Jump to content

Abdullah Ocalan imana gelirse...

Recommended Posts

Selamun aleyküm,

Bir insan canide olsa, katilde olsa, yaptığı hatayı anlarsa ve iyi ahlaklı, dürüst, Allah sevgisiyle dolu olarak iman ederse, onu Allah'ın merhametine bırakmak gerekir. Kim olursa olsun, Allah ve insan sevgisini keşfeden, yaptığı hataları anlayan, her türlü belagattan, uyuşturucudan, pislikten uzak durmaya karar veren insanları kucaklamak gerekir.

Yüce islam hiç kimseye karşı önyargılı değildir.

Sitelerde Paylaş
sayın kutsal:abdullah öcalan 1982 de bir konuşmasında aşağı yukarı şunu demiştir..lise yıllarında tanrı ile savaştım ve bu savaştan galibiyetle ayrıldın ..ve yarı tanrı oldum..demiştir..nokta.. :angry:

Sayin Maldini Apo denen adam yakalanmadan kisa bir sure once tum Kurtleri Hristiyanliga davet edecek kadar ileri gitti, Kendisini Kurdistanin peygamberi olarak ilan etti. Kisaca Apo inanclidir, Tanriya inanir. Bu Allahmidir, babamidir, Yehvamidir onuda kendisine sormak lazim, Ayrica PKK icinde bilhassa Avrupada imamlari, dedeleri var. Cenazeler bu imamlar tarafindan kaldiriliyor. Virgul :-)

Sitelerde Paylaş

tabi tabi öyledir (!)

2 gün ceza almıştım.3 4 gündürde hasta yatıyordum.bademciklerim şişmişti . :blink:

Hoşgeldin harun, geçmiş olsun..

bi müslüman dahi bi ateisti haksız yere öldüremez.öldürürse dinden kovulur lanetlenir ve ebedi cehennemliktir

Sen islamın insan öldürmeyi yasakladığını söylemekten bıkmadığın sürece bende şu ayetleri göstermekten bıkmayacağım :)

Şimdi şu ayette haklı yada haksız demeden direk öldürün diyor mu demiyor mu ?

NİSA SURESİ : 89 Onlarla eşitlenesiniz diye kendilerinin küfre saptığı gibi küfre sapmanızı istediler. O halde, Allah yolunda göç edecekleri vakte kadar onlardan dostlar edinmeyin. Eğer yüz çevirirlerse onları yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün. Bir daha da onlardan ne dost edinin ne de yardımcı.

Sitelerde Paylaş
Selamun aleyküm,

Bir insan canide olsa, katilde olsa, yaptığı hatayı anlarsa ve iyi ahlaklı, dürüst, Allah sevgisiyle dolu olarak iman ederse, onu Allah'ın merhametine bırakmak gerekir. Kim olursa olsun, Allah ve insan sevgisini keşfeden, yaptığı hataları anlayan, her türlü belagattan, uyuşturucudan, pislikten uzak durmaya karar veren insanları kucaklamak gerekir.

demek iki duaya , 5 vakit namaza 2 yasina bile gelmemis cocuga tecavuz edebilen biri allah katinda affolabiliyor haa... :blink:

peki o zaman bu bebecigin ne sucu vardi ayinin teki tecavuz etti, allahiniz bunu neden engellemedi..???

diyebilirim ki senin allahin ; iki duaya sapik birisini affedebilir ..bu kadar kolay ...bu iste bir yanlislik olmali ..

allahinizin cezalandirma ve affetme yontemlerini cok merak ediyorum ,,yok mu anlatacak biri???

Sitelerde Paylaş

A.Öcalanın İslamla alakası yok

söyledikleri zaten ortada, insan savunmasında şöyle bişeyler demişti.

Hz.Muhammed öldü kimse pek birşey yapmadı. Hz. İsa Çarmıha gerildi yine kimse pek bir şey yapmadı. Ben ise yakalandım insanlar kendilerini yaktı.

A.öcalanın sonsuza dek cehennemde kalmasına razımısınız sorusuna cevabınız evet olur buyuk ihtimalle

o halde cehennem neden var sorularını neden soruyorsunuz

tarihinde kharon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sen abdullah öcalanın islamla ilgili kitabını okudunmu.hakaret ve küfürleri havada uçuşuyo.bakıyorumda pkk yı bile islamla yan yana koyma eğliminiz var.azcık vicdanınız varsa zaten bunu yapmazsınız

Arkadaş pkk islami kürtçü bir terör örgütüdür. Şu resimlere bir bak istersen. http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDe...;p=20&rid=2

İslam bize düşman bir ideolojidir, hem de bir afyondur. İnsanlarımızın artık bu dini bırakması gerekir ama siz bunları görmezden geliyorsunuz. Din bize göre değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...