Jump to content

pimi çekti ve askere verdi

Recommended Posts

valla sen bunamışsın hala fetocu ajanlar falan filan ,ayrıca toki yapacak TSK'nın yapamadığı karakolları sen daha hala uyu

TSK mühendislik firması değil, bayındırlık bakanlığının yüklenici firmalara ilişkin hükümleri bellidir, Toki yapar , x yapar , y yapar. Yapılabilmenin esası ödeneğin çıkmasıdır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 340
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Devlet ve hükümet deteği olmadan hiç bir terör örgütü yaşayamaz. akp gelene kadar pkk ya destek yoktu, akp geldi destek buldu. İş bu kadar basit.Çünkü akp nin kendisi teörist, siyoncu. Toprakları mayın temizleme ile peşkeş çekeceklerdi yemedi şimdi açılım numarasıyla peşkeş çekip orta siyonu kurduracak. Aklı sıra tabi.

tam bir hayal alemindesin, aslında senle tartışacak birşey yok ,çok atıyorsun çünki ,devlet hem teröre destek verecek hemde çözmek için çaba harcayacak ikisini bir kefeye koyabiliyorsan bravo sana

Sitelerde Paylaş
TSK mühendislik firması değil, bayındırlık bakanlığının yüklenici firmalara ilişkin hükümleri bellidir, Toki yapar , x yapar , y yapar. Yapılabilmenin esası ödeneğin çıkmasıdır.

hala ödenek diyor , yahu TSK'daki para, mal varlığı, arazi hiç kimsede yok, isteselerdi şimdiye kadar oralara karakol değil kaleler inşaa ederlerdi

Sitelerde Paylaş
tam bir hayal alemindesin, aslında senle tartışacak birşey yok ,çok atıyorsun çünki ,devlet hem teröre destek verecek hemde çözmek için çaba harcayacak ikisini bir kefeye koyabiliyorsan bravo sana

pkk ' yı kim kurdu.

aponun karısı kim. ?

uğur mumcu neden öldürüldü. ?

cem ersever niye öldürüldü.

Eşref Bitlis niye öldürüldü. ?

Daha küçüksünüz anlaşılan bu konular için.

Sitelerde Paylaş

Askeri harcamada dünyada 12. sıradayız, gel gör ki bir karakol yenilenemiyor. 1 jsf-35 az ısmarlayıverseydik de şu karakollar yenilenseydiler, 116 tanesi 11.1 milyar dolar, düşünün artık.

Sitelerde Paylaş
hala ödenek diyor , yahu TSK'daki para, mal varlığı, arazi hiç kimsede yok, isteselerdi şimdiye kadar oralara karakol değil kaleler inşaa ederlerdi

TSk karakol yapmak için arsamı satacak. :D

Yahu sen TSK yı tekkemi sanıyorsun arazi satsın, bu ülke ister beğen ister beğenme hukuk devleti, en azından olmaya çalışıyor.

Sitelerde Paylaş
TSk karakol yapmak için arsamı satacak. :D

Yahu sen TSK yı tekkemi sanıyorsun arazi satsın, bu ülke ister beğen ister beğenme hukuk devleti, en azından olmaya çalışıyor.

toki ile tsk'nın yaptığı anlaşmadan heberin yoksa ben ne yapayım ,tsk kendisine ait (tam olarak hangi illerde bilmiyorum ama istanbul olabilir ) bir araziyi tokiye devretmek süretiyle yapılacak karakollar bu işler o kadarda zor değil

Sitelerde Paylaş
81 vilayetten istediğini seçin. Oradaki en değerli en güzel arazi kime ait.

Süreç içerisinde insanların doğayı yok etmesiyle bu arazilerin değerlenmesinin şucu TSK yamı ait yoksa gözü doymaz insanlaramı. TSK arazileri dün almış değildir. devlet kurulduğundada bu ülke nüfusu ve toprakları bellidir.

