Jump to content

Erkek-Kadın eşitliği istiyorum...

Recommended Posts

30 yaşındayım ve bu dediklerinin hiçbiri başıma gelmedi ben kadın değil miyim yoksa

Başına gelmiştir veya gelmemiştir ama gelmişse bile bunu niye itiraf edeceksin ki?

böyle birşey insanın başına geldiğinde size göre o kadının hatasıdır suçudur bu itiraf edilmesi gereken birşeydir..

böyle birşey başıma gelmiş olsa benim değil karşıdaki hıyarın suçudur bu açıdan baktığımdan bu itiraflık bir durum değildir... başına gelen birşeyi anlatmaktır..

Şimdi inceden düşünmeye başladım sana göre çok komplike bir cümlemi kurdum :)))

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

böyle birşey insanın başına geldiğinde size göre o kadının hatasıdır suçudur bu itiraf edilmesi gereken birşeydir..

böyle birşey başıma gelmiş olsa benim değil karşıdaki hıyarın suçudur bu açıdan baktığımdan bu itiraflık bir durum değildir... başına gelen birşeyi anlatmaktır..

Şimdi inceden düşünmeye başladım sana göre çok komplike bir cümlemi kurdum :)))

seni biryerde kıstırırım nasıl olsa, şimdilik 1-0 öndesin... :good:

Sitelerde Paylaş
>>> Yukarıdaki link istisnasız dediğin konunun istisnasıdır:).

İstiasnalar, kaidelerin ... anladın sen onu..

Amanda efenim sporda kadınlar erkekler kadar iyi değilmiş..

Eee, olabilir.. Bu kadınlar koşamaz, halter yapamaz demek mi?

Kadınlar, erkeklerin tapabildiği her şeyi yapabiliyor işte.. Erkekler olmazsa yapamayacakları tek şey, bebek o da karşılıklı zaten..

Bizim aklıevveller ne demeye çalışıyor ya? aman efenim kadın duygusalmış, aklı ermezmiş.. Siz Margaret Teacher'ı görmediniz herhalde.. Neyse.. Efenim kadınlar acizmiş, erkeğin koruması filan lazımmış.. Geçin bunları, o youtube'taki kadının hiç bir erkeğin korumasına ihtiyacı var gibi görünüyor mu?

>>> kadin yapisi itibari ile erkekden daha gucsuz,daha duygusal bir yapidadir..kadinlarin erkeklere bakisi babasina bakan cocuktan farksiz degildir..ondan koruma ve yardim ister ve bekler her zaman.

Siz ne yapıyorsunuz peki, safsata sadece.. Ne diyoruz: Kadın, erkeğe ihtiyaç duymayacak şekilde, herşeyi yapabilir.. Efenim kadın erkek kadar hızlı koşamıyormuş.. Ne alaka? O da koşmaz, yürüyerek gidiverir.. Zati, eğer gidilecek yere koşarak gidilecekse, erkeğin sırtında kadının çok daha yavaş gideceği kesin..

Bir kere siz dediğin kim? Kendimi o sınıflandırmada göremiyorum. Ayrıca yukarıda güzel döndürmüşsün bu haliyle çok güzel görünüyor. Demişsin ki: Kadınlar erkeklerin yapabildiklerini yapıyor:

Çok doğru yapıyor da senin dediğin gibi istisnasız onlar kadar yapamıyor: Artık bunu kabul etmek gerekiyor uzatmanın anlamı yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...