Jump to content

İslam putperest bir din değildir...

Recommended Posts

Sevmemin en büyük nedenlerinden biri de Hazreti Muhammed'in kendine ait resmini, heykelini yaptırmamış olmasıdır. Yapılmasını istememiş olması... O kadar güzel, o kadar zeki, o kadar ince düşünceli bir insan ki biliyor insanı, insanlığı...

Onun yerinde sıradan herhangi bir insan olsaydı dünyanın herbir tarafı ama herbir tarafı onun resimlerinden, heykellerinden geçilemezdi, geçilmezdi.

İnsanlar ne hal alırdı...

Onu çok seviyorum benliği olmayan, kalbi güzel insan olduğu için.

....

Günümüzde islami rejimin en katı haliyle yaşandığı İran'da heryer Muhammed'in resimleri ile doludur,bana inanmazsan bunu araştırabilirsin

Muhammed'in resimlerini yasaklayan kendisi değil,sonradan gelmiş olan imamlardan sadece bir kaçıdır.Bilmeden uydurmayalım,

Sitelerde Paylaş
  • İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Günümüzde islami rejimin en katı haliyle yaşandığı İran'da heryer Muhammed'in resimleri ile doludur,bana inanmazsan bunu araştırabilirsin

Muhammed'in resimlerini yasaklayan kendisi değil,sonradan gelmiş olan imamlardan sadece bir kaçıdır.Bilmeden uydurmayalım,

O resimler Hz. Ali RA. nindir.

Sitelerde Paylaş
tasvirlere göre olabilir...isanın resmi de şaibeli ama onu temsil etmek için bi resim var...isanın hintlilere bile benzediği ortaya atıldı diye biliyorum...

İsa'yı sarışın ve mavi gözlü olarak resmetmek dünyadaki en büyük salaklıklardan biridir.İsa günümüz İsrailinde doğmuş ve yaşamış bir yahudidir,araplarla aynı fiziksel özelliklere sahip olması gerekir.Muhammed'i sarışın mavi gözlü isveçli gibi çizmek ne kadar gülünçse İsa'da o kadar gülünçtür.Bu kadar gerizekalılık olmaz yani

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
He he ondan kardeş.Zaten ıncıl de de rab isa falan demıyor :) Güneş tanrısı yüce ısa diyor aç oku bakalım incili neresınde mitolojık güneş tanrısı olduğu geçiyor.

Ben hristiyanlar isa ya güneş tanrısı diyor dedim mi? Arkeolojik kanıtlardan yola çıkarak söylüyorum şimdi beni zeitgeist moduna bağlama cahil.

Sitelerde Paylaş
İsa'yı sarışın ve mavi gözlü olarak resmetmek dünyadaki en büyük salaklıklardan biridir.İsa günümüz İsrailinde doğmuş ve yaşamış bir yahudidir,araplarla aynı fiziksel özelliklere sahip olması gerekir.Muhammed'i sarışın mavi gözlü isveçli gibi çizmek ne kadar gülünçse İsa'da o kadar gülünçtür.Bu kadar gerizekalılık olmaz yani

ben romadaki yahudilerin arasında doğdu diye biliyodum.yanlış mı yani?

isa(1).jpg

çok yahşuhlu yapmaya çalışıyolar bu herifi

Sitelerde Paylaş
Bu adam harbi süzme salakmış :lol:

Biz diyoruz ki Muhammed allahın kulu ve resuludur.

Hrıstıyanlar da diyor kı ısa tanrının oğlu.

Tanrının kulu ile oğlu arasında kı farkı anlayamayacak kadar süzme salaksın o kadar.

Senden salaklığının cevaplarını istemiyorum.Benim yazdıklarım İslam'ın gerçekleridir.Muhammed HABİBULLAHTIR..Birisi ibnillah demiş biri habibullah.Farkınız yok.

Muhammed sizin putunuz kurtarıcınız şefaatçiniz..Onun şefaatine mazhar olmak için götünüzü yırtan sünepesiniz.

tarihinde süzme_salak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Senden salaklığının cevaplarını istemiyorum.Benim yazdıklarım İslam'ın gerçekleridir.Muhammed HABİBULLAHTIR..Birisi ibnillah demiş biri habibullah.Farkınız yok.

Muhammed sizin putunuz kurtarıcınız şefaatçiniz..Onun şefaatine mazhar olmak için götünüzü yırtan sünepesiniz.

süzme salak, ben Peygamberim için ölürüm.

Sitelerde Paylaş
ben romadaki yahudilerin arasında doğdu diye biliyodum.yanlış mı yani?

isa(1).jpg

çok yahşuhlu yapmaya çalışıyolar bu herifi

Yanlış,kendisi şu an İsrail olarak bildiğimiz topraklarda,Nasıra köyünde dünyaya gelmiş ve hep burada yaşamıştır.Sadece çocukluğunda kısa bir süre çin ailesiyle Mısır'a gitmiş.İsa denilen adam bildiğin arap yani senin anlayacağın

Sitelerde Paylaş

Hrıstıyanlar putperestlık de sınır tanımaz.Hz İsanın heykeli her kılısede kabak gibi göze çarpar.Hatta Hz Meryem tasvırlerı,haç resımlerı kılıselerın her yerındedir.Camıler de ise ne heykellere ne de resımlere rastlanır.Sadece allahın ve hz muhammedin yada 4 halıfenın isimlerı yazılıdır.Veyahutta kurandan ayetler yazılıdır.Ama kımse hrsıtıyanların kılıselerde gidip de hz ısanın ve meryemın heykelını öptüğü gibi öpmez o yazıları.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...