Sitelerde Paylaş
toki ile tsk'nın yaptığı anlaşmadan heberin yoksa ben ne yapayım ,tsk kendisine ait (tam olarak hangi illerde bilmiyorum ama istanbul olabilir ) bir araziyi tokiye devretmek süretiyle yapılacak karakollar bu işler o kadarda zor değil

Toki yapacaksa topa gerek yok mermiyle bile yıkılır.

Sitelerde Paylaş

Bu konuyla ilgili tam anlayamadığım şey şu: Asker neden bombayı boş bir yere atmayı denemedi? Bombayı boş bir yere atamaz mıydı? Neden asker bombanın patlamasını bekledi? Tabii pimi çekilmiş bir bombadan dolayı paniklemiş, çok korkmuş bu yüzden o da böyle bir hata yapmış olabilir.

Sitelerde Paylaş
Süreç içerisinde insanların doğayı yok etmesiyle bu arazilerin değerlenmesinin şucu TSK yamı ait yoksa gözü doymaz insanlaramı. TSK arazileri dün almış değildir. devlet kurulduğundada bu ülke nüfusu ve toprakları bellidir.
Şimdi TSK'yi doğasever ilan etmeyelim, yakılan ormanlar konusunu açarsak tartışma farklı bir boyuta geçer gereği yok bence.

Ayrıca, uygun bir zamanda Adana'ya gelin de TSK'nın dün aldığı araziyi ve orada inşaa edilen ordueevini göstereyim. Hilton halt etmiş...

Sitelerde Paylaş

Araziye falan gerek yok, 116 f-35 alınacağına 115 alınsa bile yeter diyorum, hesap ortada değil mi?

Sitelerde Paylaş
Şimdi TSK'yi doğasever ilan etmeyelim, yakılan ormanlar konusunu açarsak tartışma farklı bir boyuta geçer gereği yok bence.

Ayrıca, uygun bir zamanda Adana'ya gelin de TSK'nın dün aldığı araziyi ve orada inşaa edilen ordueevini göstereyim. Hilton halt etmiş...

yaa diyorum para var istese oralara yıllarca önceden kale gibi karakollar inşa ederdi ama ne gerek varki anlayışı yüzünden ,umursamaszılık yüzünden inşaa edilmedi, ödenk yoktu , para yoktu buna çocuklar bile inanmaz ...

Sitelerde Paylaş

Nerde bu resmini bas bilelim.

Bunlar sosyal yapılar ve gerek devlette gerekse özel işletmelerin çoğunda mevcut.

Sadece TSk ya özel bir durum değil.

Araziye falan gerek yok, 116 f-35 alınacağına 115 alınsa bile yeter diyorum, hesap ortada değil mi?

Ne kadar bir tanesi astur.

tokinin yaptığı konutlar çürükmü ,ben başvurdum şu yeni kampanyasına bayada araştırdım tünel kalıp sistemiyle yapıyorlar o kadarda kötü değil

Hiç haber izlemiyormusun sen, 6 ayda her yeri patlıyor sıvaların.

Sitelerde Paylaş
Ne kadar bir tanesi astur.

116 uçak için 11 milyar dolar olduğuna göre tanesi 100 milyon dolar civarına geliyor demek yanlış olmaz. O kadar basit bir hesap değil aslında ama fikir versin diye söylüyorum bunu TSK'nın parası yok falan diyenlere.

http://www.defenseindustrydaily.com/turkey...tion-mou-02995/

Sadece hava kuvvetleri için harcanan paralara bakın...Karakolları yenilemeye yetecek para mı yok şimdi? Komik bir iddia.

Sitelerde Paylaş
Şeytan ekonomisinden kurtulup senede ödediğimiz 50 milyar dolar faizi kessek olmuyormu.

Şeytan ekonomisi :D

Ben sana boşuna paranoid şizofren teşhisi koymadım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...