Jump to content

Bu forumda ırkçılık yasak mı, değil mi?

Recommended Posts

Bilmediğin konular ve başlıklara laf olsun diye aradan bir cümle cımbızlayıp boş boş yazılar yazma. Git önce başlığı oku sonra gel burda yaz.

Boş insanlara boş yazılar gider.Irkçılık gibi dünyanın en ilkel ideolojisine sahip birini adam yerine koyacak halim yok ya.

Biz burada genelde müslümanları ciddiye alıp fikirlerimizi tartışıyoruz.Halbuki senin müslüman olman bile senin için çok büyük bir aydınlanma olacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

miliyetçilik denen illetin seni damarlarına kadar kanser gibi sardığı çok açık..

ermeni olmanın utanılacak bir yanı yokki... ben gerçekte ermeni olsam.. bunu saklayayım..

ermeni olmanın aşağılık bir şey olduğunu sanan hastalıklı beyin sende..

Sen arızalımısın.

Sana bu millet niye ermenisin dedimi , taki değerlere hakarete başlayana kadar.

Dürüst ol dürüst.

Olamıyorsanda bana yazıp durma.

Sitelerde Paylaş
Boş insanlara boş yazılar gider.Irkçılık gibi dünyanın en ilkel ideolojisine sahip birini adam yerine koyacak halim yok ya.

Biz burada genelde müslümanları ciddiye alıp fikirlerimizi tartışıyoruz.Halbuki senin müslüman olman bile senin için çok büyük bir aydınlanma olacaktır.

Hacı ilgili şahsa gerekli cevapları vermiş benim sana ve ona vermeme gerek yok.

Sitelerde Paylaş
Bu ırkçılık değil mi sayın Gavs? :)

hor görülenin... haksızlığa uğrayanın yanında bulunmak .. ona arka çıkmak.. insan onuruna yakışan bir davranıştır..

bunu nevzat çelik bir şiirinde çok güzel dile getirmiş....

Çok olmadığımız kesin

Çok olan tarafta değiliz

Türkiye'de Kürt olacağız

Kürtlerde Ermeni

Ermenilerde Süryani

Gidip Almanya'da Türk olacağız

Hollanda'da Surinamlı

Fransa'da Cezayirli

İran'da Azeri

Amerika'da zifiri zenci olacağız

Çoğalan zencide mutlaka Kızılderili,

İsrail'de Filistinli

Köpeğin karşısında kedi

Kedinin karşısında kuş olacağız

Kuşun karşısında börtü böcek

Hakemler hep karşı tarafı tutacak

Ve biz hep yedi kişiyle tamamlayacağız maçı

Çiçeklerden kamelya olacağız

Az kolumuzun tarafında

Solda olacağız

tarihinde gavs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...t=0&start=0

Lan hain yavruları, siz okumadığınız, ayrıntılarını bilmediğiniz bir savaş hakkında nasıl fikir yürütebiliyorsunuz? Bir moloz yazmış, öbür moloz da onu destekleyip alkış tutmuş. Ama afrein Tolonbey'e, size yakışan nida ile seslenmiş... Ben de katılıyor ve sizin gibi vatan haini Arap uşaklarına çüşşşşşşşş diyorum...

tarihinde Neferkamin Anu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Nafizkâmuran Anu kardeşim bu konuda sana hak veriyorum. İmam bir şey yaparsa cemaat daha beterini yapar. Keşke Oğuz bey kardeşim de tavrını arap düşmanlığına indirgemeden yapsaymış. Ama bu senin Oğuz bey kardeşimden yüz bulup da forumda ermeni kovalamanı haklı çıkarmaz.

Sitelerde Paylaş

Yazılarını bilip bilmeyen bizi suçlu sanacak , okusunlarda kim ne iş yapar bilinsin.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=26556&st=20

şu lafı söylemek ahlaksızlıktır. sen de ahlaksız bir yobazsın. Zaman ve Vakit gazetesiyle beslenen kafası boş, cxahil ve yalancı bir şeriatçısın. Sizler utanmaz olduğunuzdan söylecek bir şey yok, burada bir şeyler söylüyorsak da sizin gibi beton kafalılara değil, diğer insanlaradır...

