Jump to content

pimi çekti ve askere verdi

Recommended Posts

Nasıl bir hale mi geldi?

sen herhalde askerliğini yapmadın yada çok iyi bir yerde yaptın

Neyse yıllardır bir avuç capulcu dedikleri Pkk lı teröristlerle baş edemediler

Yada başetmek istemediler

Adını siz ne diye koyarsanız koyun Tsk bu terörle mücadelede başarısızdır

Tabiki başarısız olacak doğuda güneydoğuda ölenler hep müslüman fakir çocukları

Ve birde utanmadan her sene çıkıp İrtica pkk dan daha tehlikelidir safsatalarını söylerler

Ne de olsa kendilerinin tuzu kuru olduğu için bir takım subayların borozan çalmaları çok kolay oluyor

Ah benim okumayan yurdum insanı, İç hizmet kanunu hakkında son 10 yılda çıkarılan yasaları inceledinmi.

Tabiki incelemedin.

AKP başa geldiğinde Pkk bitmek üzereydi, çıkarılan yasalarla güçlendirdiler, Aynı şeyi Özalda yaptı . Bitmek üzere olan bir örgütün silah bıraktı açıklamasıyla üzerine gitmedi ve tekrar güçlendirdi.

Pkk dağda değil, pkk bizzat mecliste .

Terör dediğin olayın arkasında devletler olmasa üç beş çapulcu ne yapabilir.

Pkk kuran bizzat Mit'in kendiisidir zaten.

Peki Mit özaldan beri kimin kontrolündedir ; Mossad.

Belki bir gün adam oluruzda oynanan oyunları görürüz.

pkk ne zamanalr eylem yapar ; her hangi bir ihalenin küreselci firmalara verilmediği zaman.

Piyonları kimlerdir ; kürtler.

Asker ne yapabilir ; Hiç birşey.

Çünkü gerek kanun gerek medya baskısı üstündedir.

Sizlerde propaganda araçları.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 340
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Adi herif, silahlı kuvvetler şeriat yanlısı olsa bunlardan söz edermiydin? Hiç bahsedermiydin müslüman fakir halkın çocuklarının ölmesinden. Be ahlaksız, nasıl da haklı çıkarıyorsun irticanın tehlikeli olduğu iddiasını... İrtica ve şeriat bu ülke için en tehlikeli pisliklerdir. Elbette her vatansever gibi biz de bu konuda ordunun arkasındayız... Arap sapıklığı şeriata geçit verilmeyecek, hiç heveslenmeyin...

halkın dini duygularını sömürüp ''şehit'' kisvesi altında kadecirlik oynayan bu ordu şeriatçı değilim dese kaç yazar.

ülkenin çoğunluğu ateist olan bir ülkede göndersinler bakalım ailelerin o toy çocuklarını yamyamların önüne.

şeriat kurallarının en büyük diliminden pay kapıyor bunlar görmüyor musun hala?

tarihinde terk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ordu içinde terörün bitmesini istemeyen güney doğuda görev yaparken köyleri basıp gençleri dağa çıkmaları yöünde tahrik eden askerler var ,bunların hepsi yazıldı çizildi ,neden böyle yapanlar var çünki terör biterse onlar çok büyük bir kazanctan mahrum kalacak ama bu orduyu hedef almak gibi algılanmasın sadece ordu içinde böyle kanı bozuk komutanlar var onu demeye çalışıyorum

tarihinde influenza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ah benim okumayan yurdum insanı, İç hizmet kanunu hakkında son 10 yılda çıkarılan yasaları inceledinmi.

Tabiki incelemedin.

AKP başa geldiğinde Pkk bitmek üzereydi, çıkarılan yasalarla güçlendirdiler, Aynı şeyi Özalda yaptı . Bitmek üzere olan bir örgütün silah bıraktı açıklamasıyla üzerine gitmedi ve tekrar güçlendirdi.

Pkk dağda değil, pkk bizzat mecliste .

Terör dediğin olayın arkasında devletler olmasa üç beş çapulcu ne yapabilir.

Pkk kuran bizzat Mit'in kendiisidir zaten.

Peki Mit özaldan beri kimin kontrolündedir ; Mossad.

Belki bir gün adam oluruzda oynanan oyunları görürüz.

pkk ne zamanalr eylem yapar ; her hangi bir ihalenin küreselci firmalara verilmediği zaman.

Piyonları kimlerdir ; kürtler.

Asker ne yapabilir ; Hiç birşey.

Çünkü gerek kanun gerek medya baskısı üstündedir.

Sizlerde propaganda araçları.

:good:

Sitelerde Paylaş

Yalan beyler inanmayın. Böyle bir şey olamaz. Senaryo yazıyor piçler. Ulan böyle bişi olsa bile, TSK senin düşmanın askeri mi aq 'un piçlerine bak ya. TSK sanki düşmman askeri. TSK 'yı düşman askeri ilan eden adamlar, burada Türk Milletinin düşmanıdır. Adam olsunlar. AKP ile odu bunlar. AKP kendi kaptalılmasın diye özgürlükleri silseli adı altında bu yavşakların konuşmasına izin veriyor.

