Jump to content

3. Dünya Savaşı

Recommended Posts

ee 2. dünya savaşı geçeli çok oldu,artık bi güncelleme bi yenisini bekliyoruz,hadi bakalım hayırlısı bi tane daha olacak.

taşla sopalarla olacak olan dünya savaşında önceki 3. Dünya Savaşı ülkesinin tarafları ne olur ?

Tahminim:

Taraf 1:

Kuzey Kore,Çin,Rusya

Taraf 2:

ABD Japonya'ya ordu hakkını geri verir,dolayısı ile:

Japonya,ABD,Güney Kore,Ingiltere(belki)

Türkiye'nin rolü ne olur ?

Bana göre Türkiye iç savaşla uğraşıcak o sırada.

tarihinde Diktator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
irandada şeriatın ineceğini düşünüyorum bir iç karışıklık söz konusu olabilir

iranda durum ne olursa olsun bu üçlü her zaman yeşil vadiyi ele geçirmek isteyeceklerdir.

çünkü,

iran rusya ile geçtiğimiz aylarda 1 milyar dolarlık petrol anlaşması yaptı.

rusya ve çin aralarında 3 milyar dolarlık bir silah alışverişi yaptı.

bu ticari ilişkiler seferoğlularını birbirine bağlamakadır.

adına türkiye dediğimiz Tosun paşa nın da ne yapacağı merak konusu.

Sitelerde Paylaş

zaten olan insanlara olacak,

politikalar ortada,meydansal bir savaş olacağınıda düşünmüyorum ancak teknolojik bir savaş olacağı belli.

Sitelerde Paylaş
zaten olan insanlara olacak,

politikalar ortada,meydansal bir savaş olacağınıda düşünmüyorum ancak teknolojik bir savaş olacağı belli.

dostum ne savaşı yahu,

bu epik olgular geçmişte kaldı.

bu dünya artık savaş kahramanı göremeyecek...

artık savaşlar bitti...

adam İMF diye bir banka kurmuş ve senin aldığın her karara bi' sınır koyuyor.

çiftcine patetes ürettirtmiyor,memuruna aylık 10 tl den fazla zam yapmana izin vermiyor

şeker pancarı üretimine sınır koyuyor,

paranı ben veriyorsam benim dediğimi yapacaksın diyor. İMF kelepçeyi vurmuş ellerine sana ne diye savaş açsın?

zaten ellerindesin.

neyse ben savaş istemiyorum. savaş olacağına da inanmıyorum zaten...

Sitelerde Paylaş

Bence Türkler ve Türk olmayanlar arasında olur. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. CcC

Sitelerde Paylaş
Euclid kardeşim, Nailkumral Anu kardeşimin çok etkisinde kalmışa benziyorsun.

Sen de İstanbul futbol Ligi etkisinde kalmışsın.Olabilir kardeşim.Her insanın birşeyin etki altında kalma hakkı var.

Nevarkamil Unu'ndan etkilenmemek mümkün mü.Çok güzel yufkası oluyor.

Sitelerde Paylaş
Sen de İstanbul futbol Ligi etkisinde kalmışsın.Olabilir kardeşim.Her insanın birşeyin etki altında kalma hakkı var.

Nevarkamil Unu'ndan etkilenmemek mümkün mü.Çok güzel yufkası oluyor.

Haklısın Euclid kardeşim ben de zamanında pokemonun etkisinde kalıp bizim davarlardan birini elma kadar topun içine sokmaya çalışmıştım. Olur böyle şeyler.

Sitelerde Paylaş
Haklısın Euclid kardeşim ben de zamanında pokemonun etkisinde kalıp bizim davarlardan birini elma kadar topun içine sokmaya çalışmıştım. Olur böyle şeyler.

Tamam kardeşim seni kırmayalım dünya savaşı pokemonun etkisinde kalanlarla southparkın etkisinde kalanlar arasında olacak deyip olayı tatlıya bağlayalım.

Sitelerde Paylaş
Hacı'ya aynen katılıyorum. Hiç bir aklı başında güç mevcut silah teknolojisi nedeniyle bir dünya savaşını göze alamaz.

Evet. Nükleer silahların barışa katkısı oluyor diyorum ben bana inanmıyorlar, belki seni dinlerler.

Sitelerde Paylaş
Evet. Nükleer silahların barışa katkısı oluyor diyorum ben bana inanmıyorlar, belki seni dinlerler.

Caydırıcı yönü yadsınamaz.

Yalnız nükleer silah teröristlerin eline geçerse ne olur bilemiyorum.Özellikle Pakistan ve Hindistan bu konuda risk taşıyor.

Sitelerde Paylaş
Caydırıcı yönü yadsınamaz.

Yalnız nükleer silah teröristlerin eline geçerse ne olur bilemiyorum.Özellikle Pakistan ve Hindistan bu konuda risk taşıyor.

Kötü olur, ama yine de dünya savaşı çıkmaz. Önlemek için yapılabilecek şeyler var o tür durumları, onları uygulamak lazım.

Misal:

http://www.newsweek.com.tr/haberler/detay/...ukleer-bombalar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...