Jump to content

Kainatta Aksesuar var mı ?

Recommended Posts

İnsanlar aksesuarlar kullanır.. Foksiyonel olarak hiç bir faydası olmayan sadece estetik bir bütünlük sağlamak amacı ile hayatımızda aksesuarlar kullanırız....

Bu kainatta ve dünyamızda bir tek aksesuar bile kullanılmamış; Ama herşey bir akseuar gibi muhteşem ve sanatlı şekilde var olmuş... Yani şu Dünya üzerinde öyle bir şey söyleyin ki; hiç bir hikmetli olmamış olsun.. Varmı böyle birşey, Yoksa Neden yok..?

Sitelerde Paylaş

Sana aksesuarları sayayım.. Bunlar gereeksiz şeyler ayrıca. Bunların olmasının insana hiç bir yararı yoktur.

1. Dünyaya bilmem kaç yüz bin uzaklıkta milyarlarca yıldız ve gezegenler.

2. Kuyruklu yıldızlar.

3. Meteorlar.

4. Erkeklerde ki memeler.

5. Ayaklarda ve cinsel bölgelerde yetişen mantarlarımız.

6. Erkeklerin ense, omuz ve sırtında çıkan kıllar.

7. Dişlerin çürümesine sebep olan mikroorganizmalar.

8. Bir sürü salgın hastalık üreten bataklıklar.

9. Çift cinsiyetli doğan insanlar.

10. Allah

11. Kuran-İncil-Tevrat.

12. Muhammed-İsa-Musa.....

13. Kürt Said yada Deli Said.

14. Zeka özürlü ve sakat doğan milyonlarca insan.

15. Dinazorlar.

Sitelerde Paylaş

bunlarda iyiki yok olmuş dediğimiz aksesuarlar canlılar yaratıklar..

---zekerlerinden meni damlayan sahabeler

--- 9yaşında kız çocuğu ile ...

--- çılgın sait...ama hala müritleri var ve komşu kızlarına sarkıyorlar..

---dinazorlar

---evlatlığını tezgahtan geçirenler..

---delinebilen ozon..bu daha gider bu..

bu daha gider bu..mohammedin de bir kaç maddesini de arada kaynattık ama..nokta..

Sitelerde Paylaş

Bir şeyin size göre lüzumsuz olması; Onun hakikatte de hiç bir işe yaramadığını göstermez ki.. Verdiğiniz örnekler gayri ciddi.. Siz bilimsel insanlarsınız; Maneviyatı red edip sadece Maddeye inanan ve herşeye bilimselliği perde eden insanlarsınız.. Bana bilimsel bir kanıt getirin, yada susun.. Kainat Mescid-i Kebirinde; Kur'an Kainatı okusun...

İşinize geldimiydi bilim ve teknoloji; işinize gelmedimiyse safsata ve fikirsiz zikir..

Sitelerde Paylaş
Bana bilimsel bir kanıt getirin, yada susun.. Kainat Mescid-i Kebirinde; Kur'an Kainatı okusun...

Böyle mi? http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...amp;#entry42906

Bir de işe yaramayan şey arıyorsun..Bak bu adreste o dediğindn var,senin işine yaramamış ve yaramayacak.

Sitelerde Paylaş

Kusursuz sandığınız bu dünya ve insan metabolizması, içinde o kadar çok zaaf barındırıyor ki, ancak siz bunları görmezden geliyorsunuz.

Sanıyorsunuz ki tanrı yarattığı için kusursuzdur. Bilimi reddetmenizde bu sebepten. Ne yazık...

Oysa burada tartışıyor olmak bile insanoğlunun zaafiyetinlerinden kaynaklanıyor..

Sitelerde Paylaş
gereksiz şeyler:

Tüm hayvanlar

Tüm bitkiler

Tüm doğa gereksizdir.

Ayrıca tüm güneş sistemi de sonderece gereksizdir.

Neyse ki sena bunu anlatabilmek haftalar aylar sürer forum boğulur sonunda anlasan bile tartışmayı keser bişey olmamış gibi devam edersin onun için boşver bunları.

Ben şu penguen olayına takıldım--komik oldu.

Bana sadece penguenlerin neden varolduğunu açıklar yeter.Peguen ne işe yarar?

Sitelerde Paylaş
İnsanlar aksesuarlar kullanır.. Foksiyonel olarak hiç bir faydası olmayan sadece estetik bir bütünlük sağlamak amacı ile hayatımızda aksesuarlar kullanırız....

Bu kainatta ve dünyamızda bir tek aksesuar bile kullanılmamış; Ama herşey bir akseuar gibi muhteşem ve sanatlı şekilde var olmuş... Yani şu Dünya üzerinde öyle bir şey söyleyin ki; hiç bir hikmetli olmamış olsun.. Varmı böyle birşey, Yoksa Neden yok..?

bakıyorumda bu sitedede başlamışsın saçma sapan sorularına..

Sitelerde Paylaş
Bana bişey anlatabilmeniz için, önce ne anlatacağınızı bilmeniz lazım..

basakbil

Demek burda da nasipmiş görüşmek...

vaazlarına başlamışsın..senle konuşabilmeyi isterdim ama senin bilinçli olduğunu biliyorum ben..yani konuşmak mümkün değil..

Sitelerde Paylaş

Ama hiç denemedin ki; Nerden biliyorsun benle konuşulamıyacağını... Hem seni tanımasamda, Ruhen seni severim; sevmesem bile mantıklı şeyler olduğu sürece ben karşımdakini dinlerim.. Hele sen bi dene...

Sitelerde Paylaş
Ama hiç denemedin ki; Nerden biliyorsun benle konuşulamıyacağını... Hem seni tanımasamda, Ruhen seni severim; sevmesem bile mantıklı şeyler olduğu sürece ben karşımdakini dinlerim.. Hele sen bi dene...

senle konuşmaya kalkarsam eminim vaazlara başlıcaksın...ayrıca dinlemeyi asla kafandan bile geçirmediğini biliyorum..mantıktan bahsediyosun..ama mantık yok söylediklerinde..amaç farklı olduğu için umrunda değil diğer düşünceler..

Sitelerde Paylaş

Çok ön yargılısın Başak.. İnsanın en büyük hatalarından birisi ZAN dır.. Senin kafanda benim şeklim belli; o kalıbın dışına çıkmıyorsun.. Denemeden, sorgulamadan yargılayıp hüküm vermişsin... :(

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...