Jump to content

Yaşam'ın başlangıcına dair.

Recommended Posts

meşhuuur cihatınızı varsa o canlılar üzerinde nasıl vuku bulduracaksınız gene asarak ve keserek mii.. kuranı yeniden mi yazacaksınız yoksa dünya yüzündeki kadınlar için yazılan tonlarca saçmalık onların dişi olanları içinde geçerli olacak mı

öyle bir ihtimal olursa canlı bulunursa öyle gel karsıma .Bosa kıvranıp durma

Sitelerde Paylaş
  • İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kuranda dünyanın rabbi yazmaz .Alemlerin rabbi yazar.Herşeyin sahibi odur yazar.Bence sen yasamı bulmus gibi tartısmaya girme, bulunursa gel sor madara oluyorsun çünkü arkadasım

tarihinde CraftXrac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kuranda dünyanın rabbi yazmaz .Alemlerin rabbi yazar.Herşeyin sahibi odur yazar.Bence sen yasamı bulmus gibi tartısmaya girme bulunursa gel sor madara oluyorsun çünkü arkadasım

Alem derken başka gezegenleri kastettiği senin yorumun zaten yamalı bohça ettiniz kitabınızı kafanıza göre bulun bişeyler ayrıca allahın diyormu canlılık göktaşından geldi diye ? hayır klasik yaratılış hikayelerini sıralıyor.

Sitelerde Paylaş
Alem derken başka gezegenleri kastettiği senin yorumun zaten yamalı bohça ettiniz kitabınızı kafanıza göre bulun bişeyler ayrıca allahın diyormu canlılık göktaşından geldi diye ? hayır klasik yaratılış hikayelerini sıralıyor.

püfff...hangi göktasından gelmiş şu canlılık

Sitelerde Paylaş

benim söylemeye çalıştığım ihtimaller denizinde olduğumuz.. bu durumda ne senin ne benim ne de kimsenin madara olacağı yok craft biz yalnız ihtimalleri düşünelim. bilmiyorum bak bi şeyleri. aydınlat öyleyse.. ben madaralıktan kurtulayım ha ne dersin.. sataşma usulü biraz abuk kaçıyor.. neyse selametle.. zaten verilen linkte canlı bulundu demiyor göktaşının dünyaya çarpması sonucu hayat taşınmış olabilir diyor.. ben sadece diyorum eğer hayat varsa neler olur neler değişir.. siz naparsınız? offf anlamadan okumadan sataşmalarda bi size has ne hikmetse..

Sitelerde Paylaş

anladım da

meşhuuur cihatınızı varsa o canlılar üzerinde nasıl vuku bulduracaksınız gene asarak ve keserek mii.. kuranı yeniden mi yazacaksınız yoksa dünya yüzündeki kadınlar için yazılan tonlarca saçmalık onların dişi olanları içinde geçerli olacak mı

bu yazını görünce niyetini gördüm...

eger bilim bazı şeyleri inancımızın tersine kanıtlarsa kuranda çöpe gider o kadar

Sitelerde Paylaş
benim söylemeye çalıştığım ihtimaller denizinde olduğumuz.. bu durumda ne senin ne benim ne de kimsenin madara olacağı yok craft biz yalnız ihtimalleri düşünelim. bilmiyorum bak bi şeyleri. aydınlat öyleyse.. ben madaralıktan kurtulayım ha ne dersin.. sataşma usulü biraz abuk kaçıyor.. neyse selametle.. zaten verilen linkte canlı bulundu demiyor göktaşının dünyaya çarpması sonucu hayat taşınmış olabilir diyor.. ben sadece diyorum eğer hayat varsa neler olur neler değişir.. siz naparsınız? offf anlamadan okumadan sataşmalarda bi size has ne hikmetse..

Eğer hayat varsa diye birşey yok ki, artık uzayda hayatın olduğunu kesin olarak biliyorum ben, aminoasit bulunuyor hemde yörüngesel hareketi olan normal boyutlu bir cisimde, kesinlikle bu aminoasitlerin hayat verdiği canlılar var...

Zaten arasıra geliyorlar, görüyoruz :)... Ama Kgb bazılarını saklıyor ve ameliyat ediyor ama neyse...