Sitelerde Paylaş
Terk dediğin adam şeriat yanlısı olduğundan askere bok atıp duruyor, bir yukarıda kendimden alıntıladığım yazı var, cevap veremedi ahlaksız...

okuma özürlü seni

o toy çocukları dağdaki canavarların sofrasına koymaktan daha büyük şerefsizlik var mı oguz?

19. iletiye bak.

heyacanlanmadan oku. sakin ol.

ayrıca şeriat yanlısı olup olmadığım konusunda atıp tutmadan önce hakkımda bir kaç geçmiş iletiye bak başka başlıklarda.

site yöneticisinin bu kadar ucuz konuşması hiç yakışık değil.

tarihinde terk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ordu içinde terörün bitmesini istemeyen güney doğuda görev yaparken köyleri basıp gençleri dağa çıkmaları yöünde tahrik eden askerler var ,bunların hepsi yazıldı çizildi ,neden böyle yaoanlar var çünki terör biterse onlar çok büyük bir kazanctan mahrum kalacak ama bu orduyu hedef almak gibi algılanmasın sadece ordu içinde böyle kanı bozuk komutanlar var onu demeye çalışıyorum

Konu hakkında zerre kadar bilgin yok.

Önce ermenistanda dikilen ordu kıyafetlerinin ne işe yaradığından başla.

Mış-muş tarzı söylemler yapma .

O bölgede görev yapan bir çok komutan anılarını yazıyor, çıkıp anlatıyor.

İnsanlar dağa çıkmazsa Yankinin petrolü kimin eline geçer ?

Hala saf saf düşünce üretiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
taraf gazetesi aslında borazancılık yapmıyor ,kimsenin cesaret edemediğini söylüyor sesiz kalabalığın içinden "kral çıplak " diye bağrıyor ,ama bu haber asılsız olabilir...

Taraf gazetesi kimin gazetesi? Ulan TSK'yı düşman asker olarak belirleyen gazete 'kral çıplak' dese ne olur. Kimi kandırıyorsunuz siz?

Sitelerde Paylaş
o toy çocukları dağdaki canavarların sofrasına koymaktan daha büyük şerefsizlik var mı oguz?

O toy çocukları o halde getiren TSK değildir. Manuplasyon yapmayın. O toy çocukların sorumlusunun PKK değil de TSK olmasını dile getirmek başka anlama gelir! Yavaş ol.

Sitelerde Paylaş
Yalan beyler inanmayın. Böyle bir şey olamaz. Senaryo yazıyor piçler. Ulan böyle bişi olsa bile, TSK senin düşmanın askeri mi aq 'un piçlerine bak ya. TSK sanki düşmman askeri. TSK 'yı düşman askeri ilan eden adamlar, burada Türk Milletinin düşmanıdır. Adam olsunlar. AKP ile odu bunlar. AKP kendi kaptalılmasın diye özgürlükleri silseli adı altında bu yavşakların konuşmasına izin veriyor.

niye? olay olurken orada patates mi soyuyordun?

böyle bir şey elbette olabilir

ordu içinde bu kafada bir sürü komutan var

diş fırçasıyla tuvalet temizleten komutanları övdüğünüzü unutmayın.

bu adamlar mı bizi koruyacak.

Sitelerde Paylaş
Konu hakkında zerre kadar bilgin yok.

Önce ermenistanda dikilen ordu kıyafetlerinin ne işe yaradığından başla.

Mış-muş tarzı söylemler yapma .

O bölgede görev yapan bir çok komutan anılarını yazıyor, çıkıp anlatıyor.

İnsanlar dağa çıkmazsa Yankinin petrolü kimin eline geçer ?

Hala saf saf düşünce üretiyorsunuz.

bu ordunun yaptığı birşey değil ama bazı manyak komutanların bizzat böyle bir tavır sergilediği ve bu kişilerin daha sonra ordudan ihraç edildiği bir gerçek bunlar yazıldı çizildi , yahu hafısan ne kadar zayıf koskoca bir general ,bölgede görev yapan hakimlere işin ciddiyetini öğretebilmek için lojmanların yakınlarında bomba patlatıyorduk pkk yapmış gibi gösteriyorduk diye itiraf etmedimi ,bunlar bilinenlerin belkide sadece %1'i daha neler neler var

Sitelerde Paylaş
Bu ayrı keyfiyet infuenza.. Elbette çürükler çarıklar da var. Özellikle Jandarma içinde çuval dolusu. Ama konu bu değil, bunlar ayrı tartışma konusu. Araya bunları sokuşturarak bu şeriatçı ayak takımının ekmeğine yağ sürmeyin. Ayak takımı tümden orduya bok atıyor, çünkü ordu irticaya-şeriata karşı... Onlar da orduyu hedef seçmişler, dört bir koldan çeşitli pislikler ve yalanlarla saldırıyorlar. Aynen başlıktaki iddia gibi... Amaç orduyu yıpratıp çökertmek, takkeli ve takunyalılarla doldurmak... Bunun ayırdına varın artık...

ben zaten konuyla ilgili habere pek inanmadım olacak şey değil, bende askerlik yaptım bir komutan, benim asker arkadaşıma böyle birşey yapacak bende seyredeceğim sesiz kalacağım valla gemileri yakarım bu olacak işmi ...böyle birşey olsa o birlikteki askerler topluca isyan ederler ...

