafıklarla, diğerleri gibi ateistlerle uğraşma, yorma kendini, o şeriat devletinde koparacak kafalar seni bekler...

İŞTE SONUNDA KENDİN DE İTİRAF ETTİN.

Sitelerde Paylaş

münafık herif sen adresini ver de ben buradan defolup senin kafanı koparmaya gelim.

Biz senin fişini çekelim. Daha hayırlı bir iş yapmış oluruz.

Allah'ın yobazı gelmiş milleti kafalarını koparmakla tehdit ediyor. Tehdit ettiği vatandaş da aslında müslüman. Yobaz olmadığı, bu yobaz tayfasını İslam dışı bulduğunu söylediği için hem de..

Yobazların esas düşmanı bu revizyonistler ve benzeri düşünen laik müslümanlar aslında. Ateistlerin safı çok net olduğu için farklı stratejilerle mücadele ediyorlar ama laik müslümanlarla mücadelede daha fazla enerji gerekiyor. Her kaynağı, her yolu kullanıyor bu yobazlar.

Yobaz..

O ne biçim nick öyle? Sen ne biçim şeriatçısın?

İslam'ın dünyevi işlerle ilgisi yok, dünyalı bir din değil. Tastamam öte dünya için çalışır müslümanlar.

Salak.

Sitelerde Paylaş

Dünyalı, yöneticiler fişini çekti malesef.. İran'a iltica et erkenden bence..

Gerçi yeni nickle gelirsin kesin.. Yobazlardan kurtuluş yok bize.. :(

Bu arada IFeelGood, İslam benim anlattığım güzellikler dinidir, bu yobazların ki sadece Allah'ın dinine iftiradır. Gidecekleri yer cehennemdir...

Sitelerde Paylaş

Bu arada IFeelGood, İslam benim anlattığım güzellikler dinidir, bu yobazların ki sadece Allah'ın dinine iftiradır. Gidecekleri yer cehennemdir...

Yanılıyorsun Doğrucu. İslam bu yobazların yaşadığı ve yaşatmak istediği gibi bir din. Keşke dediğin gibi olsaydı..

Türk müslümanları genel olarak senin gibi bilir İslam'ı. İyi ki de öyle... Ama şimdilerde o algı da değiştirilmeye, Türk müslümanı Araplaştırılmaya çalışılıyor.

Ben Türk'ün kumaşının Arap tipi İslam'ı yaşamaya uygun olmadığını düşünüyorum, bildik şeriat bu topraklar üzerinde pek yeşeremez, tutmaz falan ama yine de dikkatli olmak gerek.

İslam şiddet kullanarak kendini kabul ettiren bir din. Bizi kötü günler bekliyor kısacası.

Sitelerde Paylaş

Öyle konuşmamak gerekiyor. Müslümana kafir, kafire müslüman diyen dinden çıkar. Kimin nereye gideceğini yalnız Allah(c.c.) bilir. İnsanları yobaz deyip dışlamak ayıptır.

Sitelerde Paylaş

İslam şiddet kullanarak kendini kabul ettiren bir din. Bizi kötü günler bekliyor kısacası.

Bu kadar korkmayın canım. Dünya'daki azab ahirettekinin yanında pamuk prenses masalları gibi kalır. İslam dinine iman ettiğiniz ve kurallara itaatkar olduğunuz sürece kılınıza bile zarar gelmez.

tarihinde Nevertheless tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yanılıyorsun Doğrucu. İslam bu yobazların yaşadığı ve yaşatmak istediği gibi bir din. Keşke dediğin gibi olsaydı..

Türk müslümanları genel olarak senin gibi bilir İslam'ı. İyi ki de öyle... Ama şimdilerde o algı da değiştirilmeye, Türk müslümanı Araplaştırılmaya çalışılıyor.

Ben Türk'ün kumaşının Arap tipi İslam'ı yaşamaya uygun olmadığını düşünüyorum, bildik şeriat bu topraklar üzerinde pek yeşeremez, tutmaz falan ama yine de dikkatli olmak gerek.