Sitelerde Paylaş
püfff...hangi göktasından gelmiş şu canlılık

Sizi sayıylamı veriyorlar bu foruma ? o kadar geçmişi hatırlayamadığım için yanıt veremeyeceğim kusura bakma sorduğun soruya bak IQ testi yaparak üye alınsın şu foruma,bu haber canlılığın göktaşlarından geldiğini destekliyor okumadan zırvalıyorsun.

Sitelerde Paylaş
Sizi sayıylamı veriyorlar bu foruma ? o kadar geçmişi hatırlayamadığım için yanıt veremeyeceğim kusura bakma sorduğun soruya bak IQ testi yaparak üye alınsın şu foruma,bu haber canlılığın göktaşlarından geldiğini destekliyor okumadan zırvalıyorsun.

Allah Allahhh!!!

Ya kardeşim iddiayı kesin gibi önüme atıp bilim yapan sen değilmisin git gözünü seversen yaşam varsa vardır bunu bilmiyoruz olursa eger baska canlıların olması bizim inancı etkilemez diyorum.Dünya dısı varlıkların olması Allahı yokmu ediyor bence ne güçlü yaratıcıymıs dedirtiyor :lol:

Sitelerde Paylaş
Allah Allahhh!!!

Ya kardeşim iddiayı kesin gibi önüme atıp bilim yapan sen değilmisin git gözünü seversen yaşam varsa vardır bunu bilmiyoruz olursa eger baska canlıların olması bizim inancı etkilemez diyorum.Dünya dısı varlıkların olması Allahı yokmu ediyor bence ne güçlü yaratıcıymıs dedirtiyor :lol:

Okuduğunu anlama kabiliyetin olmadığı için seni mazur görüyorum,ben kesin demedim görüşü destekliyor dedim senin alıcılar başka türlü anlamaya ayarlı sanırım ateist ne dese vardır bir hinlik,ben zaten dünya dışı varlıklardan bahsetmedim kendi kendine yazıyorsun tavsiyem ezbere yazmadan birkaç kere oku yazılanları.

Sitelerde Paylaş
anladım da

bu yazını görünce niyetini gördüm...

eger bilim bazı şeyleri inancımızın tersine kanıtlarsa kuranda çöpe gider o kadar

herhangi bir niyetle yazmamıştım.. merak ettiklerimi sordum.. açık sözlülüğün için teşekkür ederim.. gidişat öyle gibi zaten..

gates kesinlikleri bizle paylaşsan da nasiplensek.. birilerinin gördük ettik bak çektik demesi ne kadar yeterli ki doğru bilgiye ulaşma konusunda.. dünya yüzündeki bir çok insanda cin vs gördüğü savında.. :blink: bu onlarında varlığına yeterli delil olmadığı gibi uzaylıların varlığına da yeterli delil olamıyor.. benim senin bir yanımızın onların varlığına inansa da bu bile yeterli değil..

Sitelerde Paylaş

Ya bu Zürriyet geri zekalı yada nasa milletle kafa yapıyor.Kuruklu yıldızların yapısı hakkında Velikovsky' nin öne sürdüğü teoriyi duyunca havalara zıplayan bu arkadaşlar sonradan kabul etmişilerdi.Şimdide kalkmışlar yeni bir şey gibi tekrar aynı açıklamayı yapıyorlar.

Sitelerde Paylaş

İlk canlılığın oluşumu, dünyamız veya güneş sistemimiz şartlarında bize çok karmaşık geliyor. Konuyla ilgili yapılan çalışmalar hayli yol katetmiş durumda olsa da, ilk canlılığın ortaya çıkışıyla ilgili bilgilerimiz henüz teori aşamasında.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey, bu karmaşıklığın bize ve içinde bulunduğumuz şartlara göre olmasıdır.

Evrenin bir köşesinde, dünyadan çok daha farklı koşullara sahip ve canlılığın oluşumunu tahmin dahi edemeyeceğimiz ölçüde kolaylaştıran başka koşullar olmadığını, dünyadaki yaşamın da bir göktaşıyla başlamış olamayacağını söyleyebilir miyiz?

Sitelerde Paylaş
edemeyeceğimiz ölçüde kolaylaştıran başka koşullar olmadığını, dünyadaki yaşamın da bir göktaşıyla başlamış olamayacağını söyleyebilir miyiz?

http://akhenaton.blogsayfasi.com/?p=293

tarihinde Neferkamin Anu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...