Jump to content

Bir insan uçabilirmi?

Recommended Posts

Ben bu olaya pek fazla ilgi göstermiştim. Bu Chriss Angel denen adam uçabiliyorsa ben de uçabilirim diye düşünmüştüm. Hürriyet'in yayınlaması beni durumun gerçek olduğunu düşündürmeye itmişti. Uçmanın İMKANSIZ olması üzücü bir durum benim için...

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...

Ben parpsikolojiye inanıyorum.Az çok yapabildiğim şeyler var.Ateist olmadan önce bunlarla uğraşıyordum (12 eylülden beri okullar açılınca bıraktım çok yapmamaya başladım)Bunu sizde deneyebilrsiniz.İnterenetten psiwheeli araştrın.Başlarda ellerinzle yapıyorsunuz.Bu statik elektrik v.b. şeylerle açıklanabilinr.Ancak bir süre sonra sadece bakarak ta çevirebilyorsunuz.Şuan 1 1.5 metreden sadece bakarak çevirebiliyorum.Bnce bilmsel bi açıklaması olmalı

(LÜTFEN DALGA GEÇMEYİN :( )

Sitelerde Paylaş

tam bir yalan, sırf okuyucu çekmek için yapılmış bir haber.

tibette falan filan yerlerde kimsenin havada asılı durduğu yok. ilisyonistler su üzerinde falan yürüme numarası yaparlar, suda fark edilemeyen camdan masaların üzerinde yürümekteler.

insanlar beyinlerinin %7 sini kullanabiliyor, eğer %100 ünü kullanırlarsa birşeyler olabilir gibi saftirik yalanlara aldanmayın çünkü insanlar beyinlerinin %100 ünü kullanırlar. kullanılamayan bölüm ne demektir?

ya beynimin bir kısmına erişemiyorum?

niye oğlum şifre mi var?

yok.

gelişmiş beyin, gelişmemiş beyin diye bir şey var bak bu doğru ama kullanılamayan beyin diye bir şey yok.

biri götünden uydurmuş kullanılamayan beyin kısmı diye yok öyle bir şey arkadaşım.

beyin gücü fizik kanunları ile örtüşmediği için bu tür şeyler kesinlikle yalandır.

dinde bile yeri yok yaw.

allah bile fizik yasalarına uymuş sen kimsin len dümbük :)

allah ben insanı yoktan var ettim diyor mu?

hayır.

ne diyor?

ben insanı çamurdan yarattım yani var olanu değiştirdim diyor.

hala bu uçma saçmalığına inanan ahmaklar var mı?

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...