Jump to content

İslam ve İnsan Hakları

Recommended Posts

Sevgili mesut ben kimseye hakaret etmiyorum.

Ağlayacağına cevap ver. Sıkışınca neden böyle yapıyorsunuz? İslam dininin, islam toplumlarının insan haklarına ne katkısı olmuş söyle.

insanların hakkını yememek de insan haklarına bir katkı değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 49
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Vay efenim, sen benim dinime inanmıyonn.. O zaman geber / cizye ver / defol git..

Burada gaspedilen mal, can ve hayatlar, insan hakkı değil mi?

sen cevap versene anilbal ben bir müslümanım kimsenin namusuna bakmam kimsenin malını mülkünü yemem yiyemem onların haklarını gasp etmemek de insanlar haklarına katkı değilmdir sacma bir baslık ne desek inanmayacaksınız belki ama emin olunki herkes bu bilnici taşısa dünyada ne aclık kalır ne sefalet

Sitelerde Paylaş

>>> sen cevap versene anilbal ben bir müslümanım kimsenin namusuna bakmam kimsenin malını mülkünü yemem yiyemem onların haklarını gasp etmemek de insanlar haklarına katkı değilmdir sacma bir baslık ne desek inanmayacaksınız belki ama emin olunki herkes bu bilnici taşısa dünyada ne aclık kalır ne sefalet

Tam tersine, senin müslüman olarak, kafirin canını alman, cizyeye bağlaman, öldürmen vs. gerekiyor.. İşte senin dinin bunu söylüyor.. Senin dininde isnan hakkı yok craft, müslüman hakkı var..

Bak cübbeli ne diyor:

>>> cizye sayesinde müslümanların koruması altına giriyorsun daha ne istiyon bre kafirrrrr...

Yani "Ya cizye verirsin, ya gebertirim.." sonra bunu "Amanda bak seni koruyorum.." diyor, kimden koruyor ki?

Resmen zorbalıkla adamdan cizye alacak, sonra da "ama bak seni koruyom" diyecek.. Soytarılık merakı da pek çoktur bu müsloların zaten..

Sitelerde Paylaş
>>> Seni tehdit edecek herkesden koruyorum. Osmanlı Tarihini aç oku.

Beni tehdit eden sensin zaten.. Ben yerimde yurdumda güzel güzel yaşayıp gidiyorum işte.. Sen git yoluna, bulaşma bana, ben korurum kendimi, sana mı kaldı?

Sen koruyamazsın; içkiyi serbest bırakırsın, gençlerin alkolik olur. Zinayı serbest bırakırsın, çocukların anası babası belli olmaz. Kumarı serbest bırakırsın, ocaklar söner. Zekatı bilmezsin herkes kendi cebini doldurmaya bakar. İşte bu ve buna benzer sebeplerle sen kendini koruyamazsın.

Senin iyiliğini düşünende kabahat kafir.

Sitelerde Paylaş

anibal kisme kimseyi öldürmüyor dinde zorlama yoktur isteyen istedigine inanır fakat ticari ilişkiler olsun normal münasebet olsun sizlerle bu günah değil fakat ben camiye giderim kuran okurum sen ise içki içmekde serbestsin,karı kıza bakmakda serbestsin ben seninle dost olursam bende nefsime uyar senin gibi olurum nefsim bana en büyük kötülügü eder çünkü yeterince acık mı

Sitelerde Paylaş
Sen koruyamazsın; içkiyi serbest bırakırsın, gençlerin alkolik olur. Zinayı serbest bırakırsın, çocukların anası babası belli olmaz. Kumarı serbest bırakırsın, ocaklar söner. Zekatı bilmezsin herkes kendi cebini doldurmaya bakar. İşte bu ve buna benzer sebeplerle sen kendini koruyamazsın.

Senin iyiliğini düşünende kabahat kafir.

alemsin kardeşim :rofl:

tarihinde CraftXrac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizin gibi ilkellere insanlığı öğretmen çok zor.

Ben başarabileceğimizi sanmıyorum. Anibal boş yere uğraşıyor sizinle..

Herşeyden önce kafa yapınız buna uygun değil.

Daha korumanın anlamını bilmiyorsunuz.

Haraç alarak korumanın mafya demek olduğundan haberiniz yok diyeceğim ama onu da biliyorsunuz.

Çünkü mafyayı tanımayan yok.

Bu açıdan bakınca İslam mafyaya çok benziyor.

Ayrıca kadınları korumanız da ilginç..

Onları alıp bir yere hapsediyorsunuz ve adına koruma diyorsunuz..

Sizin insanlık anlayışınız da yukardak anlayışa parelel.. O da yukardakiler gibi sapık.

Ne kadar çok İslam'ın kölesi olursanız, kendinizi o kadar özgür addediyorsunuz..

İslam sizin aklınızı dumura uğratmış.. Doğru düşünemiyorsunuz..

Kötü insan örneği olduğunuzun farkında değilsiniz.

Bu forumda en değersiz yorumlar sizden kaynak alıyor.

