Jump to content

Bilimin herşeyi Açıklayacağına İnanan Arkadaşlar

Recommended Posts

Habere göre Chris Angel bir sihirbaz değilmiş. Bu adamın gösterilerini yaklaşık bir yıldır izliyorum. Yalan! Adam ilizyonist. Haberde ne diyordu bir daha bakın:

Chris Angel; David Coperfield ya da David Blaine gibi bir sihirbaz değil. Ama uçabiliyor.

Youtube'da bu kişinin gösterilerini izlemek istermisiniz?

http://www.youtube.com/results?search_quer...mp;search_type=

Haber yalanlar üzerine kurulu. Ticar kaygılar ile hazırlanmış düzmece bir haber. Onların umrunda mı sanıyorsunuz insanların aydınlanması?

Ayrıca tekrar hatırlatayım. Bir tek paranormal hadise gösterilmesi halinde milyonlarca dolar ödül veriliyor. Varsa sahtekar olmayan alsın bu ödülleri de görelim. Ne tuhaftır ödülü alan hiç çıkmıyor!!!

Sitelerde Paylaş
meshur bir ilusyonist kendisi. ben de takip etmistim ilk gordugumde, adam gosterilerini sadece bellirli bir kalabalıgın onunde yapıyor ve incelenmesi icin fırsat vermiyor dikkat ederseniz

Acaip kalitelii valla... Çok keyif alarak izledim...

Özellikle "walking through glass" an itibariyle favorim.

Sitelerde Paylaş
Bu adamın uçmasının bilimsel açıklaması nedir sizce ?

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8361907.a...29&sz=87716

Hadi bilim yetersiz kaldı diyelim bu soytarılık karşısında... Hristiyanlık ne diyor bu konuda... İsa'da suyun üstünde yürüyordu... Yoksa bu adam peygamber mi...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Hadi bilim yetersiz kaldı diyelim bu soytarılık karşısında... Hristiyanlık ne diyor bu konuda... İsa'da suyun üstünde yürüyordu... Yoksa bu adam peygamber mi...

saygılarımla

İsa'nın iyi bir magician olmadığının delili ne bu arada? Aslında Muhammed'i de sihirbazlık ile itham eden müşriklerin ne kadar haklı oldukları ortada... Mucize bile tanrının varlığına bir delil olamıyor...

tarihinde Andromeda tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
irizyondan başka birşey değil.ozaman uçabiliyosa göğe çıksın.neden çıkamıyor.

Tislam bu yorumun beni şaşırttı açıkçası. Ben senden başka enerjileri kullanarak uçabiliyordur türünden bir yorum bekliyordum.

Aklın yolu bir. Nasıl bu adam şu anda bile bazı insanları saçmalıkları ile kandırabiliyorsa; zamanında da peygamber olduğunu iddia eden insanlar, tüm insanlığı kandırdı.

Sitelerde Paylaş

Murti,

Bilim forumundaki cevabımı buraya da taşıyorum,

Bu uçan adam ilizyonist ve haberde bilim adamı diye nitelenen kişilerin nerde ne tür bilimle uğraştıkları konusu açıklanmamış durum çok muallak..

O adamın uçtuğunu sanmıyorum ama o adamın uçtuğunu sananlar uçmuş biraz..Levitasyon konusunda bir kandırmaca olabilir...Son dönemlerde budist öğreti çok konuşulmaya ve bu konularda çok kitaplar çıkmaya başladı(ferrarisini satan bilge,secret vs)

Selam...

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...

Criss Angel mubarek bir adam, isa gibi su üstünde yürüyebiliyor ve uçabiliyor.

Criss Angel Walks on Water (youtube)

Criss Angel Mindfreak Fly (youtube)

Dünya'ya 1450 yıl önce geleydi peygamberdi şimdi. Bugün halen taşa tapanlar taşa taptıklarını, duvara tapınanlar duvara taptıklarını, ineğe tapanlar ineğe taptıklarını kabul etmeyip pagan ritüellerini devam ettirebiliyorsalar, ilahi kitaplarla desteklenmiş peygamberlerin görevlerini tam yapamadıkları içindir. Bu halinin üzerine Criss Angel bir de peygamber olsaydı, gerçekten son peygamber olabilirdi.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Bu adamın uçmasının bilimsel açıklaması nedir sizce ?

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8361907.a...29&sz=87716

Şimdi bunu Kutsal İmam; Dindarr 'a sorarsan. Ya evliyadır ya da içine cin kaçmıştır, der.

Bu adamın uçamayacağını sende bizim kadar biliyorsun. Sahne sanatının hilelerini burada anlatmaya gerek yok.

Uçuyorsa gitsin bu dünyadan ne işi var? (;

2 - 3 bin senedir; dinlere çok şans verdik ama birşey başaramadılar. Aynı şansı bilime verelim; bütün insanları uçursunlar.

Adaletli olalım mı?

3 - 4 Bin senelik dinler ? Bilim kaç senelik?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...