Sitelerde Paylaş
niye? olay olurken orada patates mi soyuyordun?

böyle bir şey elbette olabilir

ordu içinde bu kafada bir sürü komutan var

diş fırçasıyla tuvalet temizleten komutanları övdüğünüzü unutmayın.

bu adamlar mı bizi koruyacak.

Ordu içinde bir çok böyle adam olabilir. Olsa ne olur? Bu bir senaryo? Ordu içinde Katil bile olsa, Taraf konuşamaz. Ordunun tek bir postalını Taraf eleştiremez. Anladın mı? Yahu Allah aşkına, Taraf okuyan herkes o gazetedeki Militan vari öfke kusan savaş çığırtkanlığı yapan, 'Gel gel gel burdayım, ebemi .ik' diye bas bağırıp da başına da bişi geldi mi 'bak Avrupaaaaa, bak ebemi .ikiyolar, faşist bunlar yetişinnnnn' diye yazı yazan bir sürü adam yok mu? Olmasa bile bu gazete genel anlamda böyle bir tavır sergilemiyor mu?

Sitelerde Paylaş
O toy çocukları o halde getiren TSK değildir. Manuplasyon yapmayın. O toy çocukların sorumlusunun PKK değil de TSK olmasını dile getirmek başka anlama gelir! Yavaş ol.

bak bak bak

yahu siz ne menem adamlarsınız.

hani TSK nın görevi ülkeyi korumaktı.

niye adam akıllı profesyonel asker gönderilmiyor dağa.

o toy çocukların dağdan geriye sağ dönemeyeceğini ön göremeyen komutanın PKK dan aşağı kalır yanı mı var?

Sitelerde Paylaş
Ordu içinde bir çok böyle adam olabilir. Olsa ne olur? Bu bir senaryo? Ordu içinde Katil bile olsa, Taraf konuşamaz. Ordunun tek bir postalını Taraf eleştiremez. Anladın mı? Yahu Allah aşkına, Taraf okuyan herkes o gazetedeki Militan vari öfke kusan savaş çığırtkanlığı yapan, 'Gel gel gel burdayım, ebemi .ik' diye bas bağırıp da başına da bişi geldi mi 'bak Avrupaaaaa, bak ebemi .ikiyolar, faşist bunlar yetişinnnnn' diye yazı yazan bir sürü adam yok mu? Olmasa bile bu gazete genel anlamda böyle bir tavır sergilemiyor mu?

Niye eleştirilemiyor ordu? Kutsal mı? Niye konuşamıyor Taraf?

Taraf gazetesi Türk basınına yeni bir soluk getiren başarılı bir gazete, ben here geçen gün dahaa büyük zevkle okuyorum Taraf'ı.

Sitelerde Paylaş
Bir gazeteci olarak bu tür haberlerde asparagas unsuru olduğunu içerden biri olarak biliyorum. Bir çok gazeteci ''çamur at izi kalsın'' mantıgıyla hareket edebiliyor. Bu haber de böyle olabilir ama ülkemizin gerçeği olarak bu tür komutanların varlığı tartışma götürmez bir gerçek. Bu haber yalan olabilir-olmayabilirde ama bu tür olayların yaşandığı bir ülkede yaşıyoruz.

Yalan abi, böyle bir şeyi bir komutan yapamaz. Yapsa bu adam Kral değil üstleri var. Adamın anasını bellerler. Bu Molla takımı, sanki Orduda erler böcekmiş de üstler onları savaşa sürüyor ve işte bakın bu TSK böle bir zihniyet demeye getiriyorlar. Bu söylemlere bir de Siyasal İslamcılardan destek geliyor. TSK'nın şu anda hepimizin gözünde mimlenmesinin tek sebebi, bu özgürlük oyunları ile ağzı olanın konuşmasıdır. Millet kusucak artık. Kafası çorba oldu.

Sitelerde Paylaş

ordunun fena halde eleştirilmeye ihtiyacı olduğu aşikardır. kim yaparsa ülke yararınadır.

Sitelerde Paylaş
Ne olmuş dağlıcada. Türk askerine TSK mı baskın yapmış. Gerizekalılık nedir biliyor musun? Ben bu manüplasyona atlarsam ben süzme gerizekalıyım.

dağlıcada bütün istihbarat raporlarına rağmen konuyu ciddiye almayan ve o gece bir düğünde bulunan tabur komutanı yüzünden 12 asker şehit oldu ,bu haberi bize sunan taraf gazetesi oldu ,yandan çarklı medyaya kalsa biz bu haberi sittim sene öğrenemezdik ...yazık günah değilmi o şehit olan askerlerimize

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...