Bu gerçek yüzünüze vurulduğu zaman yağmur yağıyor sanıyorsunuz..

Zavallılar, gafiller. Başka ne denir size bilmiyorum.

Bundan sonra adam olacak değilsiniz..

Sitelerde Paylaş
Sizin gibi ilkellere insanlığı öğretmen çok zor.

Ben başarabileceğimizi sanmıyorum. Anibal boş yere uğraşıyor sizinle..

Herşeyden önce kafa yapınız buna uygun değil.

Daha korumanın anlamını bilmiyorsunuz.

Haraç alarak korumanın mafya demek olduğundan haberiniz yok diyeceğim ama onu da biliyorsunuz.

Çünkü mafyayı tanımayan yok.

Bu açıdan bakınca İslam mafyaya çok benziyor.

Ayrıca kadınları korumanız da ilginç..

Onları alıp bir yere hapsediyorsunuz ve adına koruma diyorsunuz..

Sizin insanlık anlayışınız da yukardak anlayışa parelel.. O da yukardakiler gibi sapık.

Ne kadar çok İslam'ın kölesi olursanız, kendinizi o kadar özgür addediyorsunuz..

İslam sizin aklınızı dumura uğratmış.. Doğru düşünemiyorsunuz..

Kötü insan örneği olduğunuzun farkında değilsiniz.

Bu forumda en değersiz yorumlar sizden kaynak alıyor.

Bu gerçek yüzünüze vurulduğu zaman yağmur yağıyor sanıyorsunuz..

Zavallılar, gafiller. Başka ne denir size bilmiyorum.

Bundan sonra adam olacak değilsiniz..

HÛD suresi 17- Bir mümin ki, Rabbi tarafından verilen açık bir delil (gerçek dâvasını isbat eden selim bir akıl) üzeredir ve bunu, Allah’dan bir şâhid olan Kur’ân, bir de Kur’ân’dan evvel kendisine uyulan ve büyük bir nimet bulunan Mûsa’nın kitabı (Tevrat) da teyîd ediyor; hiç o, sırf dünya hayatını istiyen asiler gibi olur mu? İşte bu vasıfta olanlar, Kur’ân’a iman ederler. Herhangi bir topluluk da Kur’ân’ı inkâr ederse, artık ateş, onun vaadedilen yeridir. Sen de, sakın bunda bir şüpheye düşme. Çünkü bu Kur’ân ve onun vaadidir. Rabbin tarafından hakdır. Fakat insanların çoğu iman etmezler.

Sitelerde Paylaş
>>> Senin iyiliğini düşünende kabahat kafir.

Sana ne benim iyiliğimden, pis müslüman?

Senin foseptik çukurundan pislik dininin koruyabileceği hiç bir halt yoktur, olamazda,

HAC suresi 72- Kendilerine âyetlerimiz açık açık okunduğu zaman, o kâfirlerin yüz ifadelerinden inkârlarını anlarsın. Neredeyse, kendilerine âyetlerimizi okuyanlara hışımla saldıracaklar. De ki: “Şimdi size bu durumdan daha beterini haber vereyim mi: Ateş.. Allah, onu kâfirlere vaad etti. Ne kötü varış yeridir orası!”

Sitelerde Paylaş
>>> anibal kisme kimseyi öldürmüyor dinde zorlama yoktur isteyen istedigine inanır

Yok böyle bir şey craft.. İslama göre müslüman olamyanı öldürmek helaldir, müslüman olmayanın, kanı, malı ve canı müslümana helaldir..

BİZDE BÖYLE İŞKEMBEDEN ATARSAN DİNDEN ÇIKAR KAFİR (ATEİST) OLURSUN

Sitelerde Paylaş
İsmail ağa, o kuranını da al, münasip... anladın sen onu.. bu uçkur düşkünü bedevinin o laflarını duyunca, ancak tiksiniyorum hepsi o kadar, anladın mı?

Anladım, hem de çok iyi anladım.

Andolsun ki sana Rabbinden indirilen bu Kur’an, onlardan çoğunun taşkınlık ve küfrünü artıracaktır. Öyle ise o kâfirler toplumu için üzülme.

Sitelerde Paylaş

>>> Andolsun ki sana Rabbinden indirilen bu Kur’an, onlardan çoğunun taşkınlık ve küfrünü artıracaktır. Öyle ise o kâfirler toplumu için üzülme.

Geç bu martavalları.. Bacak kadar israil ananızı belliyor, siz hala terane okyurosunzu şurada.. O pis sakllarınız ve siz, önce bir nedne bu kadar zelil olduğunuzu bir düşünün, ondan sonra bakın kafilrlerin haline, hadi, anca varırsınız..

Biz, siz gibi üç beş sübyan huri ve yumurta gibi gılman oğlanlarla sapık seks uğruna o allah denen şerefsize tapacak kadar adi ve onursuz değiliz ismailağa.. Eğer bundna dolayı yakacaksa o rezzülürüsteva, yakmazsa ta onun anasını...... bunu da anladın sen..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...