Yukarıdaki yazının gerisi çöpe...

Sitelerde Paylaş
Nafizkâmuran Anu kardeşim bu konuda sana hak veriyorum. İmam bir şey yaparsa cemaat daha beterini yapar. Keşke Oğuz bey kardeşim de tavrını arap düşmanlığına indirgemeden yapsaymış. Ama bu senin Oğuz bey kardeşimden yüz bulup da forumda ermeni kovalamanı haklı çıkarmaz.

Konuyu saptırma.

Sitelerde Paylaş

Çok olmadığımız kesin

Çok olan tarafta değiliz

Türkiye'de Kürt olacağız

Kürtlerde Ermeni

Ermenilerde Süryani

Gidip Almanya'da Türk olacağız

Hollanda'da Surinamlı

Fransa'da Cezayirli

İran'da Azeri

Amerika'da zifiri zenci olacağız

Çoğalan zencide mutlaka Kızılderili,

İsrail'de Filistinli

Köpeğin karşısında kedi

Kedinin karşısında kuş olacağız

Kuşun karşısında börtü böcek

Hakemler hep karşı tarafı tutacak

Ve biz hep yedi kişiyle tamamlayacağız maçı

Çiçeklerden kamelya olacağız

Az kolumuzun tarafında

Solda olacağız

Hangi Ahlakla yapacaksın bunu.

Sitelerde Paylaş

senin sabahtan beri hacının cevabı dediğin ileti..

oğuzun iletisimiydi????

oğuzun da senin gibi sapına kadar türk milliyetçisi ve ATA istçi olduğu..

sırf o şanlı türk tarihi diye övündüğü tarihe azıcık iğnenin ucu batırıldı diye..

birilerini hemen arap dölü,,, serefsiz ve hain ilan edecek kadar..

faşist ruhlu olduğunu mu göstermeye çalışıyorsun...?????

tarihinde gavs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oguzmu milliyetçi ,

yahu önce kim kimdir bir oku bak.

hacınınkileride alırsak bu başlık rekora gider sonra

birde gitar var. :D

yapmış olduğunuz provakasyonların arkasına karşınızdakine ırkçı faşist söylemleri yaparak sıyrılmayın kimse yemez.hadi okuyuculara karşı benim nikimi kullanarak yedirsenizde hacı -oguz-gitar ve başlıktaki bir dolu adama ırkçı demeniz sökmez. :D

başlıkta ki ilk tepkiydi o, hepsini buraya almaya kalksam bütün başlığı kopyalamak lazım. :D

Sitelerde Paylaş
Sn IFeelGood bu başlığı kilitlermisiniz. Konuyu merak edenler suçlama yapan arkadaşların 2 gündür açtığı başlıkları taramaları yeterli olacaktır.

Başlık gerektiğinde kitlenir ama şu anda kitlenmesi için bir neden yok. Başlık konusu zaten belli, tartışmalar da aynı minval üzere devam ediyor.

Forumda sizinle ilgili ciddi bir rahatsızlık var. Bunu görmezden gelmeyin. Önünüze gelene genetik analiz yapıyorsunuz ve sonuç hemen her zaman karşınızdakinin ya yahudi ya da ermeni olduğu yönünde çıkıyor. Ben de tanığım...

Buna hakkınız olmadığı gibi, üstüne üstlük ısrar da ediyorsunuz. Çoğu arkadaş ciddiye almıyor, görüyoruz ama ciddiye alıp tepki gösterenler daha çok. Ve kesinlikle haklılar.

Hacı ırkçı değildir. Oğuz da. Düşüncelerinizi desteklemek için onların adını kullanmayın. Gavs Hacı'nın bir iletisi alıp ırkçı, Türkçü olmakla suçlamış güya ama buna herkes güler. Orada anlatılmak istenen başkadır, Gavs'ın anlaması da mümkün değildir. Orada hoş bir ironi vardır.

Yönetimin ırkçılığa bakış açısı belliyken, forumun kurucularının ırkçı, Türçü, Kürtçü veya herhangi bir şey'ci olmaları pek akla yatkın değildir.

Kendinizi toparlayın, bu tür ithamlardan kaçının. Kimin ne olduğu bizi hiç ilgilendirmiyor. Sizin de sorgulama hakkınız yok. İsteyen zaten söyler, söylüyor.

