Jump to content

TAMAM!... EVRiM DiYE BiRSEY YOK!...

Recommended Posts

Sen de gozlerini yum bi dusun bakalim. Ademin torunu oluyor.

Bu yeni nesil cocuk anasina ne diyecek?

Anne mi diyecek, hala mi diyecek?

"Annem ayni zamanda babamin kizkardesidir"

Evinizde boyle bir ortamin oldugunu dusunsenize.

ozaman allah insanlara hala nedir öğrettimiki acaba.bu geçersizdir.insandan gelmeyi tercih ederim.

saygılar

Sitelerde Paylaş
  • İleti 127
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

çünkü serbest olsaydı şuanda serbest olurdu kardeşlerin evlenmesi.

"Teyzemin testisleri olsaydi dayim olurdu!" demek gibi bi sey bu senin dedigin.

Sitelerde Paylaş
"Teyzemin testisleri olsaydi dayim olurdu!" demek gibi bi sey bu senin dedigin.

siz ateistler soruya soruyla cevap vermeyi seven insanlarız.kardeşim adem havvayı kabül etmiyosan 2.seçeneğin maymunlardır yada ortak atanızdır.yakında bu ortak atalarla maymunlar sizin evlerinize yerleşirlerse ozaman görün cümbüşü.ara sıra benide davet edin haaaaaaa. :lol: nede olsa görüşlerimiz farklıda olsa arkadaşız dimi.

Sitelerde Paylaş

iddia:

ademin torunlarından sonra kardeş kavramı çıktıki iki kardeşin evlenmeside yasak edildi.

Soru:

Nerden biliyorsun boyle oldugunu?

Bu sozunu destekleyen kanitini getir?

Cevap:

çünkü serbest olsaydı şuanda serbest olurdu kardeşlerin evlenmesi.

Cok guzel!...

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar, bu kardesler arasındaki çapraz evlenme yöntemının sadece ınsanlık tarıhının ilk 33 adet ikiz çocukları için gecerli olduğunu 34. cocuk olan tek tek cocuk olarak ılk doğan ŞİT a.s. da bu olayın sona erdiğini, ve bu evlenme -üreme stratejısının ALLAH ın takdırı olduğunu anlamamakta ısrarlılar; yapacak bısey yok..

Sitelerde Paylaş
arkadaşlar, bu kardesler arasındaki çapraz evlenme yöntemının sadece ınsanlık tarıhının ilk 33 adet ikiz çocukları için gecerli olduğunu 34. cocuk olan tek tek cocuk olarak ılk doğan ŞİT a.s. da bu olayın sona erdiğini, ve bu evlenme -üreme stratejısının ALLAH ın takdırı olduğunu anlamamakta ısrarlılar; yapacak bısey yok..

Nerede yaziyor 33 adet ikiz cocuk oldugu, 34.cocugun tek oldugu nerede yaziyor?

Kim uyduruyor bunlari?

Kanitini getir!...

Sitelerde Paylaş

Kim uyduruyor bunlari?

Kanitini getir!...

abi inanmiyacağınız için delil getirmeye pek gerek yok.delilde olmasa akıo mantık bunu kabül eder çünkü insan neslinin başlaması gerekmektedir

Sitelerde Paylaş
abi inanmiyacağınız için delil getirmeye pek gerek yok.delilde olmasa akıo mantık bunu kabül eder çünkü insan neslinin başlaması gerekmektedir

ve tek yolda kardeşler ile cinsel ilişkiden geçer haaa :D

kimse bunları vodafone ile arayıp siz kardeşsiniz evnemezsiniz dememiş mi zaten deseydi skandal der evlenmezlerdi :D

Sitelerde Paylaş
Ögretilen dini bilgilerin, sapikliga uzandigini ögrendikten sonra, onu düzeltmeye calismak, ne kadar büyük bir yetenek istiyor degilmi?

hayır düzeltme yapmıyoruz.çarpraz evlilik yapılmıştır.eğer bu daha sonra yasaklanmasaydı islamdada serbest olurdu.siz şimdi islamda serbest dersinizde aman neyime lazım lafımı geri aldım sizin sağınız solunuz belli olmaz :blink:

Sitelerde Paylaş

Siz hele bi getirin delilinizi.

(...) ınsanlık tarıhının ilk 33 adet ikiz çocukları için gecerli olduğunu 34. cocuk olan tek tek cocuk olarak ılk doğan ŞİT a.s. da bu olayın sona erdiğini, (.....)

Getirin bakalim, neymis bu iddianizin kaynagi?

