Jump to content

--ANKET -- Sevilla-Fenerbahçe

turu kim geçer ?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Böööğğğğ. Artık fenerin yenilmesi için dua bile ederim

Yine döşenecektim ama mod.lar izin vermiyor.

Hadi giren de çıkan da demeyelim de,

"Sen oyna Hallaç sen oyna" diyelim. :lol:

Bu zaferde en büyük pay Volkan'ın.

Kutlu olsun!

Sitelerde Paylaş

Dualarımızda kabul görmedi...

Yine döşenecektim ama mod.lar izin vermiyor.

Hadi giren de çıkan da demeyelim de,

"Sen oyna Hallaç sen oyna" diyelim. :lol:

Demek mod korkusu belirliyor yapacaklarınızı. Keşke değer yargılarınıza göre hareket etseydiniz... Döşenme işi kaçınılmaz ise me moda bakarım ne admine... Düzeysiz bir yazı ise gündeme gelen mod admin korkusuyla değil kendi değer yargılarım ışığında hareket ederim...

Kendi iradenizle hareket edebilme yetisine sahip olmanız dileğiyle

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

şimdi ben ne diyeyim bilmıyorum

oncelikle herakles çok centilmensin tşk ederiz anladın fb buyuklugunu sonra

sayın ares ne zaman bikini giyıyorsunuz :lol:

ayrıca avşar siz de deist olmaya bu hafta mı başlarsınız yok sa bu gunden itibaren mi :lol:

sayın hallac burdaki son yazım olmayacagını söylemeiştim

fb buyuk bir kulup bunu herkes anlamıştır galiba

gs ya yenildik o kadar konuştum şimdi hiç susmam başınızı agrıtıcam sayın hallac

selam

Sitelerde Paylaş
sayın hallac burdaki son yazım olmayacagını söylemeiştim

fb buyuk bir kulup bunu herkes anlamıştır galiba

gs ya yenildik o kadar konuştum şimdi hiç susmam başınızı agrıtıcam sayın hallac

selam

Fb'nin tur atladığını duyduğum andan itibaren gözümün çevresinde dolanan uykular kaçıp gitti.. Sabaha kadar, sizin gazabınızdan nasıl kurtulacağım üzerine planlar düşünmeme rağmen hiç bir plan yapamadım. Bulmam da imkansızdı çünkü, siz bu zaferin verdiği mutluluğu fazlasıyla hakketiniz... Konuşabildiğiniz kadar konuşun. Fb kaybettiğinde sizi sustaramadık ki şimdi susturabilelim. Sizi susturabilene aşkolsun zaten :)

saygılarımla

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

quote name='hallac' date='Mar 5 2008, 08:43 AM' post='43719']uyku g

Fb'nin tur atladığını duyduğum andan itibaren gözümün çevresinde dolanan uykular kaçıp gitti.. Sabaha kadar, sizin gazabınızdan nasıl kurtulacağım üzerine planlar düşünmeme rağmen hiç bir plan yapamadım. Bulmam da imkansızdı çünkü, siz bu zaferin verdiği mutluluğu fazlasıyla hakketiniz... Konuşabildiğiniz kadar konuşun. Fb kaybettiğinde sizi sustaramadık ki şimdi susturabilelim. Sizi susturabilene aşkolsun zaten :)

saygılarımla

ya hakkaten tşk ederim sayın hallac zaferimizi artık doyasıya kutlarım ama ben de şunu solemeliyim ki sabaha kadar forma ne yazsam diye gozume irmedi buyuk zafer artık ben hiç susmam :lol:

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Bu maç sonucundan sonra sinir katsayısı artan Hallaç düşünür, "Beter olasın Sevilla.. Yaktın yıktın bizi... Millete madara olduk senin yüzünden. La Liga'dan düşesin emi...Şimdi tüm FB'liler gelir havalarını atar, dalga geçer.. Biz de sus pus olur, yalancıktan onların başarısını kutlarız."

Ama hallaç dışarıya şöyle açıklar düşüncesini, "FB'yi ve taraftlarını canı gönülden kutlarım... Zaferinizin tadını çıkarın.."

tabi sayın zeyyno yu canı gönülden kutladık o ayrı...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Bu maç sonucundan sonra sinir katsayısı artan Hallaç düşünür, "Beter olasın Sevilla.. Yaktın yıktın bizi... Millete madara olduk senin yüzünden. La Liga'dan düşesin emi...Şimdi tüm FB'liler gelir havalarını atar, dalga geçer.. Biz de sus pus olur, yalancıktan onların başarısını kutlarız."

Ama hallaç dışarıya şöyle açıklar düşüncesini, "FB'yi ve taraftlarını canı gönülden kutlarım... Zaferinizin tadını çıkarın.."

tabi sayın zeyyno yu canı gönülden kutladık o ayrı...

saygılarımla

hakikaten de canı gonullden oldu sagolasın :)

bu kadar da sinirlnmeyin hereksin basına gelebilir demek ki buyuk konuşmamak lazımmış degil mi sayın hallac

selam ile

Sitelerde Paylaş

Tabiki büyük konuşmamak lazım. Zaten büyük konuşymadım ki,. Sadece sıraladığım nedenlerden ötürü Sevila'nın kazanmasını istemiştim. Sevila kazanacak, tur atlayacak demedim ki :)

N ediyordu Simon KUper "futbol asla sadece futbol değildir"

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
şu cumleniz için demiştim hani ya digerleri nerde fb hakkında atıp tutanlar noldu ki

artık bu başlıga ugramazlar :lol:

Tamam ya yüzümüze vurmak zorunda mısınız :) Biz de anlamıştık da görmemezliğe geldik. Arada kaynatırız dedik ama sizi kandırmak da mümkün değilmiş.. Galiba bu başlıkta son yazısı olacak kişi benim gibi :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Tamam ya yüzümüze vurmak zorunda mısınız :) Biz de anlamıştık da görmemezliğe geldik. Arada kaynatırız dedik ama sizi kandırmak da mümkün değilmiş.. Galiba bu başlıkta son yazısı olacak kişi benim gibi :)

saygılarımla

olur mu sayın hallac sizin degerli yazılarınızı burda gormek isteriz hem yuzunuze de vurmadım hatırlattım sadece :)

selam

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...