Sizin ırk vb. saplantılarınız gerçekten var ve forum da bu durumdan şikayetçi. Sırf bu nedenle defalarca uzaklaştırılmışsınız, üyelikleriniz sonlandırılmış. Çok ünlüsünüz.

Lütfen kendinizi toparlayınız, kimseyi de zor durumda bırakmayınız.

Sitelerde Paylaş

"bugün Kürt sorunu da öyle tartışılıyor. Özellikle MHP’de gözlenen hırçın ve tehlikeli reaksiyonun nedeni de aynı, CHP’nin kıvranmasının da. Tektipleştirici, türdeş bir Türk Kültürü yaratarak bu hegemon kültürün bağlayıcılığı etrafında “milli birlik ve beraberlik” kurma projesi kanımca çökmüş durumda. Bu durum statükocu bu çevrelerce de seziliyor, fark ediliyor ve bu nedenle dehşetli bir tedirginlik yaratıyor. Böylece dün çağdaşlık, Batıcılık , modernlik yaldızlarıyla süslenen ırkçı öz, yaldızlarını dökerek bütün haşmetiyle ortaya çıkıyor. Bugün ortaya çıkanlar, esasen var olup kendini gizlemiş olan özlerdir. Sel gitti kum kaldı. Değilse “Kürtleri sürüp, yerlerine Türkmenleri getirelim” gibi ırkçı düşünceler bir vahiy gibi inemezdi."

Türk basınından bir değerlendirme yazısı gördüğün gibi sadece hoşuma giden ve benimsediğim bir paragrafı ekledim

yukardaki fikre aynen katılıyorum.ne varsa eski tüfeklerde var.

Sitelerde Paylaş
Oguzmu milliyetçi ,

yahu önce kim kimdir bir oku bak.

kimin gerçekte ne olduğu

başlıklarda millete verdiği tepkilerden ve reflekslerden çok kolay belli oluyor..

millet oralarda kendini ele veriyor..

oğuzun o ve benzer başlıklardaki tepkileri ve refleksleri

onun sapına kadar türk miliyetçisi ve ATA istçi olduğunu göstermeye yetmiştir..

öyle olmasa sırf kurtuluş savaşını eleştiriyor diye birine arap dölü.. serefsiz ve vatan haini deme hakkını kendinde bulamazdı..

aslında haini, serefsizi geçtim sırf arap dölü tabiri bile... onun ırkçı olduğunun... göstergesidir..

Sitelerde Paylaş
kimin gerçekte ne olduğu

başlıklarda millete verdiği tepkilerden ve reflekslerden çok kolay belli oluyor..

millet oralarda kendini ele veriyor..

oğuzun o ve benzer başlıklardaki tepkileri ve refleksleri

onun sapına kadar türk miliyetçisi ve ATA istçi olduğunu göstermeye yetmiştir..

öyle olmasa sırf kurtuluş savaşını eleştiriyor diye birine arap dölü.. serefsiz ve vatan haini deme hakkını kendinde bulamazdı..

aslında haini, serefsizi geçtim sırf arap dölü tabiri bile... onun ırkçı olduğunun... göstergesidir..

Çok sıkıldık senden. Aptal saptal analizlerinle günlerdir forumu gereksizce işgal ediyorsun.

Senin gibi neyin ne olduğunu bilmeyen, iki tane kitap okuyup ırkçılığı, Türkçülüğü, faşizmi, hatta ve hatta tarihi gerçekleri çözen yarım akıllılar yüzünden bir sürü vaktimiz ziyan oluyor.

Sen Kurtuluş Savaşı'nı filan eleştirmiyorsun. Öyle bir savaş olmamış diyorsun ve Atatürk'e irin kusuyorusn.

Burayı sahipsiz mi sanıyorsunuz siz?

Türk olduğunu söylemek, ülkesine sahip çıkmak ve bildiği, inandığı doğruları savunmak sizin gibi üç kuruşluk cahiller yüzünden suç mu olacak?

Saldırarak mı savunuyorsunuz dini yalanlarınızı? O yazdığın yalanlar, zırvalar kimin eseri sanıyorsun?

Sıktın artık..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...