İşte ben ve benim gibi Türkler İslam'ı en iyi anlayan insanlardır. Atatürk'te gerçek bir müslümandır. Beş vakit namaz kılar mıydı bilmem ama gericilerden bu ülkeyi kurtarıp, gerçek dini yaşamamızı sağladığı için ona minnettarım. İslam'ın içinde zerre kadar şiddet yok. Ki bunlar gibiler dinden çıkanların kellesini vuruyorlar, işkence ediyorlarmış vs.. Hepsi yüce allah'a hakarettir. Allah apaçık "dinde zorlama yoktur" ayeti indirmiş bunlar gibilere mahal vermesin kimse diye ama inadıya kendi kafalarındaki şiddet düşüncesini "gerçek İslam budur" diye empoze ediyorlar. Yemezler tabi, Arap zihniyeti uçkur düşkünü adamlar tarafından yönetiliyor. Bu yüzden asla dünya tarihi boyunca süper güç olamadılar. Oysa ellerindeki İslam ve Kuran, ilk yıllarında bilimde Arapları zirveye çıkarmıştı. Zamanla yobazlık bir girdi, pir girdi İslam'a, sömürülmekten başka hiçbir şey yapamadı müslümanlar.

Neymiş? Yobazlık bir gitse İslam'ın başından, kısa zamanda dünya hakimi oluruz. Bunu da Türkiye yapacak inşallah yakın zamanda...

Öyle konuşmamak gerekiyor. Müslümana kafir, kafire müslüman diyen dinden çıkar. Kimin nereye gideceğini yalnız Allah(c.c.) bilir. İnsanları yobaz deyip dışlamak ayıptır.

Ben yobazları, hristiyanlığa teslis inancı sokup şirk batağına sürükleyenlere benzetiyorum. Yobazlar da, Allah'ın dinini değiştirme gayretince olan, kindar, şiddet düşkünü kişilerdir. Allah'ın dinini yanlış tanıtanların sonu açıkça diyorum cehennemdir. Bunu meslek haline getirmeyip cahilliğinden böyle konuşanlar tabi ki buna dahil değil ama bilerek şiddet dini gibi gösterenler bunu sonuna kadar hakediyor..

Senin uzak durmanı isterim böylelerinden...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Atatürk dine ve inanca karşı olmasa gerek.Din tüccarlarına karşıydı sanırım.

ATATÜRK'ÜN 2 TELGRAFI

''21 Nisan 1920. allahın yardmıyla Nisan'ın 23. Cuma günü vuma namazını müteakip Ankara'da Meclis'te kürşat edilecek (açılacak), vatanın istikbali gibi en mühim hayati vazifeleri ifa edecek olan Meclis'in açılışını cumaya rastlatmakla o günü nimetinden istifade edilecke, cuma namazı kılınacak, Kuran'ın nurlarından ve namazdan güç kazanılacaktır. Namazdan sonra Meclis'in toplanacağı yere gidilecek, bir dua okunacak ve kurbanlar kesilecektir. İl merkezinde valinin düzenleyeceği üzre hatim indirilmeye başlanacak, cuma günü namazdan sonra Meclis'in toplantı yerinin önünde okunup bitirilecektir.Cenabı Hak'tan bizi muvaffak kılmasını niyaz ederiz. ''

Bu telgraftan bir gün sonra ise şunu yazıyor:

''22 Nisan 1920. Dakika tehir edilmeyecektir. Bütün illerle, bağımsız sancaklara, kolordulara... Nisan'ın 23. cuma günü Meclis açılıp çalışmaya başlayacağından bu tarihten itibaren bütün asker ve sivil makamların ve tüm milletin başvuracağı merci Meclis olacaktır.''

Sitelerde Paylaş

Mustafa Kemali sevmiyorum. Sevmememin neden onun dinli veya dinsiz olması değil adamı hiç görmemiş olmam. Bİr insan hiç görmediği birini nasıl sevebilir çok saçma.

Atatürk günün şartlarına göre iyi bir ilericiydi. Hem askeri hemde devlet adamlığı konusunda liderlik vasfı yüksekti. Ancak günümüzün Atatürkçülerinin söylediği gibi her yaptığı doğru değildi örneğin halifeliğin kaldırılması doğru bir adım olmasına rağmen arkasından diyanetin kurulması yanlış bir adım olmuştur. Atatürkün sürü ile hatası vardır neticesinde oda bir insandı (Homo Sapiens).

Atatürk etrafına mavi boncu dağıtan devlet yönetmenin düşmansız olmayacağını düşünen, ulusculuk akımlarından ciddi şekilde etkilenmiş bir liderdir. Saygı duyulması gereken bir adamdır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...