Sitelerde Paylaş
Ögretilen dini bilgilerin, sapikliga uzandigini ögrendikten sonra, onu düzeltmeye calismak, ne kadar büyük bir yetenek istiyor degilmi?

yetenek + sabır + akıl

ama ben uğraşmıyorum çünkü zaten anlamak öğrenmek isteyen bunu başarıyor ... ben daha çok tiiye almayı seviyorum .. eğlencelik bu cahil müsliler...

Sitelerde Paylaş

Kim uyduruyor bunlari?

Kanitini getir!...

harbi sıkıcısınız ama kanıtını getir, bılıyosun böyle bişeyın kanıtı olmıyacağını...... bozuk motor gıbı kanıt,kanıt,kanıt......

aydın sen zaten tam bır korku fılmısın sana da lafım yok.

Sitelerde Paylaş
Ilk canli ne zaman ve nasil ortaya cikti?<ilk canlı terimi yanlıştır.canlılar bir anda ortaya çıktıklarına göre her cinsin erkeği ve dişisi belli bi sıra ile değil aynı anda yaratılmışlardır...

allah babanın ademe tarımı öğretmesini, hele hele dünya dillerini!! öğretmiş olmasını; yani tamamen bu yazdıklarını cevaplamıyorum bile. kişilik sorunu sanırım bu..

şu üstteki yazın dikkatimi çekti.. gerçi seninle tartışmak, okuma yazma bilmeyen bir çobanla shakespeare tartışmaya benziyor; bunu anlıyorum son 1-2 yazından..

ama yine de sorayım.. canlıların hepsi biranda mı ortaya çıktı? belli bir sıra söz konusu değil.. hepsi aynı anda kullanıma sunuldu öyle mi? sana gerçekten böyle mi öğrettiler?

yobazlığın en belirgin özelliği nedir biliyor musun? yobaz, cahildir. gerçekler konusunda en ufak bir bilgisi yoktur. Bilim denen şeye de güvenmez. Dahası bilime göre harekette etmez. O daha çok, hacı ve hoca- molla sözlerine ihtiyaç duyar. Ona duymak istediklerini söyledikleri için.. Daha geniş tabirle, biz buna beyin yıkama diyoruz. Ve en gerçek haliyle sen, yobaz olduğunun farkında dahi olmayan kendince akıllı bir bıdıksın.

Gerçekten canlılar biranda mı ortaya çıktı? Hepsi.. Sana dinazorların bizden kaç milyon yıl önce yaşadığını ve yok olduğunu; o sıralar bizim nerede olduğumuzu sormak isterdim.. ama sormayacağım..

sana, dünyada şu ana kadar varolmuş canlı türlerinin ortalama olarak %95 inin yok olduğunu bilip bilmediğini sorardım ama; bunu da sormayacağım..

sana insanların, hala değişmekte olan homo sapienslerin ne kadar zamandır bu dünya üzerinde varolduğunu (moleküler antropolojinin araştırma sonuçları ve genetik verilere dayanarak) sormak isterdim ama.. sormayacağım.

Çünkü sen tarımı bize öğretenin allah olduğunu söylüyor; dünya dillerinin ademe allah tarafından öğretildiğini söylüyor; tüm canlıların aynı anda yaratıldığını söylüyorsun..

allah ingilizceyi neden dünya dili seçmiş? ademe ingilizceyide öğretmiş mi? adem bu kadar dili nasıl ezberlemiş? daha sonra her çocuğuna ayrı bir dili mi öğretmiş? arabayı da allah mı yollamış?

sana.. sana ne desem az.. dedim ya, sen kendince akıllı bir bıdıksın. ama yerin burası değil. ve ne yazık ki; yerin olması gereken yerlerin sayısı hiçte az değil.

ama yerin burası değil. sakın buradakilerle bazı konularda tartışabileceğini, bir şeyleri kabul ettirebileceğini düşünme. bunun yanından dahi geçemezsin.

bu yazıyı üzüntüyle yazdım. nefretle, kinle, karşıtlıkla değil. üzüntüyle yazdım.

Sitelerde Paylaş

ya zaten ayet hadise desek inanmazlar.e bilim olarka desek h.y kaynaklı saçmalıklar derler.bu nedenle kanıt yok arkadaşlar.ister ortak ata ve ahalisi maymunları evinize kabül edersiniz<hatta evlerde yarı tapu hakkı istiyolarmış> yada insanları<adem ile havva> siz kendinize hangilerini laik görüyorsanız onu kabüle din arkadaşlar.kimseyi zorla inandırmak gibi bi düşüncemiz yok.siz bizi nasıl zorla ateist yapamıyosanız bizde sizi müslim yapamayız.

saygılar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...